Postoji problem da mi nemamo ekipu za neki visoki pressing a moras tako igrati u prvenstvu inace ispadamo smijesni.
Nadam se da cemo s Theom i Bernauerom bolje izgledati ali nama najvise fali dobar Baturina koji bi uvijek trebao imati neku ideju.
On ima sve da postane vrhunski igrac osim kreativnosti , njemu je vaznije da predriblja 2-3 igraca umjesto da odigra neki genijalan pas , ponekad i iz prve.
Ne mozes imati ekipu na visokom nivou bez dobre desetke koja ce druge hraniti korisnim loptama.
Ovako smo osudeni na ucinak krila ili neku genijalnost Petka , to je premalo protiv malo ozbiljnijih ekipa.
A i Petko nije profil napadaca koji ti treba za takav nogomet jer ga ne mozes gurnuti u neku gol sansu s obzirom da je prespor.
Previse se pimpla a nema egzekutora.
Na treneru je da ga izmisli jer je imao dovoljno vremena , ako nije u stanju mora neko drugi.
[uredio Zivcani - 17. veljače 2024. u 22:22]