HNK Hajduk Split 2012/13

adriano.fegic
adriano.fegic
Mali dioničar
Pristupio: 07.06.2012.
Poruka: 5.981
10. siječnja 2013. u 23:24
Kouassi je izmislio nogomet za ove..

Vraćaj to prvim čarterom..  Ne, još se stigne zvat dole da i ne dolaze..
24.10.1984. Rijeka-Real Madrid 3:1
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.06.2012.
Poruka: 739
10. siječnja 2013. u 23:24
nista od hadzica sad sto posto!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
10. siječnja 2013. u 23:25
Aubameyang je napisao/la:
google tranlator kaže da Brazilci govore o jednogodišnjoj posudbi?
Vidi cijeli citat

1+1. Nešto slično ka Ozobić reka bi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
10. siječnja 2013. u 23:26
adriano.fegic je napisao/la:
Kouassi je izmislio nogomet za ove..

Vraćaj to prvim čarterom..  Ne, još se stigne zvat dole da i ne dolaze..
Vidi cijeli citat

ma ko se to nama brine 
ne znan jel ima veceg dobronamjernika Hajduku od rijeckog latentnog dinamovca 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
10. siječnja 2013. u 23:27
haris zenica je napisao/la:
nista od hadzica sad sto posto!
Vidi cijeli citat


pomalo, na lito će on

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
10. siječnja 2013. u 23:27
Cavani je napisao/la:
Jedan nadimak već imamo, patka

A možda i translator jebe, zapravo vjerojatno.
Vidi cijeli citat


Patinho, um pequeno pato

Patinho, znači mala patka
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
10. siječnja 2013. u 23:28
haris zenica je napisao/la:
nista od hadzica sad sto posto!
Vidi cijeli citat


Zašto to misliš? On igra potpuno drugu poziciju, a i znali su da dolaze Brazilci kad su počeli pregovore s njim. Hadžićev dolazak tijekom ovog roka prije svega ovisi hoće li se Radošević i Maloča prodati.

Svaka vam čast pa možete pogledati te video isječke do kraja, meni to nikako ne uspijeva.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
10. siječnja 2013. u 23:30
http://www.youtube.com/watch?v=I1Mqx0ijUPU

i ovo bi moga bit naš Cassio, cernatovski pas odma na startu dalje nisan gleda.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
10. siječnja 2013. u 23:31

Kažu da je bilo 9 kandidata ako su ova 2 najbolja onda bi njima Obšivać bio Space shuttle 
Patinho skupio ove sezone 30 minuta za Sporting B 

@ toecutter

još uvijek postoji nada za Wellingtonom Nemom

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
10. siječnja 2013. u 23:31
sky00 je napisao/la:
haris zenica je napisao/la:
nista od hadzica sad sto posto!
Vidi cijeli citat


Zašto to misliš? On igra potpuno drugu poziciju, a i znali su da dolaze Brazilci kad su počeli pregovore s njim. Hadžićev dolazak tijekom ovog roka prije svega ovisi hoće li se Radošević i Maloča prodati.

Svaka vam čast pa možete pogledati te video isječke do kraja, meni to nikako ne uspijeva.
Vidi cijeli citat

Cassiov je nesto gledljivi od cetvrte minute nadalje pa ti preporucan da pribacis

Dok je Patinja vec dosta gledljiviji... po meni identican igrac ko Franko
  • Najnovije
  • Najčitanije