Nebeskoplavi je napisao/la:
Ova Katarina Vučić mi se nakon ovoga danas itekako digla u očima, jer se barem usudila napisati nešto protiv ovih ******!
Znači po njenom (tj ako je istina što kaže, a svi znamo da je), Romić kao gradonačelnik je jedno veliko NIŠTA, samo obična marijoneta koja pleše kako ćelavac i ostali kažu.
Tako je bio i Musa u Cibaliji.
Vidi cijeli citat
Mislim da ti se nema šta dizat u očima.
Parcovima kad fali plijena krenu se sami jesti.
Djeluje već duže vrijeme da su dvije frakcije unutar gradskog/županijskog HDZ-a u sukobu
Kako je moguće da se u razmaku od jednog sata u medijima objavi da je načelnik Tordinaca (Bosančićev kadar) prije tjedan dana pijan bježao od policije, a zatim zamjenica gradonačelnika objavi da napušta svoju stranku jer netko drugi de facto (župan) upravlja tom funkcijom? Slučajnost? Baš i ne bih rekao
Isto tako, čudno kako "nezavisni" Informator nema ni jedan jedini tekst o Čuljku, Banožiću, Dekaniću, Žalac i ostalima...
Već sad se vide obrisi da bi 2029. mnogi preko Cibalije mogli kupovat političke bodove, meni trenuto nitko ne ulijeva nadu u bolje sutra kluba
[uredio VelKoz - 26. lipnja 2026. u 13:33]