Eternaut je napisao/la:
Dobro je što nema Šutala, može Ktc umjesto njega, još kad bi moglo Ristovski na stopera umjesto Perića, ali onda nema tko igrati beka, jer Mohharami je loš.
Nadam se da neće dati prednost Ademiju u odnosu na Sučića, i da neće uporno gurati Vidovića, tu može odigrati manje lošiji Špikić ili pokušati iznenaditi s Rukavinom, da se dokaže da li je, ili nije. Bulat može ako ne bude išlo, kao u slučaju Balkani, isto vrijedi i za Kulenovića. Nadam se isto da neće gurati Ljubičića na bek pored Perkovića.
Nikad nisam mislio da ću zazivati Špikića i Kulenovića, ali vremena su takva kakva jesu.
Da siguran sam da ce Rukavina koji dobiva u prosjeku 2 minute po utakmici startati u derbiju, u utakmici koja je mozda cak i kljucna ove sezone da se on pokaze jel je ili nije za Dinamo...