HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027

123
...
151617
Z33
Z33
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.07.2010.
Poruka: 353
danas u 14:45

Mrzim sve je napisao/la:

Z33 je napisao/la:

Mrzim sve je napisao/la:

Jer ih zaboli kao i za cijeli klub..Naravno da je bitna škola nogometa ali je neces napraviti za godinu dana. Pogotovo ajmo sve raspustiti pa se posvetiti skoli nogometa.Treba godinama rada i rada da se do podigne ali treba se posvetiti prvoj ekipi, a ne prodavati pricu o pogonu. 

Ali to su opet price koju smo vec prosli zadnjih 5-10 godina.Povlacim se iz rasprave.

Vidi cijeli citat

Šta je alternativa? Nastaviti lupati pare u seniore i sanjati o nekakvoj prvoj ligi, u koju možemo ući samo pukom srečom, a iz koje ćemo ispasti u roku 2 mjeseca.

Ti se konstantno povlačiš iz rasprava.

 

Romić isto odlazi nakon ovog mandata, nije ni on sretan sa ovom situacijom. 

Vidi cijeli citat

Ne,nego vam se uvijek prodaje ista prica o omladinskom pogonu. 

Koje pare lupaju u seniore??od kad to?

Tu na forumu svako ima svoju cifru koliko netko ima placu. 

Nema kluba bez omladinske skole ali nema ni bez jake prve ekipe.Samo škola je dugotrajan projekt,a mi venemo godinama.Prica ajmo bataliti orvu ekipu je suplja ali ok.

Muka mi vise o klubu pricati jer ga od od rođenja obozavam pa se uhvatim u glupim raspravama.U pravu si,stalono se povlačim.Probat cu to sad ispoštovati.

 

 

Vidi cijeli citat

Ja sam prvi koji zna da u klubu nema novaca, ali i ovo što se ušićari, ode na prvu ekipu pa juniori igraju regionalnu ligu i slično. Da dugotrajan je projekt, ali ako se ne krene u njega biti će beskonačan.

Poanta je da bez škole možemo samo nastaviti ovako. Na kraju sezone raspustimo ekipu, i onda skupljamo što je ostalo pre početak sezone, i tako u nedogled. Ove godine smo pukom srećom bili u takvoj situaciji da se borimo za naslov, teško da će se ponoviti u bliskoj budučnosti.

Ne kažem da se trebaš povlačiti niti te prozivam, ali završi raspravu koju si zapoćeo, zato i jesmo na forumu, svako ima svoje mišljenje.

[uredio Z33 - 26. lipnja 2026. u 14:46]
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.569
danas u 14:51

Z33 je napisao/la:

A koje se to izbore ne skupljaju politički bodovi preko Cibalije? Vrijedi i za oporbu i za vladajuće. 

Vidi cijeli citat

Ma nisam nigdje ni rekao da se prije nisu skupljali, samo hoću reći da mi je ovo Kurta Murta. Ništa ne očekujem od ex-hdzovaca, kako za grad, tako i za klub.

Generalno mislim da nam je gradska politička scena oskudna (u to spada i opozicija)

 

sikiricamartin
sikiricamartin
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.03.2026.
Poruka: 67
danas u 17:15

Zanima me samo koji će to treneri u omladinskoj školi od djece napraviti igrače za seniore??

Hvalimo se prvim mjestima od 6-7g do 13-14g na nekakvim seoskim turnirima ili nižerazrednim ligama,a kasnije djeca samo nestanu

Želimo razvoj djece u postojećim uvjetima i sa trenerima koji su već godinama dokazano loši treneri,koji se niti žele školovati a bogami niti raditi

sikiricamartin
sikiricamartin
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.03.2026.
Poruka: 67
danas u 17:16

VelKoz je napisao/la:

Z33 je napisao/la:

A koje se to izbore ne skupljaju politički bodovi preko Cibalije? Vrijedi i za oporbu i za vladajuće. 

Vidi cijeli citat

Ma nisam nigdje ni rekao da se prije nisu skupljali, samo hoću reći da mi je ovo Kurta Murta. Ništa ne očekujem od ex-hdzovaca, kako za grad, tako i za klub.

Generalno mislim da nam je gradska politička scena oskudna (u to spada i opozicija)

 

Vidi cijeli citat


od njih očekivati nešto na bolje isto kao i od kurve da se prestane kurvati

Wunderkind
Wunderkind
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.09.2024.
Poruka: 140
danas u 17:29

Nebeskoplavi je napisao/la:

Ova Katarina Vučić mi se nakon ovoga danas itekako digla u očima, jer se barem usudila napisati nešto protiv ovih ******!

Znači po njenom (tj ako je istina što kaže, a svi znamo da je), Romić kao gradonačelnik je jedno veliko NIŠTA, samo obična marijoneta koja pleše kako ćelavac i ostali kažu.

Tako je bio i Musa u Cibaliji.

Vidi cijeli citat

Nije joj puno trebalo, samo 30+ godina da shvati kako je to zločinačke organizacija,

sad kad brat, sin, muž, nećak nisu uhljebljeni ne valja ni hdz......

Za ovakvu spodobu želim sve najgore, kad je dolazila na mjesto dogradonačelnice nije joj smetalo 30+ koruptivnih ministara i sva ostala sranja, sad je gospođa naglo prosvijetljena.....

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.784
danas u 18:30

Ante024 je napisao/la:

Pervan otišao u karlovac

Vidi cijeli citat


Meni bio jako dobar...velika šteta

Najbolja noga u ligi, zasigurno

123
...
151617
  • Najnovije
  • Najčitanije