HNK Hajduk Split 2012/13

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 16:45
Rizla je napisao/la:
koliko san ja čuja , naš Delko ima eksluzivu za distribuciju i nastavak daljnje suradnje s modelima
Vidi cijeli citat


Očito onda ima previše kandidatkinja pa selekcija još nije dovršena.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 80
11. siječnja 2013. u 16:48
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
Vidi cijeli citat

To je tvoja disertacija na tu temu?

Pitao sam te koju si to utakmicu/e gledao Kiša u dresu Croatia Sesveta?


Vidi cijeli citat


u toj sezoni više od 60% utakmica sesveta sam gleda
Vidi cijeli citat

Ufff..dugo ti je trebalo. Ja sam mislio da si barem 66%, no nema veze. Daj od tih mnogih dočaraj mi jednu, samo nemoj drugo tražit na netu.
Vidi cijeli citat


Ma koji si ti jebeni faktor da ja tebi nešto objašnjavm
Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.211
11. siječnja 2013. u 16:49
sky00 je napisao/la:
Rizla je napisao/la:
koliko san ja čuja , naš Delko ima eksluzivu za distribuciju i nastavak daljnje suradnje s modelima
Vidi cijeli citat


Očito onda ima previše kandidatkinja pa selekcija još nije dovršena.
Vidi cijeli citat

ne želi se zajebat pa izvlačit zaključke iz slika ka oni naši sa snimkama s dvd-ova.
želi ih provjerit na djelu, ka pravi skaut, uživo.
M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
Lucky number 13
Lucky number 13
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.07.2012.
Poruka: 291
11. siječnja 2013. u 16:51
Ovaj Radić je poznat kao veliki znalac. U sedmi misec ja na plaži a nedaleko od mene ćakula s nekim prikom o Hajduku jer ih je pratija na pripremama. Taj prika mu je otiša s plaže očiju punih suza i govori ženi sav u šoku da je ekipa nikakva. Doture, ne daj mi lagat. Možda da čovik počne pratit šah. Možda mu bolje bude išlo, al samo možda...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2010.
Poruka: 4.063
11. siječnja 2013. u 17:04
mirkok je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
Vidi cijeli citat

To je tvoja disertacija na tu temu?

Pitao sam te koju si to utakmicu/e gledao Kiša u dresu Croatia Sesveta?


Vidi cijeli citat


u toj sezoni više od 60% utakmica sesveta sam gleda
Vidi cijeli citat

Ufff..dugo ti je trebalo. Ja sam mislio da si barem 66%, no nema veze. Daj od tih mnogih dočaraj mi jednu, samo nemoj drugo tražit na netu.
Vidi cijeli citat


Ma koji si ti jebeni faktor da ja tebi nešto objašnjavm
Vidi cijeli citat

Očekivan odgovor od lažljivog degenerika.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
11. siječnja 2013. u 17:11
Navijac Hajduka koji je odgleda 60 posto utakmica kadeta Sesveta....
A nista, novi nick, pa za koji dan isponova...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 80
11. siječnja 2013. u 17:13
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
Vidi cijeli citat

To je tvoja disertacija na tu temu?

Pitao sam te koju si to utakmicu/e gledao Kiša u dresu Croatia Sesveta?


Vidi cijeli citat


u toj sezoni više od 60% utakmica sesveta sam gleda
Vidi cijeli citat

Ufff..dugo ti je trebalo. Ja sam mislio da si barem 66%, no nema veze. Daj od tih mnogih dočaraj mi jednu, samo nemoj drugo tražit na netu.
Vidi cijeli citat


Ma koji si ti jebeni faktor da ja tebi nešto objašnjavm
Vidi cijeli citat

Očekivan odgovor od lažljivog degenerika.
Vidi cijeli citat


E moj Ruzina,neću na tvoj nivo silazit al ti nije još kasno za pomoć potražit
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 80
11. siječnja 2013. u 17:16
Peter Schmeichel je napisao/la:
Navijac Hajduka koji je odgleda 60 posto utakmica kadeta Sesveta....
A nista, novi nick, pa za koji dan isponova...
Vidi cijeli citat


jesi vidija zanimljivi je to...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
11. siječnja 2013. u 17:22
mirkok je napisao/la:
Peter Schmeichel je napisao/la:
Navijac Hajduka koji je odgleda 60 posto utakmica kadeta Sesveta....
A nista, novi nick, pa za koji dan isponova...
Vidi cijeli citat


jesi vidija zanimljivi je to...
Vidi cijeli citat


Znam kako ti je ja sam gledao Cassia od mlađih početnika ali nitko mi ne vjeruje
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
11. siječnja 2013. u 18:18
Rizla je napisao/la:
sky00 je napisao/la:
Aubameyang je napisao/la:
Rizla je napisao/la:
evo ti jedno dupe, pa znaš di mo'š tim jezikon
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<-------------------------------  
Vidi cijeli citat


bar je žemska
Vidi cijeli citat


Kad ste kod toga je li ove godine izašao onaj kalendar sa našim navijačicama iz Slavonije.
Vidi cijeli citat

koliko san ja čuja , naš Delko ima eksluzivu za distribuciju i nastavak daljnje suradnje s modelima
Vidi cijeli citat


nije kolko ja znam,al se sprema osveta,naime lokalni kibici će platit splićankama da se gole slikaju za njihov kalendar i tak nam uzvrate udarac

  • Najnovije
  • Najčitanije