HNK Hajduk Split 2012/13

x-man:)
x-man:)
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.11.2011.
Poruka: 835
10. siječnja 2013. u 23:44
Ovo je definitivno tema koju najviše i najredovitije čitam. Saznam gotovo sve vezano uh Hajduk, ali se i dobro nasmijem. Ima tu svakakvih komentara. Pohvale i samo tako dalje nastavite 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
10. siječnja 2013. u 23:46
Cavani je napisao/la:
Ne znan je li rič o istoj osobi ali ovaj drugi video Cassia  zasad pari sasvin ok
Vidi cijeli citat

DNK analizom se utvrdilo da je to taj, samo očito autor videa nije isti
[uredio Cavani - 10. siječnja 2013. u 23:46]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
10. siječnja 2013. u 23:48

Uz ovog Patka i Cassia Ozobiću se povečala konkurencija za klupu

P.S što bi reko toecutter iz pouzdanog i provjerenog izvora saznajem da se Krele opet ozlijedio

 

[uredio Medica001 - 10. siječnja 2013. u 23:49]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2013.
Poruka: 221
10. siječnja 2013. u 23:50
Medju nasim juniorima sigurno postoje bar 2 ista ako ne i bolja igraca od ove dvojice i niko ne moze tvrdit suprotno.Neznam koji je smisao dovodit na posudbu igrace od 20 godina,ako dovodis na posudbu dovodis neka pojacanja koja su ti potrebna ne ovakve anonimuse,jos ih placamo svaki misec.Po meni los potez..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
10. siječnja 2013. u 23:52

Ako slućajno Flu-u zatrebva lijevi bek poslat cemo im par videa 

http://www.transfermarkt.de/de/josip-barisic/profil/spieler_28383.html 

http://www.youtube.com/watch?v=Q7F_vHBVu5c 

[uredio Medica001 - 10. siječnja 2013. u 23:52]
adriano.fegic
adriano.fegic
Mali dioničar
Pristupio: 07.06.2012.
Poruka: 5.981
10. siječnja 2013. u 23:52
Sejlor je napisao/la:
Rjecani ko najveci klosari, kupe ostatke. Iman ja Yugo koje ne pali, prodat cu im ga za 1000kn.
Vidi cijeli citat


To je popularna lešinar taktika..

24.10.1984. Rijeka-Real Madrid 3:1
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
10. siječnja 2013. u 23:53
ako se ti dečki iz Brazila dovode na posudbu,onda sam apsolutno protiv njihova dolaska,ne vidim smisao takvog posla...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
10. siječnja 2013. u 23:53
marin57 je napisao/la:
Medju nasim juniorima sigurno postoje bar 2 ista ako ne i bolja igraca od ove dvojice i niko ne moze tvrdit suprotno.Neznam koji je smisao dovodit na posudbu igrace od 20 godina,ako dovodis na posudbu dovodis neka pojacanja koja su ti potrebna ne ovakve anonimuse,jos ih placamo svaki misec.Po meni los potez..
Vidi cijeli citat


nemoj da opet stavljam vesnu zmijanac i pašića

Doveli bi mi Iniestu u veznom redu, al nam fali tih 100 milijuna eura, stinica štaš.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2013.
Poruka: 221
10. siječnja 2013. u 23:56
Aubameyang je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
Medju nasim juniorima sigurno postoje bar 2 ista ako ne i bolja igraca od ove dvojice i niko ne moze tvrdit suprotno.Neznam koji je smisao dovodit na posudbu igrace od 20 godina,ako dovodis na posudbu dovodis neka pojacanja koja su ti potrebna ne ovakve anonimuse,jos ih placamo svaki misec.Po meni los potez..
Vidi cijeli citat


nemoj da opet stavljam vesnu zmijanac i pašića

Doveli bi mi Iniestu u veznom redu, al nam fali tih 100 milijuna eura, stinica štaš.
Vidi cijeli citat

Stavi ti sta oces ako ces se time utjesit sta smo doveli 2 anonimus juniora koji nisu po nicemu bolji od nasih juniora.
I jebo te Iniesta ako ces ga usporedjivat sa ovom dvojicom.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
10. siječnja 2013. u 23:57
Bacan se na skauting patka, Cassiov uradak ima ocjenu dobar. Kritičar se zagubija negdi u skautingu da nas informira malo koji od ova 3 videa gledat
  • Najnovije
  • Najčitanije