HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027

123
...
161718
Z33
Z33
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.07.2010.
Poruka: 353
danas u 14:45

Mrzim sve je napisao/la:

Z33 je napisao/la:

Mrzim sve je napisao/la:

Jer ih zaboli kao i za cijeli klub..Naravno da je bitna škola nogometa ali je neces napraviti za godinu dana. Pogotovo ajmo sve raspustiti pa se posvetiti skoli nogometa.Treba godinama rada i rada da se do podigne ali treba se posvetiti prvoj ekipi, a ne prodavati pricu o pogonu. 

Ali to su opet price koju smo vec prosli zadnjih 5-10 godina.Povlacim se iz rasprave.

Vidi cijeli citat

Šta je alternativa? Nastaviti lupati pare u seniore i sanjati o nekakvoj prvoj ligi, u koju možemo ući samo pukom srečom, a iz koje ćemo ispasti u roku 2 mjeseca.

Ti se konstantno povlačiš iz rasprava.

 

Romić isto odlazi nakon ovog mandata, nije ni on sretan sa ovom situacijom. 

Vidi cijeli citat

Ne,nego vam se uvijek prodaje ista prica o omladinskom pogonu. 

Koje pare lupaju u seniore??od kad to?

Tu na forumu svako ima svoju cifru koliko netko ima placu. 

Nema kluba bez omladinske skole ali nema ni bez jake prve ekipe.Samo škola je dugotrajan projekt,a mi venemo godinama.Prica ajmo bataliti orvu ekipu je suplja ali ok.

Muka mi vise o klubu pricati jer ga od od rođenja obozavam pa se uhvatim u glupim raspravama.U pravu si,stalono se povlačim.Probat cu to sad ispoštovati.

 

 

Vidi cijeli citat

Ja sam prvi koji zna da u klubu nema novaca, ali i ovo što se ušićari, ode na prvu ekipu pa juniori igraju regionalnu ligu i slično. Da dugotrajan je projekt, ali ako se ne krene u njega biti će beskonačan.

Poanta je da bez škole možemo samo nastaviti ovako. Na kraju sezone raspustimo ekipu, i onda skupljamo što je ostalo pre početak sezone, i tako u nedogled. Ove godine smo pukom srećom bili u takvoj situaciji da se borimo za naslov, teško da će se ponoviti u bliskoj budučnosti.

Ne kažem da se trebaš povlačiti niti te prozivam, ali završi raspravu koju si zapoćeo, zato i jesmo na forumu, svako ima svoje mišljenje.

[uredio Z33 - 26. lipnja 2026. u 14:46]
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.569
danas u 14:51

Z33 je napisao/la:

A koje se to izbore ne skupljaju politički bodovi preko Cibalije? Vrijedi i za oporbu i za vladajuće. 

Vidi cijeli citat

Ma nisam nigdje ni rekao da se prije nisu skupljali, samo hoću reći da mi je ovo Kurta Murta. Ništa ne očekujem od ex-hdzovaca, kako za grad, tako i za klub.

Generalno mislim da nam je gradska politička scena oskudna (u to spada i opozicija)

 

sikiricamartin
sikiricamartin
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.03.2026.
Poruka: 68
danas u 17:15

Zanima me samo koji će to treneri u omladinskoj školi od djece napraviti igrače za seniore??

Hvalimo se prvim mjestima od 6-7g do 13-14g na nekakvim seoskim turnirima ili nižerazrednim ligama,a kasnije djeca samo nestanu

Želimo razvoj djece u postojećim uvjetima i sa trenerima koji su već godinama dokazano loši treneri,koji se niti žele školovati a bogami niti raditi

sikiricamartin
sikiricamartin
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.03.2026.
Poruka: 68
danas u 17:16

VelKoz je napisao/la:

Z33 je napisao/la:

A koje se to izbore ne skupljaju politički bodovi preko Cibalije? Vrijedi i za oporbu i za vladajuće. 

Vidi cijeli citat

Ma nisam nigdje ni rekao da se prije nisu skupljali, samo hoću reći da mi je ovo Kurta Murta. Ništa ne očekujem od ex-hdzovaca, kako za grad, tako i za klub.

Generalno mislim da nam je gradska politička scena oskudna (u to spada i opozicija)

 

Vidi cijeli citat


od njih očekivati nešto na bolje isto kao i od kurve da se prestane kurvati

Wunderkind
Wunderkind
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.09.2024.
Poruka: 140
danas u 17:29

Nebeskoplavi je napisao/la:

Ova Katarina Vučić mi se nakon ovoga danas itekako digla u očima, jer se barem usudila napisati nešto protiv ovih ******!

Znači po njenom (tj ako je istina što kaže, a svi znamo da je), Romić kao gradonačelnik je jedno veliko NIŠTA, samo obična marijoneta koja pleše kako ćelavac i ostali kažu.

Tako je bio i Musa u Cibaliji.

Vidi cijeli citat

Nije joj puno trebalo, samo 30+ godina da shvati kako je to zločinačke organizacija,

sad kad brat, sin, muž, nećak nisu uhljebljeni ne valja ni hdz......

Za ovakvu spodobu želim sve najgore, kad je dolazila na mjesto dogradonačelnice nije joj smetalo 30+ koruptivnih ministara i sva ostala sranja, sad je gospođa naglo prosvijetljena.....

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.785
danas u 18:30

Ante024 je napisao/la:

Pervan otišao u karlovac

Vidi cijeli citat


Meni bio jako dobar...velika šteta

Najbolja noga u ligi, zasigurno

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.785
danas u 18:42

Meni samo jedna stvar nije jasna, svi odreda u VK pljuju HDZ vec 20godina, nisam nikada vidio niti jednu osobu koja ih podrzava, dodju izbori i hop HDZ uvjerljivo pobjedi...

Tko tu koga jebe onda?

Gadi mi se sve odreda kad citam sta se sve u i oko Vinkovaca događa (u političkom smislu) i kako je sve uhljebljeno, sve ide preko veze, određene osobe u Vinkovcima su jače od svemogućeg Boga i zaštićenije od ličkog medvjeda..

I što je najjače, ljudi koji su bili jaki, na vlasti itd, prije 20-30-40god...sada su ta ista prezimena i dalje na vlasti, samo njihovo potomstvo...

Zbog toga sam i otišao i eto ni nakon skoro 15 jebenih godina, ništa, ama baš ništa se ne mjenja

Da ne kažem samo da je dosta njih s kojima sam išao u školu (ne mislim samo u razred nego i na smjer i ista smo generacija)sada na nekim rukovodećim pozicijama, a tada u to vrijeme nisu bili sposobni da vode dvije ovce na štriku..(čisto sumnjam i da su danas išta sposobnije, ali jbg bitno je bilo dobro se uguzit na vrijeme)

Cibalia je jedino što me veže uz ovaj grad i vezat će me dok me ne zakopaju u zemlju, jer to je ono što najviše volim na cijelom svijetu ...ali sve ovo ostalo kad vidim i čujem, doslovno da me proljev uhvati i nije ni čudo da je toliko ljudi otišlo...

Jebem ti više politiku i tko ju izmisli i dozvoli da vode riječ za svaki kurac u ovom gradu.

SokolČikaleši
SokolČikaleši
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.04.2023.
Poruka: 1.108
danas u 19:14

Koja škola nogometa, pa mi trenutno imamo tj. nemamo kadar da ispadnemo iz MŽNL, a ne iz 1.NL.

Škola nogometa se gradi sustavno 4,5,10 godina, a ne ajmo iduće sezone se fokusirati na školu nogometa...

Koji su nam to kvalitetni treneri, koji su to kvalitetni ljudi koje moraš platit sa vode istu tu školu, gdje su nam tereni gdje će ta škola trenirat i igrat, gdje su nam ugovori gdje nam djeca koja imalo iskaču neće otic za džabe pa da se za 6-7 godina veselimo naknadi za razvoj i brojimo dane u kalendaru jer naknada 10 tisuća ili 10,400€.

Skola nogometa u klubu koji ne funkcionira ni za seniore je floskula i mazanje očiju kada se govori da ae fokusira na nju i to zna svatko tko je imalo bio u "strukturama" bilo kojeg kluba od 2.žnl kad ne udes u prvu kažeš dajemo šansi našoj djeci do Barcelone u trenutcima krize.

Na kraju krajeva koje smo mi to igrače izbacili da su prošli cijelu školu i odigrali neke ozbiljnije minute za seniore u zadnjih 10godina može se na prate jedne možda čak i pola ruke nabrojat...

Football2249
Football2249
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 26.06.2026.
Poruka: 1
danas u 19:47

najbolja cibalia !!!

stankobubalo
stankobubalo
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 26.06.2026.
Poruka: 1
danas u 20:33

Djecu se odvlači po turnirima na moru koji nisu ništa jači od lokalnih županijskih turnira, dočekuje ih se bakljama itd, treneri grickaju medalje i objavljuju se po raznoraznim profilima sa tim "velebnim" uspjesima. Neki idu toliko daleko da im kumovi "menađeri" sastavljaju ekipu..

A roditelji maloumnici preko ice haubice nagrađuju djecu individualnim nagradama.

Toliko o "školi nogometa". Pod hitno izbaciti naziv "škola" iz imena jer škola je mjesto gdje sva djeca jednako vrijede i imaju sigurnost. A ovo je utopija 

123
...
161718
  • Najnovije
  • Najčitanije