HNK Hajduk Split 2012/13

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 16:27
Rizla je napisao/la:
evo ti jedno dupe, pa znaš di mo'š tim jezikon
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<-------------------------------  
Vidi cijeli citat


bar je žemska
x-man:)
x-man:)
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.11.2011.
Poruka: 835
11. siječnja 2013. u 16:28
Aubameyang je napisao/la:
Rizla je napisao/la:
oskotok je napisao/la:
x-man:) je napisao/la:
Zašto nitko ne želi otvoriti kladionicu: "Podogi kad će se Ljubučić opet ozlijedit" ? Već su tri dana priprema prošla, a Krešo još ne boluje. Vjerojatno će se u Turskoj ozljedit na nekoj prijateljskoj tekmi jer će biti opet najbolji na terenu, ali s previše pehova.

Nego, dokad taj ima ugovor u Hajduka? Njega je Andabak iz Njemačke doveo kao veliko pojačanje.

Vidi cijeli citat


ugovor mu istječe ovo ljeto
Vidi cijeli citat

stigne se prijavit taman za Croatia Open u Umagu ka slobodan igrač
Vidi cijeli citat


Osvajač Croatoa Opena za - 2014.!
Vidi cijeli citat
Da je bilo upola manje takvih "igrača" danas nebi bili na rubu bankrota. Neka i Wimbledon osvoji samo da se makne s troška u Hajduku. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 16:30
Aubameyang je napisao/la:
Rizla je napisao/la:
evo ti jedno dupe, pa znaš di mo'š tim jezikon
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<-------------------------------  
Vidi cijeli citat


bar je žemska
Vidi cijeli citat


Kad ste kod toga je li ove godine izašao onaj kalendar sa našim navijačicama iz Slavonije.
Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.211
11. siječnja 2013. u 16:37
Na Krstičevićev rođendan novinari došli Žužulovim autobusom


i to je ono poznato ugošćavanje nounara od strane Miše da bi mu oni mogli uzvratit onakvim tekstovima po
nounama( među tizin i lik s frizurom tipa vrška moga penisa)
M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.211
11. siječnja 2013. u 16:38
Aubameyang je napisao/la:
Rizla je napisao/la:
evo ti jedno dupe, pa znaš di mo'š tim jezikon
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<-------------------------------  
Vidi cijeli citat


bar je žemska
Vidi cijeli citat

nisan ni mislija da si peder,
u slast.
M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 80
11. siječnja 2013. u 16:39
ruzina je napisao/la:
Vidi cijeli citat

To je tvoja disertacija na tu temu?

Pitao sam te koju si to utakmicu/e gledao Kiša u dresu Croatia Sesveta?


Vidi cijeli citat


u toj sezoni više od 60% utakmica sesveta sam gleda
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 16:40
Rizla je napisao/la:
Na Krstičevićev rođendan novinari došli Žužulovim autobusom

Vidi cijeli citat


Koji je vrag tjerao Mišu da ih zove? To mi nikako nije jasno, ajde da su to normalni ljudi već najveći ološ...

Prva, van nogometna, zamjerka na Mišu...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
11. siječnja 2013. u 16:41
Aubameyang je napisao/la:
Rizla je napisao/la:
Na Krstičevićev rođendan novinari došli Žužulovim autobusom

Vidi cijeli citat


Koji je vrag tjerao Mišu da ih zove? To mi nikako nije jasno, ajde da su to normalni ljudi već najveći ološ...

Prva, van nogometna, zamjerka na Mišu...
Vidi cijeli citat


možda su mu to predložili ovi naši iz odnosa s javnošću..ne bi me čudilo

Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.211
11. siječnja 2013. u 16:42
sky00 je napisao/la:
Aubameyang je napisao/la:
Rizla je napisao/la:
evo ti jedno dupe, pa znaš di mo'š tim jezikon
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<-------------------------------  
Vidi cijeli citat


bar je žemska
Vidi cijeli citat


Kad ste kod toga je li ove godine izašao onaj kalendar sa našim navijačicama iz Slavonije.
Vidi cijeli citat

koliko san ja čuja , naš Delko ima eksluzivu za distribuciju i nastavak daljnje suradnje s modelima
M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2010.
Poruka: 4.063
11. siječnja 2013. u 16:43
mirkok je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
Vidi cijeli citat

To je tvoja disertacija na tu temu?

Pitao sam te koju si to utakmicu/e gledao Kiša u dresu Croatia Sesveta?


Vidi cijeli citat


u toj sezoni više od 60% utakmica sesveta sam gleda
Vidi cijeli citat

Ufff..dugo ti je trebalo. Ja sam mislio da si barem 66%, no nema veze. Daj od tih mnogih dočaraj mi jednu, samo nemoj drugo tražit na netu.
  • Najnovije
  • Najčitanije