HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
09. siječnja 2013. u 00:33
Sky,ja cu vjerovat Ruzini koji je rekao da taj dogovor je vise isao dosada na ruku Splita jer je puno igraca preslo u Splita nego sta ih je doslo u suprotnom smjeru

Nemam nista konkretnije za Crnca,ugovor i ako se potpise kazu ocevidci je povoljan po nas
mailman73
mailman73
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.06.2012.
Poruka: 1.020
09. siječnja 2013. u 00:36
palenta je napisao/la:
mailman73 je napisao/la:
Ma nitko nikoga nije ucjenjivao,jednostavno se nisu dogovorili,mali izgleda ne lezi Misi i tu je cijela prica...on stalmo trazi robusnog napadaca,a zasto Jelavica ne vidi kao takvog,ko to zna...to je sve koliko ja znam
Vidi cijeli citat

Ajmo dio po dio tvojih lazi
Nitko nije ucjenjivao . Dajte mi 20 %,Split mi daje 50 %
Mali izgleda ne lezi Misi.. Miso je rekao,on je nase dijete,neka dodje!!

Danas se Brbic nasao s njima i popizdio te se lipo zahvalio

Vidi cijeli citat


Dobro,ti znas bolje...i ja ne lazem nego govorim sto sam cuo,a apsolutno mi je svejedno kako je stvarno bilo,sretni ste sto ste ga se rijesili kad je takav
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 538
09. siječnja 2013. u 00:41
Cavani je napisao/la:
Eric Delko je napisao/la:
Cavani je napisao/la:
Turci su u bacanju para aktivni svaki prijelazni rok.
Vidi cijeli citat


meni je fascinantno kako ti ljudi imaju glupe sportske direktore i šta sve dovode,nije ni čudo da im je reprezentacija duže u banani a klubovi u Europi treća liga
Vidi cijeli citat

Yep, još ajde ovi manji klubovi ali kad Galata kaže da su zainteresirani za Antoninija i Mesbaha ...
Vidi cijeli citat


Da a to se najvise svida nama navijacima Milana :D
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
09. siječnja 2013. u 00:41
palenta je napisao/la:
Sky,ja cu vjerovat Ruzini koji je rekao da taj dogovor je vise isao dosada na ruku Splita jer je puno igraca preslo u Splita nego sta ih je doslo u suprotnom smjeru

Vidi cijeli citat


To je logično, ali mene smeta zašto to nisu javno objavili. S ovim vremenskim odmakom vidimo da smo mi lošije financijski prošli pa smo možda mogli tada još koju stavku dogovoriti koja bi nama išla u prilog. Očito su oni imali bolje pregovarače. To je vjerojatno onda ostavština iz doba Maleša, ali ide i na dušu NO jer su i oni morali dati svoj blagoslov.

Ajde barem se Milović pokazao u dobrom svjetlu.
[uredio sky00 - 09. siječnja 2013. u 00:42]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
09. siječnja 2013. u 00:43
tvoj post je kao da znas,a ne kao cuo sam..no nebitno

SVaki igrac koji gleda postotak od transfera prije cinjenice da ce igrat u Hajduku,ja sekunde ne bi razgovarao
pa cak i kada se radi o placi,prvo mora u glavi biti,meni neko daje priliku potpisat za Hajduk
mailman73
mailman73
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.06.2012.
Poruka: 1.020
09. siječnja 2013. u 00:49
Slazem se,al sve je manje tih koji tako razmisljaju,godinama su ih ucili drugacije...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
09. siječnja 2013. u 00:54
palenta je napisao/la:
Zaboravih napisat da se s Kovacicem pregovara oko produzenja ugovora

Vidi cijeli citat


Ako se pregovara onda nije dobro, zna se koji su uvjeti za igrače koji dolaze iz naše škole. Dakle opcija je uzmi ili ostavi. Da su pametni učili bi na primjeru Jelavića kako je teško kruh zaraditi vani u tim godinama. Ja bih mu dao vremena do odlaska u Tursku da potpiše jer u Antalyu ne bih vodio nikoga s nerazjašnjenim ugovorom.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
09. siječnja 2013. u 00:55
i sta je sebi Jelavic sada napravio,kukat ce i molit nekoga da ga uzme,a nema ni statistike ni icega,19ta prolazi
i sve zbog pohlepe
Umisto da je uzeo 10 tisuca kuna misecno i borio se da otidje negdje vanka i zaradi 10 puta vise
3,5 godine bi bio miran s nekakvim prhodom za sebe
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
09. siječnja 2013. u 00:56
sky00 je napisao/la:
S ovim vremenskim odmakom vidimo da smo mi lošije financijski prošli pa smo možda mogli tada još koju stavku dogovoriti koja bi nama išla u prilog. Očito su oni imali bolje pregovarače. To je vjerojatno onda ostavština iz doba Maleša, ali ide i na dušu NO jer su i oni morali dati svoj blagoslov.

Ajde barem se Milović pokazao u dobrom svjetlu.
Vidi cijeli citat


na šta bi liga spala da Hajduk i Dinamo krenu u fiskalizaciju naplaćivanja svih igrača koji su prošli omladinski pogon,pa ko bi to plaćao?niko normalan
činjenica je da smo mi pogodili u trampi Glumac-Milović a oni popušili

kad se sjetim onog Maroka koji nam je tupio nedavno kak je Tešija za United a njihova omladinska bolja od naše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
09. siječnja 2013. u 01:00
ah sada u slucaju Kovacica,da se mene pita bi dobro razmislio.Zasto,iz prostog razloga sta ga ja vidim ka 3.eg veznog,ono sta je Lustica igrao. Sada kada je bio junior nije se potpisao ugovor do one 18te godine
i iz tog razloga mozda ne bi bio toliko krut,Cak bi mozda utiho potpisao s njime ugovor s vecom placom
jer u slucaju buducnih juniora imas osiguranje u suspenziji,a ovako s njime,nemas nista, treba ti,barem je takvo moje misljenje,stoga ne bi bas uzima to UZmi ili ostavi,dok npr Jelavic ti toliko i nije potreban,dok Kovacic mislim je
To je moje misljenje,znam da nije posteno,ali situacija iz mog kuta je takva. Ili ces se nekako dogovorit i imat igraca koji ti je potreban,ili ga sjedas na tribinu i dajes Svabama. Zavisno takoder i o njegovim uvjetima na koje bi prista jer i on ima manevra za razliku od Jelavica jer mu je Bundesliga prakticki sigurna
  • Najnovije
  • Najčitanije