marin57 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Jel moguce da san ja jedini optimist u vezi ovih brazilaca?
Vidi cijeli citat
Na šta bit optimista,na to šta su rezerve rezervi fluminesea,šta imamo 40% ili šta ih plačamo 120 000 usd godišnje?

Vidi cijeli citat
Da su rezerve rezervi rezervi, bolji su od Lustice
Vidi cijeli citat
Nisu od Kiša i drugih juniora koji će sad dodatno zagrijat klupu.
Vidi cijeli citat
A kako ti to znaš jebate? Jeli imaš uvid u Mišine planove ili si možda čak sportski direktor Fluminesea?
Pa dajte ljudi stanite na balun, još nisu ni sletili a već su kurac, još samo fali ona dobra stara "da iša valjalju nebi došli u Hajduka".
Nisan ni ja oduševljen sa ovim, neman nekakav dobar osjećaj, ali to ništa ne znači, pa bar pričekajte da se sastave sa balunom, a ne ovako, odma u startu džonom u glavu