HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
11. siječnja 2013. u 00:33
haris zenica je napisao/la:
po nekoj statistici higor i mateus su bolji od ove dovjice,ovog drugog nema na transfermarktu jbt
Vidi cijeli citat


a dobro,valjda nisu smotaniji od Paraibe i onog hobita Thiaguinha
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
11. siječnja 2013. u 00:39
Sve ok oko Brazilaca, ali koliko sam ja skužija dolaze dva ofenzivna vezna, 10-ke, a sad me zanima di će oni sa svima njima? Polušice su nam Kiš, Giga, Franko, Patinho i Cassio  A ovako mi se čini da će Patinho bit dobar, ali glupo je govorit po youtube-u...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 00:52
Ja konkretno s njima nimalo nisam nesto zadovoljan na prvu
Nijedan nema minuta ozbiljnog nogometa

Patinho je sjedio na klupi Sportinga B,i skupio 32 minute,a Cassio igra po nekim livadama
Jos kada znam da ih ka moras trpiti za 40 % odstete koje vidjeti necemo po meni

Znam da nemozemo ocekivat neke ludilo igrace,ali trebalo se gledat 20,21 igraca Fluminensea,
ovi mi djeluju ko zesci otpaci tipa da Hajduk uvali nekome Spanjica i Asanovica

Video materijali su i sklepani ocito na nekim livadama kada su igrali,sta se mene tice,i mog dojma
nije to nista bogzna sta
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 00:57
palenta je napisao/la:
Ja konkretno s njima nimalo nisam nesto zadovoljan na prvu
Nijedan nema minuta ozbiljnog nogometa

Video materijali su i sklepani ocito na nekim livadama kada su igrali,sta se mene tice,i mog dojma
nije to nista bogzna sta
Vidi cijeli citat


Pralija je znao pogoditi s igračima dok je bio u RNK, pa ako je on gledao snimke možda nešto i bude. Kvasina bi očito trebao ostati barem po nekim pozitivnim Mišinim izjavama, a vidim da je Tomićić uzeo 10-ku. Nije valjda da mu je cilj Lokomotiva.
s@lko dinamita$
s@lko dinamita$
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 2.115
11. siječnja 2013. u 00:59
Kouassi se čini duplo bolji od obojice.

A ne bi me čudilo da se vrate dvojica od njih trojice "prije neg su došli".

Aj bar nije neki ulog. Pojačat će konkurenciju malo bar. Odlična prilika Kišu ako ode Vuković

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 01:01
Na koga konrektno mislis kada govorimo o pogotku?
Vecina Splitovih igraca su poznati igraci HNL-ovoj publici,on nigdje nije bas izmislja toplu vodu
Krizanac,Vitaic,Erceg,Rebic..tipa Marcic,Hrgovic,Vukovic
Neznam bas kojeg su oni no name igraca doveli da je bio ono ludilo? a pogotovo isplativ

topisek
topisek
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.06.2011.
Poruka: 653
11. siječnja 2013. u 01:02
Franko i mijo su spejsšatl za ova dva liputanca, kakav bi oni samo dvd mogli složiti. Bura će i odnijeti u Splitu a tek ovi naši krkani od stopera u hnl-u.
Ukopavamo se sve dublje, bolje da su Hadžića doveli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
11. siječnja 2013. u 01:04
topisek je napisao/la:

Ukopavamo se sve dublje, bolje da su Hadžića doveli
Vidi cijeli citat

Ko kaže da neće
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
11. siječnja 2013. u 01:04
palenta je napisao/la:
Na koga konrektno mislis kada govorimo o pogotku?
Vecina Splitovih igraca su poznati igraci HNL-ovoj publici,on nigdje nije bas izmislja toplu vodu
Krizanac,Vitaic,Erceg,Rebic..tipa Marcic,Hrgovic,Vukovic
Neznam bas kojeg su oni no name igraca doveli da je bio ono ludilo? a pogotovo isplativ

Vidi cijeli citat


da..ne sjećam se doduše kako je Pralija "pogađao" s igračima dok je Split bio u drugoj ili trećoj.
ali imao je sjajnu financijsku podlogu tako da i nije mogao pogriješiti
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 01:06
Ne znam da je Rebić bio toliko poznat široj publici kad je stigao u RNK. A on će im sigurno donijeti rekordan transfer. Sad ne znam kolike su njegove zasluge za njegov potpis ali sigurno ih ima.
  • Najnovije
  • Najčitanije