HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
09. siječnja 2013. u 13:40
Neki bi na posudbu Sušića a zaboravljaju da neko mora pričat sa Kvascen
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.10.2011.
Poruka: 5.108
09. siječnja 2013. u 13:42
Angel Di Maria je napisao/la:
http://sportske.jutarnji.hr/kresic-o-pojacanjima---brazilci-su-su-pred-ulaskom-u-zrakoplov--kouassi-ostaje-na-probi-/1077306/

Jebote i novinara.
Čovječe kao da se radi o Neymaru..

Prvo je bio naslov brazilci idu na aerodrom, pa sada brazilci su pred ulaskom u zrakoplov.
Očekujem sljedeći naslov brazilci sigurno uzletjeli.. hahaha

Ne mislim ništa loše, ali kako ima glupih novinara.


Vidi cijeli citat


E, znan kako ti je.

Ja već znan do sada koju boju mudanata mali Halilović voli, a iman osjećaj da ćemo saznat kada pređe sa Signala na Colgate ili kada poljubi svog prvog dečk..pardon curu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
09. siječnja 2013. u 14:02

- Nismo se s njim uspjeli dogovoriti - kratko je Hajdukov predsjednik Marin Brbić prokomentirao transfer igrača koji je jedno vrijeme trenirao i s Manchester Cityem.

mogao je sad odmah sve fino reć

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.10.2011.
Poruka: 5.108
09. siječnja 2013. u 14:09
Aubameyang je napisao/la:

- Nismo se s njim uspjeli dogovoriti - kratko je Hajdukov predsjednik Marin Brbić prokomentirao transfer igrača koji je jedno vrijeme trenirao i s Manchester Cityem.

mogao je sad odmah sve fino reć

Vidi cijeli citat



A šta ima reć kada se sve zna, odnosno oko čega je bija problem?

Ali sami su sebi krivi, već san pisa šta je tribalo učinit kada se tija sad vratit a ne ić sa njim u pregovore, jer su ljudi koji ga vode u potrazi za postotkom od prodaje a ne u potrazi sa angažmanom di će se on moć razvijat kako triba.

Klasični primjer aždaja koji priko leđa mulca žele zadovoljit svoje apetite.

Pedofilija i ništa više.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
09. siječnja 2013. u 14:12
Već sam rekao, ono što nije izišlo u novinama nije se dogodilo. Eno se na DN jedan pita kako Brazilcima može 50%, a našem ditet ne.

Ljudi su telad, sve im trebaš nacrtat da bi shvatili.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
09. siječnja 2013. u 14:13
sky00 je napisao/la:
Lijevih bekova imamo na bacanje.  Treba nam desni bek, a u HNL ne vidim nijednog koji bi nam bio meta. Čak se ni Barić za kojeg sam mislio da će biti pojačanje za Slaven nije do sada naročito istaknuo.
Vidi cijeli citat

Trenutno imamo visak, ali ako je Lima najavia odlazak na lito, Jozinovic ode sad, ostajes na Stojanovicu koji je tragican na beku i nedokazanom Tomasevicu... A i desno ce se otvorit rupa ako prodamo Avdiju jer Oremusu istice ugovor na lito i ostaje Mikanovic... Dakle vrlo lako moguce da cemo na lito trazit oba beka
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
09. siječnja 2013. u 14:14
Aubameyang je napisao/la:
Već sam rekao, ono što nije izišlo u novinama nije se dogodilo. Eno se na DN jedan pita kako Brazilcima može 50%, a našem ditet ne.

Ljudi su telad, sve im trebaš nacrtat da bi shvatili.
Vidi cijeli citat


Da je bar točan postotak Ono je neki sa SD-e 100% 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.10.2011.
Poruka: 5.108
09. siječnja 2013. u 14:17
Aubameyang je napisao/la:
Već sam rekao, ono što nije izišlo u novinama nije se dogodilo. Eno se na DN jedan pita kako Brazilcima može 50%, a našem ditet ne.

Ljudi su telad, sve im trebaš nacrtat da bi shvatili.
Vidi cijeli citat



Ma Bože sačuvaj šta je ono tamo, malo pričaju o Hajduku, malo o masonima, onda uleti Bila Krv sa nekim igračem iz Sejšela kledući se kako je to taj, pa onda malo o ratu, pa malo o komunjarama, pa uleti neki proglas, pa dođe "insajder" duje pa onda dođu oni šta postoje samo radi njegovog nika, pa onda krene pljuvačina, pa onda uleti malo haiku poezije, a niko nema veze s mogzom.

A Slobodnu boli briga šta ko piše i na koji način, bitno da se klikće.

I sad ti provaj nekom objasnit da je to takav posao dogovoren (bar se nadam) di ćemo mukte dobivat neke njihove igrače i posli dilit popola ako dođe do transfera, ili da se neko ne može nazvat "našim ditetom" ako ucjenjuje klub i postavlja uvjete po kojima će igrat.


maniacx
maniacx
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.11.2011.
Poruka: 3.757
09. siječnja 2013. u 14:18
čudi me kako nisu naučili ništa od Radoševića...njegovi starci su popustili i okanili se ludih ambicija i para...i zato sada ubiru plodove, jer su virovali u svoje dite...
al ovi ocito ne viruju pa odma traze pare...ko ih jebe sad
Obadva!!!Obadva!!! Oba su pala!!!
...iz krvi i bola niknut će cvijeće, i nikad Torcida zaboravit neće...VUKOVAR!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
09. siječnja 2013. u 14:20
kriticar je napisao/la:
sky00 je napisao/la:
Lijevih bekova imamo na bacanje.  Treba nam desni bek, a u HNL ne vidim nijednog koji bi nam bio meta. Čak se ni Barić za kojeg sam mislio da će biti pojačanje za Slaven nije do sada naročito istaknuo.
Vidi cijeli citat

Trenutno imamo visak, ali ako je Lima najavia odlazak na lito, Jozinovic ode sad, ostajes na Stojanovicu koji je tragican na beku i nedokazanom Tomasevicu... A i desno ce se otvorit rupa ako prodamo Avdiju jer Oremusu istice ugovor na lito i ostaje Mikanovic... Dakle vrlo lako moguce da cemo na lito trazit oba beka
Vidi cijeli citat


ali 2014.
  • Najnovije
  • Najčitanije