Aubameyang je napisao/la:
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Pala mi je jos jedna stvar napamet. Ako se pokazu bas takvin pogotkon da ih zelimo zadrzat (ili bar jednog), onda ovih 40 posto odstete koji ide nama ti dodje ko popust. Znaci ako mu trzisna cijena bude milju eura, mi ga mozemo dobit za 600 iljada, i onda kasnije prodat za duplo ili vise.
Vidi cijeli citat

i onda je svizac...........
Vidi cijeli citat
i onda je Volpi kupio Lušticu

Vidi cijeli citat
ma neka bude kako je on napisao.

samo sam želio ukazati na realnost ovoga.
Šta se tiče uspjeha igrača u Splitu,moguće je da budu dobri,a isto tako i ćorak.Pitanje je jel ih netko skautirao(vjerovatno ne)
Mi smo znali i ubosti,kao Fernandez i Guttierez,te Alfarez(koji da je ozbiljniji bi u ovoj ligi se nazabijao),ali bilo je i promašaja kao onaj Delgadillo,pa jedan brazilac totalni trupac igrao za nas 01/02.
Uglavnom sretno,držim fige(NE

)
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena