HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027

123
...
151617
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.167
danas u 08:05

Upravo tako, bez vlastite škole je čisto životarenje, pogotovo u hrvatskom sportu.

Ne znam zašto se tu ne angažiraju, imaju veliki bazen gdje je jedina konkurencija NK Osijek.

Očito kad nema love, malo je ljudi koji bi se ozbiljno angažirali "iz ljubavi".

Mrzim sve
Mrzim sve
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 3.711
danas u 08:59

Jer ih zaboli kao i za cijeli klub..Naravno da je bitna škola nogometa ali je neces napraviti za godinu dana. Pogotovo ajmo sve raspustiti pa se posvetiti skoli nogometa.Treba godinama rada i rada da se do podigne ali treba se posvetiti prvoj ekipi, a ne prodavati pricu o pogonu. 

Ali to su opet price koju smo vec prosli zadnjih 5-10 godina.Povlacim se iz rasprave.

Ne vjeruj nikad gospodinu pimpeku jer on nema smisla za romantiku..
mojacibalia
mojacibalia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 2.177
danas u 11:15

Ako je suditi po današnjem obraćanju zamjenice gradonačelnika, bilo bi prikladnije da je Bosančić bio na tribini umjesto Romića?

Nebeskoplavi
Nebeskoplavi
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2025.
Poruka: 472
danas u 11:48

Ova Katarina Vučić mi se nakon ovoga danas itekako digla u očima, jer se barem usudila napisati nešto protiv ovih ******!

Znači po njenom (tj ako je istina što kaže, a svi znamo da je), Romić kao gradonačelnik je jedno veliko NIŠTA, samo obična marijoneta koja pleše kako ćelavac i ostali kažu.

Tako je bio i Musa u Cibaliji.

[uredio Nebeskoplavi - 26. lipnja 2026. u 12:02]
Z33
Z33
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.07.2010.
Poruka: 353
danas u 12:35

Mrzim sve je napisao/la:

Jer ih zaboli kao i za cijeli klub..Naravno da je bitna škola nogometa ali je neces napraviti za godinu dana. Pogotovo ajmo sve raspustiti pa se posvetiti skoli nogometa.Treba godinama rada i rada da se do podigne ali treba se posvetiti prvoj ekipi, a ne prodavati pricu o pogonu. 

Ali to su opet price koju smo vec prosli zadnjih 5-10 godina.Povlacim se iz rasprave.

Vidi cijeli citat

Šta je alternativa? Nastaviti lupati pare u seniore i sanjati o nekakvoj prvoj ligi, u koju možemo ući samo pukom srečom, a iz koje ćemo ispasti u roku 2 mjeseca.

Ti se konstantno povlačiš iz rasprava.

 

Romić isto odlazi nakon ovog mandata, nije ni on sretan sa ovom situacijom. 

Mrzim sve
Mrzim sve
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 3.711
danas u 13:06

Z33 je napisao/la:

Mrzim sve je napisao/la:

Jer ih zaboli kao i za cijeli klub..Naravno da je bitna škola nogometa ali je neces napraviti za godinu dana. Pogotovo ajmo sve raspustiti pa se posvetiti skoli nogometa.Treba godinama rada i rada da se do podigne ali treba se posvetiti prvoj ekipi, a ne prodavati pricu o pogonu. 

Ali to su opet price koju smo vec prosli zadnjih 5-10 godina.Povlacim se iz rasprave.

Vidi cijeli citat

Šta je alternativa? Nastaviti lupati pare u seniore i sanjati o nekakvoj prvoj ligi, u koju možemo ući samo pukom srečom, a iz koje ćemo ispasti u roku 2 mjeseca.

Ti se konstantno povlačiš iz rasprava.

 

Romić isto odlazi nakon ovog mandata, nije ni on sretan sa ovom situacijom. 

Vidi cijeli citat

Ne,nego vam se uvijek prodaje ista prica o omladinskom pogonu. 

Koje pare lupaju u seniore??od kad to?

Tu na forumu svako ima svoju cifru koliko netko ima placu. 

Nema kluba bez omladinske skole ali nema ni bez jake prve ekipe.Samo škola je dugotrajan projekt,a mi venemo godinama.Prica ajmo bataliti orvu ekipu je suplja ali ok.

Muka mi vise o klubu pricati jer ga od od rođenja obozavam pa se uhvatim u glupim raspravama.U pravu si,stalono se povlačim.Probat cu to sad ispoštovati.

 

 

Ne vjeruj nikad gospodinu pimpeku jer on nema smisla za romantiku..
Ernani
Ernani
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.01.2025.
Poruka: 124
danas u 13:15

Za Cibaliju je bolje i zdravije da ne uđe u prvu ligu, nego da uđe.

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.569
danas u 13:31

Nebeskoplavi je napisao/la:

Ova Katarina Vučić mi se nakon ovoga danas itekako digla u očima, jer se barem usudila napisati nešto protiv ovih ******!

Znači po njenom (tj ako je istina što kaže, a svi znamo da je), Romić kao gradonačelnik je jedno veliko NIŠTA, samo obična marijoneta koja pleše kako ćelavac i ostali kažu.

Tako je bio i Musa u Cibaliji.

Vidi cijeli citat

Mislim da ti se nema šta dizat u očima. 

Parcovima kad fali plijena krenu se sami jesti.

Djeluje već duže vrijeme da su dvije frakcije unutar gradskog/županijskog HDZ-a u sukobu

Kako je moguće da se u razmaku od jednog sata u medijima objavi da je načelnik Tordinaca (Bosančićev kadar) prije tjedan dana pijan bježao od policije, a zatim zamjenica gradonačelnika objavi da napušta svoju stranku jer netko drugi de facto (župan) upravlja tom funkcijom? Slučajnost? Baš i ne bih rekao

Isto tako, čudno kako "nezavisni" Informator nema ni jedan jedini tekst o Čuljku, Banožiću, Dekaniću, Žalac i ostalima...

Već sad se vide obrisi da bi 2029. mnogi preko Cibalije mogli kupovat političke bodove, meni trenuto nitko ne ulijeva nadu u bolje sutra kluba

[uredio VelKoz - 26. lipnja 2026. u 13:33]
Ante024
Ante024
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.05.2025.
Poruka: 728
danas u 14:11

Pervan otišao u karlovac

Z33
Z33
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.07.2010.
Poruka: 353
danas u 14:39

VelKoz je napisao/la:

Već sad se vide obrisi da bi 2029. mnogi preko Cibalije mogli kupovat političke bodove, meni trenuto nitko ne ulijeva nadu u bolje sutra kluba

Vidi cijeli citat

A koje se to izbore ne skupljaju politički bodovi preko Cibalije? Vrijedi i za oporbu i za vladajuće. 

123
...
151617
  • Najnovije
  • Najčitanije