HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
11. siječnja 2013. u 02:43
kriticar je napisao/la:
10.03.1995.
Vidi cijeli citat

kako može ako je kod kadeta u ovoj sezoni izlazno godište 96.

napisao sam ja zapisnika i susretao s delegatima..u niti jednoj utakmici kadeta OSK-a nije nastupio igrač rođen 95.


u momčadi KADETA, ako na dan utakmice nisu mlađi od 14 godina, a na dan 01.07.2012. nisu stariji od 16 godina i 6 mjeseci


on je 1.7.2012. imao 17 i kusur godina


[uredio oskotok - 11. siječnja 2013. u 02:47]
guenhwyvar
guenhwyvar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2010.
Poruka: 2.673
11. siječnja 2013. u 02:43
Vukovic bi isto treba bit ka poluspica al jebiga. Mozda gurne ovog velikog brazilca u spic pa sa brzim krilima nastavimo onu nasu/englesku igru od miljun probijanja po boku pa mozda prodje koji centarsut.
sve ovo nam je veliko upozorenje da se ne može bez trke i agresije u današnjem nogometu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 02:43
marin57 je napisao/la:
Jedno pitanje,koliko traje mandat NO izabranog od strane NH?
Vidi cijeli citat


4 godine. Zato je Brbić potpisao na 3 godine kako bi mu istekao ugovor kad i njima mandat.
[uredio sky00 - 11. siječnja 2013. u 02:52]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 02:44
To je druga stvar, mi imamo sad strasno puno potencijala u ekipi al jako malo gotovih igraca koji mogu preuzet stvar na sebe i rijesit kad zapne. Ali mozes to i gledat optimisticno - prosle polusezone nije ima koga ubacit ko zamjenu, sad moze birat. Ko ne odgovori zahtjevima ce otpast, ko kaze da oba brazilca moraju igrat? A ko zna, mozda su bas obadva avioni za HNL. Mozda je Patinjo bia ozlijedjen kad je bia u Sportinga? Gledan ove videe i on je ipak bia mladi reprezentativac BRAZILA, ej.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 02:45
oskotok je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
10.03.1995.
Vidi cijeli citat

kako može ako je kod kadeta u ovoj sezoni izlazno godište 96.


Vidi cijeli citat

eto onda san falia, junior a ne kadet. velike stvari, poanta je bila da momak nije 18 navrsia
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
11. siječnja 2013. u 02:47
Kako ćemo mi odigrat ovu utakmicu sa Brotnjom s obziron na broj igrača, 2x 60 min?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 02:49
Bilo ih je mnogih i ka reprezentativci Hrvatske,najbolje je pitanje zasto se kasnije niko nigdje nije zadrza
Jesi cuo za nekog malog Ozobica i
http://www.index.hr/sport/clanak/filip-quotnajfauliranijiquot-ozobic-medju-uefinih-deset-najboljih-na-u19-europskom-prvenstvu/504940.aspx
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2013.
Poruka: 221
11. siječnja 2013. u 02:49
sky00 je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
Jedno pitanje,koliko traje mandat NO izabranog od strane NH?
Vidi cijeli citat


4 godine. Zato je Brbić potpisao ugovor na 3 godine kako bi mu istekao ugovor kad i njima mandat.
Vidi cijeli citat

Triba to smanjit na 3 godine ili čak manje,pa možda neče vuć ovako neodgovorne i indolentne poteze ka šta sad rade..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
11. siječnja 2013. u 02:49
kriticar je napisao/la:
Ima smisla sta govoris palenta sve ali... pod jedan u omladinskom pogonu nemamo izrazitog kreativca, najblizi tome je kadet Kuseta. U drzavi i okolici nema vise manje niko takvog profila da je dostupan za malo para i na nivou potrebnom nama. Ove likove smo dobili BEZ ODSTETE i samo za placu, dakle obojica kostaju sto tisuca eura za godinu dana nakon cega ih mozemo liferovat nazad ako nismo zadovoljni. Obojica igraju na poziciji koju smo trazili da popunimo - kreativac - i obojica su iz zemlje koja ako ista daje u nogometu to su kreativci. Fluminense nije nikakva prcija od kluba ni omladinske skole, a zaboravljas da u njihovoj juniorskoj ligi igras protiv igraca koji kasnije igraju na najvisem svjetskom nivou u manjem postotku, a vecina ih nadje angazman u ligama jacim od nase, ukljucujuci i drugu brazilsku. Dakle nije to nikakvo livadarenje tipa bosanska juniorska liga nego ozbiljno natjecanje koje je prosa npr jedan Neymar, Thiago Silva i da ne nabrajan sad dalje. Dakle neki nivo to je, i to ako mene pitas puno veci nivo nego nasa juniorska liga koja izbaci godisnje po 2-3 igraca koji mogu igrat u nekoj ozbiljnijoj ligi.

Po meni ovaj posal s brazilcima nije idealan ali nije ni toliki promasaj, ne budu li dobri idu nazad, budu li dobri isplatice sami sebe samo od ulaznica... ljudi su gladni atrakcije, poteza, uzbudjenja, triba to malo i marketinski gledat, pa cak i ove kazne za rasizam npr, drukcije ce nas gledat ako bude jedan skuri idol masa. Ne zelin ih sudit samo po videima ali ipak neke stvari mos vidit, a to je da su tehnicki obojica na nivou vise od vecine nasih igraca. Upitna moze bit fizicka sprema, voljni moment, takticka obucenost itd... Za sve te stvari po meni Miso ima lijeka.
Vidi cijeli citat


kad se već igramo sa novcima onda bi ja rađe platio jednog igrača, il jos malo dodao ZA KOJEG ZNAM kakav je i što nam donosi, jer upravo su to godišnje gaže naših najboljih igrača (hajdukovih).
to je jedna stvar..drugo je..a što ako nisu bolji od naših, a plaćamo ih nekoliko puta više? Znači 100.000 smo bacili u vitar?!
nitko ne govori..da suradnja nije dobra stvar..al smo se mi postavili po običaju amaterski..to je ono što nam smeta..zašto mi nismo izabrali igrače? zašto ih nismo pratili?
nitko normalan ne misli da bi FLU slao igrače na koje računa..ali zašto NAŠ čovjek ne bi rekao ja bi uzeo ovoga..i iza njega stojim..on je pojačanje..potencijalno dobar transfer..za njega bi ponudio i veću plaću..jer to je MANJI rizik nego s DVD pojačanjima..
čemu žurba? zašto sad u zimu? i to igrači sa drugog kontinenta? ne bi da je messi, karikiram, nešto pokazao u dva, tri mjeseca koliko traje proljetna sezona..
a tih pola godine mogao je tamo bit netko..i pratiti..

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 02:50
Cavani je napisao/la:
Kako ćemo mi odigrat ovu utakmicu sa Brotnjom s obziron na broj igrača, 2x 60 min?
Vidi cijeli citat


Prema novim pravilima. S 22 naša igrača, 4 branke i 2 lopte u polju. 
  • Najnovije
  • Najčitanije