palenta je napisao/la:
Tiskano, ona sn revija!! Na tri stranice
Vidi cijeli citat
Pitali su ga za igrače pa tako kaže da najviše očekuje od Milića kojeg vidi na poziciji stopera u budućnosti. Za Vršajevića kaže da je odlično pojačanje iako ima neke mane u obrambenom postavljanju. Caktaš je odličan na Poljudu ali takve igre ne pruža na gostovanjima, dok je kod Andrijaševića problem tjelesna pripremljenost. Vukovića također vidi kao polušpicu a ne isturenu špicu.
Kod Maglice je problem anemija zbog koje dolazi do pucanja mišića. Sad je počeo trenirati ali je u ritmu da svaki treći dan mora odmoriti.
Ima intervju i s starijim Jakolišem koji ističe želju da zaigra za Hajduk. Po meni može samo ako će brata povući za sobom.

Andabak je dosada klubu pozajmio ili jamči za 11 milijuna kuna. Kredit od Banco Populare zbog kojeg smo u blokadi bio je na iznos od 7 milijuna kuna od kojih se 4 još nije vratilo.