HNK Hajduk Split 2012/13

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 22:32
Cavani je napisao/la:
Aubameyang je napisao/la:
Cavani je napisao/la:
Tomislav Juranović. Pamtimo, dosad se ne sićan nekog njegovog proliva.
Vidi cijeli citat


šta je sad taj?
Vidi cijeli citat

Prominili su autora nakon par kritika.

Za post iznad, moj stav prema ovome je da triba sačekat kakvi će bit i onda sudit, a ne sudit prema tome šta je neki wannabe novinar jedva čeka dočekat napisat kako ne valjaju.
Vidi cijeli citat


pratitelj građanskog je juranović, eto zašto ih toliko hvali.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2012.
Poruka: 2.347
11. siječnja 2013. u 22:39
Odlična ideja sa prodajom pretplata na polusezoni
Debeli Fesbaš
Debeli Fesbaš
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.11.2012.
Poruka: 166
11. siječnja 2013. u 23:03
Stvarno se nadam da će Mišo dobro zgazit Brazilce na pripremama da in ne padne na pamet radit pizdarije...
Ako je Mijo najeba radi čipsa, pitam se šta će napravit ovome Baladieru ako zajebe
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
11. siječnja 2013. u 23:07
Ma neka za početak su dobra i ova dvojica naše je da ih promoviramo ako to dobro napravimo logično je da će iduči puta slati perspektivnije
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.01.2013.
Poruka: 5
11. siječnja 2013. u 23:11
Ko kaže da će bit idučeg puta.

Svaki od ovih košta finih pinezi koje mi nemamo. Triba korak po korak.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 23:15
Šta je ovo danas poplava padobranaca?

Mirna večer na forumu, što se to valja iza brda?
[uredio Aubameyang - 11. siječnja 2013. u 23:16]
DonQuijote
DonQuijote
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.06.2011.
Poruka: 330
11. siječnja 2013. u 23:20
Bilo bi lipo kad bi se znalo tko je odabra ova dva Brazilca, ako ih je netko uopće odabra...
Ako su iz Fluminensea poslali po svom izboru dva igrača onda to nije suradnja nego rješavanja svog viška igrača!

Osobno bi više volia da se za novce koje će se dat za plaće Brazilcima potpisalo profi ugovor s kojim juniorom ili uložilo u  uvjete omladinske škole

Da sam na mistu Brbića&Co pokuša bi ostvarit čvršću vezu sa Šahtarom priko Srne
Siguran sam da bi se s njima mogla ostvarit puno bolja suradnja - šta se tiče posudbe igrača, a onda kasnije i na ostalim razinama
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.01.2013.
Poruka: 5
11. siječnja 2013. u 23:21
Ma sjedim ja duže vrijeme i čitam vas, samo mi se nikad nije dalo stisnit taj vražji " registriraj se "

Al evo, pozdrav 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 23:24
DonQuijote je napisao/la:
Bilo bi lipo kad bi se znalo tko je odabra ova dva Brazilca, ako ih je netko uopće odabra...
Ako su iz Fluminensea poslali po svom izboru dva igrača onda to nije suradnja nego rješavanja svog viška igrača!

Osobno bi više volia da se za novce koje će se dat za plaće Brazilcima potpisalo profi ugovor s kojim juniorom ili uložilo u  uvjete omladinske škole

Da sam na mistu Brbića&Co pokuša bi ostvarit čvršću vezu sa Šahtarom priko Srne
Siguran sam da bi se s njima mogla ostvarit puno bolja suradnja - šta se tiče posudbe igrača, a onda kasnije i na ostalim razinama
Vidi cijeli citat


Pazi posudba. Pa koga to Hajduk posuđuje drugim klubovima? Kako mi ne posuđujemo Blaževića i Maloču već Lušticu i Obšivača, kako će i Fluminense, tako će i Šahtar i svaki drugi klub. Ako budemo sreće da ovima odgovara naša igra, Mišin rad i sve ostalo što utječe na igrača onda super, ako ne jebiga pokušali smo. Ni prvi, ni posljednji. Ako ne probaš, nikad nećeš znat šta bi bilo...
[uredio Aubameyang - 11. siječnja 2013. u 23:26]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
11. siječnja 2013. u 23:31
DonQuijote je napisao/la:


Da sam na mistu Brbića&Co pokuša bi ostvarit čvršću vezu sa Šahtarom priko Srne
Siguran sam da bi se s njima mogla ostvarit puno bolja suradnja - šta se tiče posudbe igrača, a onda kasnije i na ostalim razinama
Vidi cijeli citat


definitivno. izuzev one neuspjele prijateljske naši kadeti su išli na turnir u Ukrajinu i to je sve od suradnje.
premalo
  • Najnovije
  • Najčitanije