- Tražili smo igrače ofenzivnih karakteristika, među onima koji su nam ponuđeni, a bilo ih je desetak, dvanaest video-zapisa. Izabrali smo njih dvojicu. Još jedan je bio u igri, nama zanimljiv, Carvalho, ali se nešto ozlijedio. Jedan je imao obveza prema mladoj brazilskoj selekciji, a bilo je bitno da probrani stignu na vrijeme, na početak priprema. To je onda ozbiljan posao. Oni sad moraju proći liječničke preglede, već od sutra, da su zdravi i sposobni i onda će prema Međugorju, da se priključe ekipi. Ali, moramo srediti i dozvolu boravka, prebivalište, sve formalnosti kako je i red, sve mora biti besprijekorno – kazuje nam Krešić.
- Hajduk hoće više i bolje, to je jasno. Desetljećima prije Hajduk je bio ako ne u istom nivou s Realom, Liverpoolom, Bayernom, onda smo bili odmah "razred do", mogli smo i protiv njih, tada najvećih! A s Tomislavom Ivićem bili smo i vrlo blizu da odemo u Europi sve do kraja! Sad tako nije i tko to ne želi vidjeti i priznati..., ako nismo toga svjesni, onda nemamo što razgovarati.
Stvar je danas jednostavna:
-
Mi hoćemo biti bolji nego što jesmo, a to zahtijeva vrijeme. Posebno u situaciji kad ne možemo ni centa platiti igrače koji dolaze, a kamo li ugovore od 300 ili 400 tisuća eura. Ili da plaćamo odštetu. To naprosto ne dolazi u obzir.
I u takvoj situaciji pokušavamo izabrati tko nam može pomoći da ostvarimo rezultat. Ali i da ekonomski prodišemo!
Kentbank sponzor "bijelih"?
Hajduk je u potrazi za sponzorima, pokušava na svu snagu osnažiti svoju logistiku, a mjesta na dresu - hvala na pitanju – ima dovoljno. Prostor za oglašavanje je velik i za klijente atraktivan, zar ne? I te kako!
Pa se tako spominju kombinacije da bi u popis Hajdukovih sponzora mogla ući – Kentbank, banka koja je u zaletu na našem tržištu i traži svoj prostor i za klijente i za oglašavanje, posebno prema jugu. Hajduk bi joj mogao biti idealan partner.