HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
11. siječnja 2013. u 12:22

mass_sarr je napisao/la:
Naš patinho:


http://www.ibtimes.com/chelsea-transfer-rumor-blues-targeting-more-brazilian-midfield-flair-summer-437378
Vidi cijeli citat


Puno pratim Chelsea i znam tko je njima na meti iznimno je dobar sada ti igraći igraju u Vitesseu,nizozemskom klubu gdje je u prvih 11 7 sa posudbe Chelseaja i trenutno imaju Europu 4 ili 5 su na lijestvici

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.07.2011.
Poruka: 656
11. siječnja 2013. u 12:24
Zbog Patka će se tražit karta više!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 516
11. siječnja 2013. u 12:24
Kakva su ova dva Brazilca,zna li neko nešto više o njima? Da li se isplati Hajduku davat njima misto,što će biti sa našim mladim igračima?!

Stvarno ne kužim svrhu ovoga,ajde da su to neke zvjerke od igrača,ali sumnjam da jesu

Po čemu je taj Cassio i taj drugi bolji od npr. Kiša
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.07.2011.
Poruka: 656
11. siječnja 2013. u 12:26
ZADARSKI SIN je napisao/la:
Kakva su ova dva Brazilca,zna li neko nešto više o njima? Da li se isplati Hajduku davat njima misto,što će biti sa našim mladim igračima?!

Stvarno ne kužim svrhu ovoga,ajde da su to neke zvjerke od igrača,ali sumnjam da jesu

Po čemu je taj Cassio i taj drugi bolji od npr. Kiša
Vidi cijeli citat



Bolji su jer su iz Brazila i na njih se može uzet zub.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 8.186
11. siječnja 2013. u 12:27
Kao na bojanju tunela?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 516
11. siječnja 2013. u 12:34
Velika_kriza je napisao/la:
ZADARSKI SIN je napisao/la:
Kakva su ova dva Brazilca,zna li neko nešto više o njima? Da li se isplati Hajduku davat njima misto,što će biti sa našim mladim igračima?!

Stvarno ne kužim svrhu ovoga,ajde da su to neke zvjerke od igrača,ali sumnjam da jesu

Po čemu je taj Cassio i taj drugi bolji od npr. Kiša
Vidi cijeli citat



Bolji su jer su iz Brazila i na njih se može uzet zub.

Vidi cijeli citat


daj mi reci kada je Hajduk pogodia sa strancem a da nije bia Bosanac

ja mislim da su ovo škartovi od igrača koji će uzeti misto domaćim igračima,debilna politika
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
11. siječnja 2013. u 12:35
Misliti je kurac znati. Osobno neću o kvalitetama i nekvalitetama dok ih ne vidin uživo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.07.2011.
Poruka: 656
11. siječnja 2013. u 12:37
Škartovi ili ne, bit će među najplaćenijim igračima.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 12:38
cayman je napisao/la:
Ne želim izazivati nikakvu skepsu, ali i Dinamovi Anderson i Carlos su bili u mlađim selekcijama Brazila. Oboje su imali nešto, dvije lijeve noge 
Vidi cijeli citat


Iako ne volim uspoređivati sa simpatičnim klub iz nešto sjeverniji krajeva bilo je tu dosta dobrih igrača za HNL, iako nisu imali ništa bolju statistiku u prethodnoj karijeri. Ja bi recimo bio zadovoljan da jedan od ove dvojice makar bude dobar igrač za HNl i da nam može koristiti. Tek je početak suradnje i nikad se ne zna što može biti dalje... Ako mi budemo redovno igrali u Europu (duže od jednog pretkola) onda će to biti mamac i za nešto bolje igrače. Realno, što mi to možemo ponuditi mladim Brazilcima? Neredovna primanja, lošu ligu, slabe uvjete i još sto loših stvari.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
11. siječnja 2013. u 12:39
Ako je Patinha htio Chelsea i Sporting i odigrao 2 utakmice za Brazil nemože biti loš za HNL još je visok može polušpicu može špicu i u ovoj situaciji mora se riskirati može biti promašaj a ako se proda za 2 ,2.5 mil 
samo mi se nesviđa da im je plača duplo veća od ostalih da se probaju dogovoriti na 20 000 onda je dobar potez

[uredio Medica001 - 11. siječnja 2013. u 12:41]
  • Najnovije
  • Najčitanije