DonQuijote je napisao/la:
Bilo bi lipo kad bi se znalo tko je odabra ova dva Brazilca, ako ih je netko uopće odabra...
Ako su iz Fluminensea poslali po svom izboru dva igrača onda to nije suradnja nego rješavanja svog viška igrača!
Osobno bi više volia da se za novce koje će se dat za plaće Brazilcima potpisalo profi ugovor s kojim juniorom ili uložilo u uvjete omladinske škole
Da sam na mistu Brbića&Co pokuša bi ostvarit čvršću vezu sa Šahtarom priko Srne
Siguran sam da bi se s njima mogla ostvarit puno bolja suradnja - šta se tiče posudbe igrača, a onda kasnije i na ostalim razinama
Vidi cijeli citat
Pazi posudba. Pa koga to Hajduk posuđuje drugim klubovima? Kako mi ne posuđujemo Blaževića i Maloču već Lušticu i Obšivača, kako će i Fluminense, tako će i Šahtar i svaki drugi klub. Ako budemo sreće da ovima odgovara naša igra, Mišin rad i sve ostalo što utječe na igrača onda super, ako ne jebiga pokušali smo. Ni prvi, ni posljednji. Ako ne probaš, nikad nećeš znat šta bi bilo...
[uredio Aubameyang - 11. siječnja 2013. u 23:26]