HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.10.2011.
Poruka: 5.108
11. siječnja 2013. u 14:06
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Pala mi je jos jedna stvar napamet. Ako se pokazu bas takvin pogotkon da ih zelimo zadrzat (ili bar jednog), onda ovih 40 posto odstete koji ide nama ti dodje ko popust. Znaci ako mu trzisna cijena bude milju eura, mi ga mozemo dobit za 600 iljada, i onda kasnije prodat za duplo ili vise.
Vidi cijeli citat




i onda je svizac...........

Vidi cijeli citat



...počeja igrat balun, uša u 33 godinu i dobija ugovor od 250 iljada Eura u Rijeci.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.10.2011.
Poruka: 5.108
11. siječnja 2013. u 14:08
Neda mi se marine, razumiš, jednostavno mi se neda.

Ovo je ona klasična spika di se sere u početku, da bi se posli došlo i napisalo "jesan ti reka".

Niko ne govori da su oni dobri ili pojačanje, samo je normalno i ljudski pričekat i vidit kakvi su igrači pa onda dat sud, a ne ovako.
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
11. siječnja 2013. u 14:10
Aubameyang je napisao/la:
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Pala mi je jos jedna stvar napamet. Ako se pokazu bas takvin pogotkon da ih zelimo zadrzat (ili bar jednog), onda ovih 40 posto odstete koji ide nama ti dodje ko popust. Znaci ako mu trzisna cijena bude milju eura, mi ga mozemo dobit za 600 iljada, i onda kasnije prodat za duplo ili vise.
Vidi cijeli citat




i onda je svizac...........

Vidi cijeli citat


i onda je Volpi kupio Lušticu
Vidi cijeli citat



ma neka bude kako je on napisao.
samo sam želio ukazati na realnost ovoga.

Šta se tiče uspjeha igrača u Splitu,moguće je da budu dobri,a isto tako i ćorak.Pitanje je jel ih netko skautirao(vjerovatno ne)

Mi smo znali i ubosti,kao Fernandez i Guttierez,te Alfarez(koji da je ozbiljniji bi u ovoj ligi se nazabijao),ali bilo je i promašaja kao onaj Delgadillo,pa jedan brazilac totalni trupac igrao za nas 01/02.

Uglavnom sretno,držim fige(NE )

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
11. siječnja 2013. u 14:11
kriticar je napisao/la:
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Pala mi je jos jedna stvar napamet. Ako se pokazu bas takvin pogotkon da ih zelimo zadrzat (ili bar jednog), onda ovih 40 posto odstete koji ide nama ti dodje ko popust. Znaci ako mu trzisna cijena bude milju eura, mi ga mozemo dobit za 600 iljada, i onda kasnije prodat za duplo ili vise.
Vidi cijeli citat




i onda je svizac...........

Vidi cijeli citat

drz se ti Jogana i Mraza, pusti Brazilce nama
Vidi cijeli citat



čak se i rimuje

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
11. siječnja 2013. u 14:11
Stina ne pilaj i navijaj da 2 najposjećenije ekipe lige izbore europu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 14:12
samo san ovo ceka.... sa foruma SD, slike iz FM13 

CASSIO na pocetku:

http://img706.imageshack.us/img706/7779/cssioprofile.jpg

CASSIO kakav se moze razvit:
http://img820.imageshack.us/img820/8973/cssioprofile1.jpg

LUCAS PATINHO na pocetku:
http://img202.imageshack.us/img202/7141/lucaspatinhoprofile.jpg

LUCAS PATINHO kakav se moze razvit:
http://img842.imageshack.us/img842/2442/lucaspatinhoprofile1.jpg
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
11. siječnja 2013. u 14:13
Cavani je napisao/la:
Stina ne pilaj i navijaj da 2 najposjećenije ekipe lige izbore europu
Vidi cijeli citat


Pa neću valjda navijat za Dinamo i Lokomotivu.Ti si lud

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2013.
Poruka: 221
11. siječnja 2013. u 14:19
Ošneš je napisao/la:
Neda mi se marine, razumiš, jednostavno mi se neda.

Ovo je ona klasična spika di se sere u početku, da bi se posli došlo i napisalo "jesan ti reka".

Niko ne govori da su oni dobri ili pojačanje, samo je normalno i ljudski pričekat i vidit kakvi su igrači pa onda dat sud, a ne ovako.
Vidi cijeli citat

Neda se ni meni objašnjavat da ovi anonimusi moraju bit 2.5x puta bolji i prodat se za 2.5x veću cifru od naših da bi pokrili to što imamo samo 40% od transfera,pa ti i dalje misli da je ovo dobar potez.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
11. siječnja 2013. u 14:20
Nean pojma zašto al sitia san se tamo Svagušinog doba kad je Eduard Abazi doša i dovuka nekoliko svojih sunarodnjaka za koje je tvrdia da su "igrači za Hajduk", od kojih je jedan bia 26-godišnji mahom drugoligaški igrač tamo, teška rezervetina u nebitnom prvoligašu tad, a drugi se taman vratia iz druge lige otoka Gozo. Još je bia jedan kojeg nisu predstavili imenom i prezimenom na "probnim utakmicama", vjerojatno autostoper kojeg su skupili u Skadru da uštede na gorivu.

Apsolutni shitstorm nekih oko likova od kojih je jedan bar neko vrime bia prije godinu dana mladi reprezentativac Brazila, di ih se prikazuje ka da su u najmanju ruku klasa tih Abazijevih mi je zato prekomičan. Naravno da se može i mora bolje, al stvarno, malo smirenije.
[uredio MODD - 11. siječnja 2013. u 14:28]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 14:21
marin57 je napisao/la:
Ošneš je napisao/la:
Neda mi se marine, razumiš, jednostavno mi se neda.

Ovo je ona klasična spika di se sere u početku, da bi se posli došlo i napisalo "jesan ti reka".

Niko ne govori da su oni dobri ili pojačanje, samo je normalno i ljudski pričekat i vidit kakvi su igrači pa onda dat sud, a ne ovako.
Vidi cijeli citat

Neda se ni meni objašnjavat da ovi anonimusi moraju bit 2.5x puta bolji i prodat se za 2.5x veću cifru od naših da bi pokrili to što imamo samo 40% od transfera,pa ti i dalje misli da je ovo dobar potez.
Vidi cijeli citat

Koji je to nas igrac trenutno koji igra na njihovoj poziciji kome ce oni uzet misto?
Lustica? Tomas?
  • Najnovije
  • Najčitanije