HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 13:43
marin57 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Jel moguce da san ja jedini optimist u vezi ovih brazilaca?
Vidi cijeli citat

Na šta bit optimista,na to šta su rezerve rezervi fluminesea,šta imamo 40% ili šta ih plačamo 120 000 usd godišnje? 
Vidi cijeli citat

Da su rezerve rezervi rezervi, bolji su od Lustice
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2013.
Poruka: 221
11. siječnja 2013. u 13:43
pilepic_snajper je napisao/la:
Chelsea prosle godine bio zainteresiran za Lucasa Patinha
Vidi cijeli citat

Biće isto ka i Liverpool za Brozovića,Manchester za Halilovića itd..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2013.
Poruka: 221
11. siječnja 2013. u 13:44
kriticar je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Jel moguce da san ja jedini optimist u vezi ovih brazilaca?
Vidi cijeli citat

Na šta bit optimista,na to šta su rezerve rezervi fluminesea,šta imamo 40% ili šta ih plačamo 120 000 usd godišnje? 
Vidi cijeli citat

Da su rezerve rezervi rezervi, bolji su od Lustice
Vidi cijeli citat

Nisu od Kiša i drugih juniora koji će sad dodatno zagrijat klupu.
Deadpool
Deadpool
Mali dioničar
Pristupio: 09.10.2009.
Poruka: 5.022
11. siječnja 2013. u 13:46
Koji to juniori polušpice i vezni griju klupu?
Man, I love duct tape. I love how it tapes, I love the sound it makes. I love saying it. Duct tape. Duct tape. Duct tape...Duct tape...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 13:46
Kis nije vezni tako da... A sta se drugih juniora tice, po meni Tomas, Bencun prvo moraju odradit prilagodbu na seniorski balun u drugoj ligi na posudbi, bar po godine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2013.
Poruka: 221
11. siječnja 2013. u 13:47
Deadpool je napisao/la:
Koji to juniori polušpice i vezni griju klupu?
Vidi cijeli citat

Tomislav Kiš je polušpica kako Mišo tvrdi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2013.
Poruka: 221
11. siječnja 2013. u 13:47
dupli
[uredio marin57 - 11. siječnja 2013. u 13:48]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.10.2011.
Poruka: 5.108
11. siječnja 2013. u 13:48
marin57 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Jel moguce da san ja jedini optimist u vezi ovih brazilaca?
Vidi cijeli citat

Na šta bit optimista,na to šta su rezerve rezervi fluminesea,šta imamo 40% ili šta ih plačamo 120 000 usd godišnje? 
Vidi cijeli citat

Da su rezerve rezervi rezervi, bolji su od Lustice
Vidi cijeli citat

Nisu od Kiša i drugih juniora koji će sad dodatno zagrijat klupu.
Vidi cijeli citat



A kako ti to znaš jebate? Jeli imaš uvid u Mišine planove ili si možda čak sportski direktor Fluminesea?

Pa dajte ljudi stanite na balun, još nisu ni sletili a već su kurac, još samo fali ona dobra stara "da iša valjalju nebi došli u Hajduka".

Nisan ni ja oduševljen sa ovim, neman nekakav dobar osjećaj, ali to ništa ne znači, pa bar pričekajte da se sastave sa balunom, a ne ovako, odma u startu džonom u glavu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 286
11. siječnja 2013. u 13:50
Nikome nisu sili ovi anonimni brazilci ali dajte lakše malo,šta bi vi tili sa 0 kuna dovodit Messije?!
Polako,ajmo ih prvo vidit,moglo se tako i za Limu kenjat neš ti igrača,di je taj i koliko igra a ispa nam je pravo pojačanje...
A šta mislite da je Mišo faca koja će ih forsirat sad bez da ih izdrila ili da će in davat leva leva šansu ne budu li davali 100% od sebe?
Jebate Ibro je nama jedini u onoj ekipi zna a odkad se proda napravija je qurac,polako,amo smirit doživljaj,nisan ni ja baš uvjeren da su nam pojačanja ali bez da su minute odigrali za nas ne mogu to tvrdit ni znat,neko je Avdu spomenija prije-eto,al on nije ka anonimac doša pa je ispa pojačanje...najlakše je pljuvat na neviđeno.
To da smo ih platili ka Sharbinije ajde,onda bi razumija al ovako zbilja nema smisla već unaprid ronjat.
Deadpool
Deadpool
Mali dioničar
Pristupio: 09.10.2009.
Poruka: 5.022
11. siječnja 2013. u 13:52
Tomislav Kiš je napadač i gol-igrač, sve drugo je mrcvarenje. Mišo ga vidi kao polušpicu jer još nije dovoljno jak i zreo za solo špicu, a negdi ga mora vidit jer će ga linčovat ako ga ne bude stavlja isti oni koji nisu prepoznali Kiša na Split - Dinamo i skoro ga pretukli radi naglaska.
Man, I love duct tape. I love how it tapes, I love the sound it makes. I love saying it. Duct tape. Duct tape. Duct tape...Duct tape...
  • Najnovije
  • Najčitanije