HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
11. siječnja 2013. u 13:30
Eric Delko je napisao/la:



Cleo
Vidi cijeli citat
Evo i ovog:

http://en.wikipedia.org/wiki/Marcos_Pizzelli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 13:34
Jel moguce da san ja jedini optimist u vezi ovih brazilaca?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
11. siječnja 2013. u 13:35
kriticar je napisao/la:
Jel moguce da san ja jedini optimist u vezi ovih brazilaca?
Vidi cijeli citat

Ja san kod svakog novog optimist.

Osin u par slučaja tipa Jakoliš, Rodić recimo
Deadpool
Deadpool
Mali dioničar
Pristupio: 09.10.2009.
Poruka: 5.022
11. siječnja 2013. u 13:36
Gori od Luštice i Trebotića ne mogu bit. Koliko koštaju? Boli me briga više, imaju ljudi kojima je posal bavit se financijama, zašto bi ja razbija glavu?
Man, I love duct tape. I love how it tapes, I love the sound it makes. I love saying it. Duct tape. Duct tape. Duct tape...Duct tape...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 13:36

Kao i svaki put, u Park mladeži svratio je predsjednik kluba Slaven Žužul. Pogledao je što se radi, objasnio je Vuliću da će u roku od tri mjeseca biti završeni radovi na pomoćnom terenu. A do tada za pripreme ovakve vrste, ove osnovne, Split se mora snalaziti. Tako Vulić treninge na terenu mora raditi u Dugopolju na umjetnoj travi. Splitovu dvojcu pala je na pamet dobra ideja, zašto ne bi trenirali na Hajdukovu pomoćnom terenu. Bijelih nema u Splitu, travnjak je slobodan.

– Marine, ovdje Slaven Žužul. Možete li nam iznajmiti vaš pomoćni travnjak, ne trebaju nam svlačionice, platit ćemo koliko treba – odmah je Žužul nazvao Hajdukova predsjednika Marina Brbića.

– Moram provjeriti kakvo je stanje pa ću se javiti – uzvratio je Brbić.

Pola sata kasnije javio se s lošim vijestima za Žužula.

– Ne možemo vam iznajmiti travnjak. Moramo ga čuvati za našu momčad, zbog toga je i otišla na pripreme u Međugorje – na fin je način Brbić odbio Žužula.

Split je postao relevantna činjenica našeg nogometa, što nedvojbeno "žulja" bijele.

Maršić =

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
11. siječnja 2013. u 13:39
Moga bi ga sutra priupitat šta na Igokei, ionako glumi facu iznad koša.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2013.
Poruka: 221
11. siječnja 2013. u 13:41
kriticar je napisao/la:
Jel moguce da san ja jedini optimist u vezi ovih brazilaca?
Vidi cijeli citat

Na šta bit optimista,na to šta su rezerve rezervi fluminesea,šta imamo 40% ili šta ih plačamo 120 000 usd godišnje? 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.10.2011.
Poruka: 5.108
11. siječnja 2013. u 13:41
A vidit ćemo.

Ovo podsjeća na slučaj Paraiba/Tiagihno il kako već, ali će se vrlo brzo pokazat jesmo li dobili mačke u vreći ili pojačanje odnosno solidne prinove.

Deadpool
Deadpool
Mali dioničar
Pristupio: 09.10.2009.
Poruka: 5.022
11. siječnja 2013. u 13:41
Cavani je napisao/la:
Moga bi ga sutra priupitat šta na Igokei, ionako glumi facu iznad koša.
Vidi cijeli citat

Pitaj ga možeš li se posrat kod njega doma jerbo je tvoj zahod u obnovi.
[uredio Deadpool - 11. siječnja 2013. u 13:42]
Man, I love duct tape. I love how it tapes, I love the sound it makes. I love saying it. Duct tape. Duct tape. Duct tape...Duct tape...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.09.2012.
Poruka: 110
11. siječnja 2013. u 13:42
Chelsea prosle godine bio zainteresiran za Lucasa Patinha

Ovaj bi mogao biti pojacanje,nije bas brz,ali ima odlican pas

[uredio pilepic_snajper - 11. siječnja 2013. u 13:44]
  • Najnovije
  • Najčitanije