Aubameyang je napisao/la:
Već sam rekao, ono što nije izišlo u novinama nije se dogodilo. Eno se na DN jedan pita kako Brazilcima može 50%, a našem ditet ne.

Ljudi su telad, sve im trebaš nacrtat da bi shvatili.
Vidi cijeli citat
Ma Bože sačuvaj šta je ono tamo, malo pričaju o Hajduku, malo o masonima, onda uleti Bila Krv sa nekim igračem iz Sejšela kledući se kako je to taj, pa onda malo o ratu, pa malo o komunjarama, pa uleti neki proglas, pa dođe "insajder" duje pa onda dođu oni šta postoje samo radi njegovog nika, pa onda krene pljuvačina, pa onda uleti malo haiku poezije, a niko nema veze s mogzom.
A Slobodnu boli briga šta ko piše i na koji način, bitno da se klikće.
I sad ti provaj nekom objasnit da je to takav posao dogovoren (bar se nadam) di ćemo mukte dobivat neke njihove igrače i posli dilit popola ako dođe do transfera, ili da se neko ne može nazvat "našim ditetom" ako ucjenjuje klub i postavlja uvjete po kojima će igrat.