HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 03:14
Cavani je napisao/la:
kriticar je napisao/la:

cura je zaspala nakon overdosea serijama i kokicama, ja vec tradicionalno ne mogu spavat pa eto

palenta ima ostrog konkurenta za misto skauta u vidu bile-krvi
Vidi cijeli citat

Je, bk mi je najjaci, prikrizija san ga za ozbiljnog kad je za egipatskog reprezentativca reka da bi doša za male pare a njih moraš puškom tirat da promine ligu.
Vidi cijeli citat

tek tad? ocito si propustia serijal kad je propagira Ickea, pa Isusa, pa antisrpstvo sve u po ure

al ako ista on dokazuje to je da svaki tuntle s interneton se moze danas igrat sportskog direktora, ja uopce ne sumnjan da bi napravia bolji posal od Frfe, desetak takvih mulaca i priorali bi cili svit u godinu dana ka Udinese

kad se sitin da je proslo lito lik samoinicijativno dobia od Igieborovog menadzera cifre i sve
guenhwyvar
guenhwyvar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2010.
Poruka: 2.673
11. siječnja 2013. u 03:19
palenta je napisao/la:
i mi smo na osnovu video materijala od prije dvije godine dovodili igrace
Vidi cijeli citat


Znaci prihvatia si one cifre placa iz novina i sad si uvjeren da smo ih doveli iz ovih clipova. Ko zna koje su snimke oni gledali .
I ko zna jesu li uopce nasi potpisali s njima, jeli dolaze na probu ili ne. Nista nema sluzbeno.

Isa san gledat di je patka u tom clipu ali mi je pre malo na mobitelu i ta desetka cas je nosi casio cas vaj patinjo.
sve ovo nam je veliko upozorenje da se ne može bez trke i agresije u današnjem nogometu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
11. siječnja 2013. u 03:20
Nisan toliko po SD, samo pratin kakve afrikance iskopa, sićan se i da je neko lipija po fejsu Ojoa i ekipe videa torcide
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 03:23
Za Ojoa je bila prava masovna kampanja, cak san se i ja bia pridruzija na par minuta cisto sprdacine radi

Sta je najgore, Nizetic je blid ka krpa eksli posla upit za Ojoa al su ovi tili milju eura pa nije bilo nista od toga

Al ima momak volje, samo nek on kopa i priporucuje, da imamo deset takvih i jednog stucnog da prigleda sta ovi priporuce mozda bi i mogli rec da imamo skaut sluzbu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 03:25
Ma ja se isto zivciram,vjerojatno dolaze u split razgledati Dioklecijanovu palacu i vratiti se u Brazil

preporucio je igraca Hajduku za kojeg je odsteta bila milijun €
[uredio palenta - 11. siječnja 2013. u 03:27]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
11. siječnja 2013. u 03:28
Je li ovo Anas eksplodira?
guenhwyvar
guenhwyvar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2010.
Poruka: 2.673
11. siječnja 2013. u 03:29
palenta je napisao/la:
Ma ja se isto zivciram,vjerojatno dolaze u split razgledati Dioklecijanovu palacu i vratiti se u Brazil
Vidi cijeli citat


Pa mozda i oce uz pokoji kznski suvenir a mozda ipak bude nesto od toga. Da se ne nadan u bolje sutra odavno bi presta gledat hajduka
sve ovo nam je veliko upozorenje da se ne može bez trke i agresije u današnjem nogometu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 03:29
Kim Ojo je bia aktualan samo radi Nose Igiebora, on je bia pravi ulov, trista iljada odstete i sto pedeset place... prvo je otisa u Izrael i eto ga sad u Betisu...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 03:30
guenhwyvar je napisao/la:
palenta je napisao/la:
Ma ja se isto zivciram,vjerojatno dolaze u split razgledati Dioklecijanovu palacu i vratiti se u Brazil
Vidi cijeli citat


Pa mozda i oce uz pokoji kznski suvenir a mozda ipak bude nesto od toga. Da se ne nadan u bolje sutra odavno bi presta gledat hajduka
Vidi cijeli citat

navijat za Hajduk zadnjih 20 godina je ka imat poluretardirano dite
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 03:35
Znaci,trebali bi dovest kojih 15 igraca,spiskat par milijuna,potrosit par milijuna na place,da bi pogodili s jednim igracem
  • Najnovije
  • Najčitanije