HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2010.
Poruka: 4.063
12. siječnja 2013. u 08:30
los milioneros je napisao/la:
sky00 je napisao/la:
los milioneros je napisao/la:
Kerum je sve bia u pravu..
Vidi cijeli citat




Vidi cijeli citat


Naravno da je bia u pravu.Ovin idiotima u odjelima koje ste vi birali davat pare i da vode klub je samoubojstvo.J. te paladino i ostalih 6 sekretara skoja svačiji_ničiji hajduk!


Vidi cijeli citat

Jeba ti Paladino mater 6 puta.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.06.2012.
Poruka: 405
12. siječnja 2013. u 09:09


Ko vam je ovaj? Maleš u brazilskom dresu?
[uredio Henry Kissinger - 12. siječnja 2013. u 09:09]
Hektor333
Hektor333
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.04.2012.
Poruka: 2.360
12. siječnja 2013. u 10:10
DonQuijote je napisao/la:
Bilo bi lipo kad bi se znalo tko je odabra ova dva Brazilca, ako ih je netko uopće odabra...
Ako su iz Fluminensea poslali po svom izboru dva igrača onda to nije suradnja nego rješavanja svog viška igrača!

Osobno bi više volia da se za novce koje će se dat za plaće Brazilcima potpisalo profi ugovor s kojim juniorom ili uložilo u  uvjete omladinske škole

Da sam na mistu Brbića&Co pokuša bi ostvarit čvršću vezu sa Šahtarom priko Srne
Siguran sam da bi se s njima mogla ostvarit puno bolja suradnja - šta se tiče posudbe igrača, a onda kasnije i na ostalim razinama
Vidi cijeli citat


To sa Šahtarom je dobra ideja, ali zašto su svi strogo protiv ove dvijice. Kao prvo neprimaju velike plaće, dobivamo 40% od njihovih transfera koji neće bit Bog zna što veliki, ali će biti dosta. Dobivamo na kvaliteti i konkurenciji u momčadi, možda se privuku neki sponzori i možda bude nešto više od ovoga. A ako ova dvojica i razočaraju uvik ih se može vratiti, a ako budu dobri niko sritniji od mene
Da života iman dva oba bi tebi da'! HŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
12. siječnja 2013. u 11:05
Piše na Flu-ovoj stranici da ćemo i mi na ljeto slati igrače a netko je napisao da je več dogovoreno za Kiša hoćemo li i onda djeliti 60:40 ali logično u našu korist.Ako za Kiša djelimo onda smo se zaje sa ovom suradnjom
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
12. siječnja 2013. u 11:44
na šta se ova tema pretvorila,na dvoboj spemera od padobranaca,još i idiotske teme otvaraju,daj se učlanite u "Uvijek Vjerne",pa si tamo spemajte
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
12. siječnja 2013. u 12:06
Valjda se slobodna pocela selit tu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
12. siječnja 2013. u 12:10

Čuj ovog Sliskovica ugovor mu ističe za 6 mjeseci,nezadovoljan,neigra mogli bi ga uzet za 50-100 tisuća 
napadač 1,93 cm

http://www.transfermarkt.de/de/petar-sliskovic/profil/spieler_82367.html 

[uredio Medica001 - 12. siječnja 2013. u 12:11]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2012.
Poruka: 2.347
12. siječnja 2013. u 12:27
Jurica "Veliki novinar" Radić piše da nam neka turska banka nudi 300.000 eura za mjesto na prsima.

Ajmo uzet da je istina.

Rekao bi im da za 300.000 eura mogu dobiti mjesto ispod broja, a za prsa moraju poduplati ponudu
dario23
dario23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.11.2009.
Poruka: 2.641
12. siječnja 2013. u 12:30
Medica001 je napisao/la:

Čuj ovog Sliskovica ugovor mu ističe za 6 mjeseci,nezadovoljan,neigra mogli bi ga uzet za 50-100 tisuća 
napadač 1,93 cm

http://www.transfermarkt.de/de/petar-sliskovic/profil/spieler_82367.html 

Vidi cijeli citat


Igračina, za misec dana će napunit 22 godine, a ove sezone ima 190 minuta u 2. bundesligi.
Ajmo onda i mene dovest.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
12. siječnja 2013. u 12:35
dario23 je napisao/la:
Medica001 je napisao/la:

Čuj ovog Sliskovica ugovor mu ističe za 6 mjeseci,nezadovoljan,neigra mogli bi ga uzet za 50-100 tisuća 
napadač 1,93 cm

http://www.transfermarkt.de/de/petar-sliskovic/profil/spieler_82367.html 

Vidi cijeli citat


Igračina, za misec dana će napunit 22 godine, a ove sezone ima 190 minuta u 2. bundesligi.
Ajmo onda i mene dovest.
Vidi cijeli citat




nama niko nevalja...
  • Najnovije
  • Najčitanije