HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
12. siječnja 2013. u 23:25
Još nema snimke sa trening utakmice, Biliću šta se čeka?
guenhwyvar
guenhwyvar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2010.
Poruka: 2.673
12. siječnja 2013. u 23:32
Nikako ne razumin ove ljude koji navijaju za hajduk pa onda s druge strane zele da propadne svaki "projekt" koji zapocnu. Ma da dovedu 11 trebotica nebi zelia da propadnu nego bi se nada da se moze slozit nesto od njih. Sta je najgore mislin da medju njima ima pun k zvizdaca iz fotelje.
sve ovo nam je veliko upozorenje da se ne može bez trke i agresije u današnjem nogometu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
12. siječnja 2013. u 23:38
Cavani je napisao/la:
Još nema snimke sa trening utakmice, Biliću šta se čeka?
Vidi cijeli citat


izgleda nestalo interneta u Čitluku Dva dana ima izvještaja, a dva nema?! Sad kada svekoliku javnost zanima kako je igrao naš Kvasi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
12. siječnja 2013. u 23:42
Srića pa ću bar za sridu imat insajdere, kad ja već ne mogu ić, benti poklapanje termina
Babangida
Babangida
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.07.2006.
Poruka: 11.538
12. siječnja 2013. u 23:57
https://www.facebook.com/cassio.gabriel.9887

Cover je tu 

Za mjesec dana ocekujem da pjevacki nadmasi ove
http://www.youtube.com/watch?v=rwmEE8HTtxk
http://www.youtube.com/watch?v=4erY2W16ulI

A za sest mjeseci je tu pobjeda na omiskom festivalu

Triba vratit Štimca!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
13. siječnja 2013. u 00:27
- Tražili smo igrače ofenzivnih karakteristika, među onima koji su nam ponuđeni, a bilo ih je desetak, dvanaest video-zapisa. Izabrali smo njih dvojicu. Još jedan je bio u igri, nama zanimljiv, Carvalho, ali se nešto ozlijedio. Jedan je imao obveza prema mladoj brazilskoj selekciji, a bilo je bitno da probrani stignu na vrijeme, na početak priprema. To je onda ozbiljan posao. Oni sad moraju proći liječničke preglede, već od sutra, da su zdravi i sposobni i onda će prema Međugorju, da se priključe ekipi. Ali, moramo srediti i dozvolu boravka, prebivalište, sve formalnosti kako je i red, sve mora biti besprijekorno – kazuje nam Krešić.
 
 
- Hajduk hoće više i bolje, to je jasno. Desetljećima prije Hajduk je bio ako ne u istom nivou s Realom, Liverpoolom, Bayernom, onda smo bili odmah "razred do", mogli smo i protiv njih, tada najvećih! A s Tomislavom Ivićem bili smo i vrlo blizu da odemo u Europi sve do kraja! Sad tako nije i tko to ne želi vidjeti i priznati..., ako nismo toga svjesni, onda nemamo što razgovarati.
 
Stvar je danas jednostavna:
 
-  Mi hoćemo biti bolji nego što jesmo, a to zahtijeva vrijeme. Posebno u situaciji kad ne možemo ni centa platiti igrače koji dolaze, a kamo li ugovore od 300 ili 400 tisuća eura. Ili da plaćamo odštetu. To naprosto ne dolazi u obzir. I u takvoj situaciji pokušavamo izabrati tko nam može pomoći da ostvarimo rezultat. Ali i da ekonomski prodišemo!

Kentbank sponzor "bijelih"?
 
Hajduk je u potrazi za sponzorima, pokušava na svu snagu osnažiti svoju logistiku, a mjesta na dresu - hvala na pitanju – ima dovoljno. Prostor za oglašavanje je velik i za klijente atraktivan, zar ne? I te kako!
Pa se tako spominju kombinacije da bi u popis Hajdukovih sponzora mogla ući – Kentbank, banka koja je u zaletu na našem tržištu i traži svoj prostor i za klijente i za oglašavanje, posebno prema jugu. Hajduk bi joj mogao biti idealan partner.
 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
13. siječnja 2013. u 00:29
Carvalho bi triba bit oni špic Matheus koji se spominja na početku, osin ako nemaju još koga sa tim u imenu i prezimenu...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
13. siječnja 2013. u 00:30
i sam Cassio kaže da je lijevi ili desni vezni tako one opcije da bi s obzirom na viđeno na video-isječcima mogao na zadnjeg veznog padaju u vodu.

i što znači da je sad i nemoguće nabrojati sve ofenzivce
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
13. siječnja 2013. u 00:31
Peter Schmeichel je napisao/la:
Srićon neman fejs.

Neka odjebe i on i ko ga je doveja.
A slobodno može odjebat i oni koji je dove onoga koji ga je doveja.
A mogu odjebat i oni koji su doveli onoga koji je doveja onoga koji je njega doveja.

Zapravo neka odjebu svi jer smo seljačka zadruga. I to da ovi slučajno budu nešto valjali ne minja na činjenici da smo seljačka zadruga. Škart iz Brazila, pa ako prođe prođe. Samo bi volio vidit da je Svaguša povuka ovakav potez. Samo bi to voli vidit...
Vidi cijeli citat


Ne znam kako ti i ostali forumaši mislite, ali ja nikad nisam bija protiv Svaguše zbog transfera, tj. promašenih pojačanja. Meni je kod njega smetala kupljeni Kup, guranje Zulima i Novaka Reji na pripreme, 30% Vukušiću, šta je sebi isplatija "naknadu" za osvojeni Kup, "zubići", rodbinske i ine veze i vezice i ostale čarolije iz kućne izrade
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
13. siječnja 2013. u 00:34
Ko je uopće doša u eri Svagija osin braće, Ljubičić, Bulku, Čop i skoro Fil Đekson I nije samo Vuku postotak, dilija je plaće i postotak mladima šakon i kapon u eri odlaska Grčića.
[uredio Cavani - 13. siječnja 2013. u 00:41]
  • Najnovije
  • Najčitanije