Mrzim sve je napisao/la:
Z33 je napisao/la:
Mrzim sve je napisao/la:
Jer ih zaboli kao i za cijeli klub..Naravno da je bitna škola nogometa ali je neces napraviti za godinu dana. Pogotovo ajmo sve raspustiti pa se posvetiti skoli nogometa.Treba godinama rada i rada da se do podigne ali treba se posvetiti prvoj ekipi, a ne prodavati pricu o pogonu.
Ali to su opet price koju smo vec prosli zadnjih 5-10 godina.Povlacim se iz rasprave.
Vidi cijeli citat
Šta je alternativa? Nastaviti lupati pare u seniore i sanjati o nekakvoj prvoj ligi, u koju možemo ući samo pukom srečom, a iz koje ćemo ispasti u roku 2 mjeseca.
Ti se konstantno povlačiš iz rasprava.
Romić isto odlazi nakon ovog mandata, nije ni on sretan sa ovom situacijom.
Vidi cijeli citat
Ne,nego vam se uvijek prodaje ista prica o omladinskom pogonu.
Koje pare lupaju u seniore??od kad to?
Tu na forumu svako ima svoju cifru koliko netko ima placu.
Nema kluba bez omladinske skole ali nema ni bez jake prve ekipe.Samo škola je dugotrajan projekt,a mi venemo godinama.Prica ajmo bataliti orvu ekipu je suplja ali ok.
Muka mi vise o klubu pricati jer ga od od rođenja obozavam pa se uhvatim u glupim raspravama.U pravu si,stalono se povlačim.Probat cu to sad ispoštovati.
Vidi cijeli citat
Ja sam prvi koji zna da u klubu nema novaca, ali i ovo što se ušićari, ode na prvu ekipu pa juniori igraju regionalnu ligu i slično. Da dugotrajan je projekt, ali ako se ne krene u njega biti će beskonačan.
Poanta je da bez škole možemo samo nastaviti ovako. Na kraju sezone raspustimo ekipu, i onda skupljamo što je ostalo pre početak sezone, i tako u nedogled. Ove godine smo pukom srećom bili u takvoj situaciji da se borimo za naslov, teško da će se ponoviti u bliskoj budučnosti.
Ne kažem da se trebaš povlačiti niti te prozivam, ali završi raspravu koju si zapoćeo, zato i jesmo na forumu, svako ima svoje mišljenje.
[uredio Z33 - 26. lipnja 2026. u 14:46]