vjeko1701 je napisao/la:
Ajmo ljudi malo prikočiti sa finalima...uzvrat će biti krvav a mi smo ove sezone već prosuli 3:1 iz prve utakmice.
Vidi cijeli citat
Upravo tako... podsjeća me na prognoze Europe kod nas kad je Osijek završio drugi nakon prve sezone Bjelice. Svi smo prštali od samopouzdanja i jedva smo čekali da vidimo što ta mašina može u Europi. Velika većina nas je vidila kako lako gazimo skupine, a mi na 3. rundi pretkola ispali.
Što i je bilo realno, vjerujem da na 10 utakmica - 7 sa CSKA bi Osijek uzeo prolaz, s obzirom što je Osijek radio u ligi, međutim, stvarnost je drugačija i kup vrste utakmica nemaju pravila. Zato PSG i City imaju teških problema sa takvim utakmicama iako dominiraju svojim ligama.
No IPAK - Nije isključeno da Dinamo prođe dalje na mentalitet prvaka koji je ipak jači od Betisovog. Slično ima Ludogorec i Šerif, makar su im igrači nikakvi, ali imati mentalitet u Euro natjecanjima je bolesna prednost...