HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 01:09
Cekaj malo,Rebic je junior Splita bio,to sta gurnes kojeg juniora u prvu ekipu su radili i treneri i svi ostali
pa i sam Kresic je gurno Jarnija sa 17 godina ili koliko vec
Pa necemo od toga raditi neke drame,s druge strane Rebica je sigurno mogao popratiti uzivo,dobiti sugestiju trenera juniora itd. I To je kadet/junior Hajduka bivsi

Ja govorim o igracu sa strane,kojeg dovedes u klub i profitiras na njemu,osim Sibenika ja neznam ko je dobro radio s no-name igracima
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 538
11. siječnja 2013. u 01:12
Evo nesto off topic
Izgleda da je Luka Gusić koji je bio usa u Poljsku prosle godine raskinuo ugovor sa njima na transfermarkt-u vise nije u Jagielloni, a na facebooku pise "Trytko i Gusić rozwiązali kontrakty. Życzymy powodzenia w dalszej karierze!" u prijevodu "Trytko i Gusić raskinuli ugovore. Sretno u budućoj karijeri"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
11. siječnja 2013. u 01:14
[uredio galeb75 - 11. siječnja 2013. u 01:15]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
11. siječnja 2013. u 01:14
palenta je napisao/la:
Ja konkretno s njima nimalo nisam nesto zadovoljan na prvu
Nijedan nema minuta ozbiljnog nogometa

Patinho je sjedio na klupi Sportinga B,i skupio 32 minute,a Cassio igra po nekim livadama
Jos kada znam da ih ka moras trpiti za 40 % odstete koje vidjeti necemo po meni

Znam da nemozemo ocekivat neke ludilo igrace,ali trebalo se gledat 20,21 igraca Fluminensea,
ovi mi djeluju ko zesci otpaci tipa da Hajduk uvali nekome Spanjica i Asanovica

Video materijali su i sklepani ocito na nekim livadama kada su igrali,sta se mene tice,i mog dojma
nije to nista bogzna sta
Vidi cijeli citat


ne bi ja bolje napisao..
nejasne su mi skroz neke stvari..
ako smo već ušli u takav deal sa FLU..pa nije nam bilo o glavu da već ove zime dovodimo no name igrače koje nitko nije ni gledao..
što bi ja napravio..
očito  je ta ideja u nečijim glavama bila već duže vrijeme, pa kad je već tako trebali su odrediti čovjeka od struke..koji bi u budućnosti trebao kao skaut pokrivati Južnu Ameriku..da ode kod njih..na par mjeseci..da uči..da prati..da gleda..i onda u dogovoru sa klubom..mislim na trenera i SD..kad vidimo koja nam pozicija fali..da mi predložimo igrače koje bi uzeli..
ovo je čista pušiona..FLU je tu nemjerljivo bolje prošao..prije svega jer ćemo biti u kontradiktornosti..
plaćamo ih nekoliko puta više nego naše igrače..a ako ne budu bolji..neće igrati..a opet ako ne igraju kako ćemo ih prodat i bar pokrit uloženo u njih..

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
11. siječnja 2013. u 01:14
ah, još jedan izdanak OSK-ove škole
Gusić je moga igrat za Šibenika ali odmah nakon jedne lošije partije na njega svalili drvlje i kamenje.
solidan stoper
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 538
11. siječnja 2013. u 01:16
oskotok je napisao/la:
ah, još jedan izdanak OSK-ove škole
Gusić je moga igrat za Šibenika ali odmah nakon jedne lošije partije na njega svalili drvlje i kamenje.
solidan stoper
Vidi cijeli citat


Cini se ne dovoljno dobar za Poljsku i njihovu desetoplasiranu momčad. Steta, sad ce bice u Junaka , a ima i onaj sinjanin Mario Budimir sta igra u Apoela Šošin momak hah
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 01:17
Pralija je ostavio dobar dojam kad je radio tamo, pa i zbog razloga da se znao konzultirati s očito pravim ljudima što je inače pozitivna karakteristika. Nadam se da je tako nastavio i ako je bio uključen u odabir ovih Brazilaca. Na prvu to nisu neki igrača da padneš na guzicu kad im čuješ ime i normalno je da smo skeptični jer rijetko kad se pokazalo da ovakav vid suradnje uspije, ali kad su već tu dajmo im priliku da pokažu što znaju i nadajmo se da smo pogodili.
guenhwyvar
guenhwyvar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2010.
Poruka: 2.673
11. siječnja 2013. u 01:18
Jebali vas vasi dojmovi na racun nekog clipa od par minuta. Najbolje je odma izasrat ekipu. Oni su gledali cile snimke utakmica i odlucili da ce biti pojacanja ako se priviknu na hnl. Amo ih pokusat podrzat umisto da ih izaseremo prije nego su dosli. Uostalom ovaj cassio ponavlja u ovom videu prodore 1na1 di navuce nakon toga po 2/3 igraca na sebe i onda uvik gurne lipi pas napadacu.
On neka po sredini cini cuda a kvasina i avdija po bokovima moglo bi bit dobro. Jos ako ovog tenka stave u napad. Ako su brazilci dobri dignut će cilom timu cijenu, posebno ako ostanemo malo diže u evropi. Znan otisa san predaleko ako mogu se nadat
sve ovo nam je veliko upozorenje da se ne može bez trke i agresije u današnjem nogometu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
11. siječnja 2013. u 01:18
Budimir je bio u Grčkoj i kaže da su to doli namještaljke samo takve..aj, ovo nije off-topic jer je Budimir ex-hajdukov igrač
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 538
11. siječnja 2013. u 01:20
oskotok je napisao/la:
Budimir je bio u Grčkoj i kaže da su to doli namještaljke samo takve..aj, ovo nije off-topic jer je Budimir ex-hajdukov igrač
Vidi cijeli citat

 
Prisa je on iz tog grckog kluba u Apoe, i u 10 nastupa da 1 gol i 3 puta asistira.
  • Najnovije
  • Najčitanije