Kontra mraku je napisao/la:
vjesu je napisao/la:
vjeko1701 je napisao/la:
Kontra mraku je napisao/la:
Nije penal bio. Da je Krizmanic to napravio u 16, nije crveni ali je penal.
Suludo je to da je sudac izvukao ovo van, morao
bi dat crveni.
Vidi cijeli citat
Ok, prihvaćam...al mi je to iskreno suludo. Za istu stvar van 16 crveni a unutar žuti.
Vidi cijeli citat
Stvar je u trostrukoj kazni. Penal, igrač manje i kazna za iduće utakmice. Ako je igrač kaznjen što je protivniku uzeo 100%tnu šansu onda je sviranjem penala to izjednačeno prema tome nema potrebe za crveni karton odnosno trostruku kaznu. Meni je ovo pravilo sasvim u redu.
Vidi cijeli citat
Da, ali nije li suludo da je ovo izvukao van, da bi onda bio crveni ? To je problem pravila, meni je iskreno nelogično.
Onda mu je uzeo stopostotnu šansu, ne moze mu se vratit penalom te kazna mora bit crveni.