DonQuijote je napisao/la:
Bilo bi lipo kad bi se znalo tko je odabra ova dva Brazilca, ako ih je netko uopće odabra...
Ako su iz Fluminensea poslali po svom izboru dva igrača onda to nije suradnja nego rješavanja svog viška igrača!
Osobno bi više volia da se za novce koje će se dat za plaće Brazilcima potpisalo profi ugovor s kojim juniorom ili uložilo u uvjete omladinske škole
Da sam na mistu Brbića&Co pokuša bi ostvarit čvršću vezu sa Šahtarom priko Srne
Siguran sam da bi se s njima mogla ostvarit puno bolja suradnja - šta se tiče posudbe igrača, a onda kasnije i na ostalim razinama
Vidi cijeli citat
To sa Šahtarom je dobra ideja, ali zašto su svi strogo protiv ove dvijice. Kao prvo neprimaju velike plaće, dobivamo 40% od njihovih transfera koji neće bit Bog zna što veliki, ali će biti dosta. Dobivamo na kvaliteti i konkurenciji u momčadi, možda se privuku neki sponzori i možda bude nešto više od ovoga. A ako ova dvojica i razočaraju uvik ih se može vratiti, a ako budu dobri niko sritniji od mene