Ja još uvijek mislim kako su šanse, da se Modrić vrati u dinamo oko 0,1%.
Za dinamo bi bio i igrački i marketinški jeben potez ali za njega baš i ne vidim "benefita", ak malo posudim od južnih kolega.
Zaradit može sigurno u SA barem nekoliko desetak milji eura za dvo godišnji ugovor, može nešto manje dobit i u MLSu, može dobit i solidne novce od turskih klubova ili od nekih klubova petice.
U dinamu može dobit primjerice milju eura, ne znaći mu ništa ta cifra. Ak mu ne znači ništa, zakaj ne igra badava. Da valja produžio bi mu RM ugovor i slične stvari bi se pričale. Ak objavi, da dolazi badava, kopira Hajduk...
Gdje su tu još obtužbe za izvalčenje novca iz dinama.
Modrić nemre ništa dobit po meni.
[uredio chercc - 10. travnja 2024. u 18:23]