Mi im samo ne smijemo danas nešto poklonit,popit onakve dječje golove kao u zadnje dvije s njima. Toga me je jedino strah,nadigrat nas ne mogu već 20 godina. I sami su toga svjesni i takvu utakmicu najavljuju,znaju da će se branit. Nama je u HNL-u gotovo isto igrat protiv Hajduka ili Istre,Gorice,Rudeša,...8,9 njihovih igrača u svojoj polovici,bezbroj prekršaja i jedan njihov igrač koji čeka da naši izgube loptu negdje kod njih i onda ide dugačka prema naprijed pa ko prije...e tu smo mi ove sezone izrazito loši jer su nam stoperi spori a igraju na centru radi toga jer smo 90 % utakmice u protivničkoj polovici .
Bolji jesmo, samo nek se sreća ovaj put rasporedi pola-pola,ne opet sve na njihovu stranu.