palenta je napisao/la:
Ja konkretno s njima nimalo nisam nesto zadovoljan na prvu
Nijedan nema minuta ozbiljnog nogometa
Patinho je sjedio na klupi Sportinga B,i skupio 32 minute,a Cassio igra po nekim livadama
Jos kada znam da ih ka moras trpiti za 40 % odstete koje vidjeti necemo po meni
Znam da nemozemo ocekivat neke ludilo igrace,ali trebalo se gledat 20,21 igraca Fluminensea,
ovi mi djeluju ko zesci otpaci tipa da Hajduk uvali nekome Spanjica i Asanovica
Video materijali su i sklepani ocito na nekim livadama kada su igrali,sta se mene tice,i mog dojma
nije to nista bogzna sta
Vidi cijeli citat
ne bi ja bolje napisao..
nejasne su mi skroz neke stvari..
ako smo već ušli u takav deal sa FLU..pa nije nam bilo o glavu da već ove zime dovodimo no name igrače koje nitko nije ni gledao..
što bi ja napravio..
očito je ta ideja u nečijim glavama bila već duže vrijeme, pa kad je već tako trebali su odrediti čovjeka od struke..koji bi u budućnosti trebao kao skaut pokrivati Južnu Ameriku..da ode kod njih..na par mjeseci..da uči..da prati..da gleda..i onda u dogovoru sa klubom..mislim na trenera i SD..kad vidimo koja nam pozicija fali..da mi predložimo igrače koje bi uzeli..
ovo je čista pušiona..FLU je tu nemjerljivo bolje prošao..prije svega jer ćemo biti u kontradiktornosti..
plaćamo ih nekoliko puta više nego naše igrače..a ako ne budu bolji..neće igrati..a opet ako ne igraju kako ćemo ih prodat i bar pokrit uloženo u njih..