HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.07.2011.
Poruka: 656
11. siječnja 2013. u 13:12
ZADARSKI SIN je napisao/la:
Nadam se da sam u krivu,ali ja stvarno ne vidim perspektivu dovoditi igrače koji nisu ništa bolji od domaćih,a uz to su skuplji dosta
Vidi cijeli citat


Zato ima perspektive za nečiji džep.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 13:13
Ajde, ljudi koji vam je? Momke niko, ali niko nije nikad gledao i sad se pravite tu pametni kao nevaljaju. Tako je većina govorila i protiv Avdije, a sada će donijeti 100 puta više para nego neke provjerene klase a la braća Sharbini.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
11. siječnja 2013. u 13:14
cayman je napisao/la:
Inače i Slaven je svojedobno imal Brazilca koji je, tragikomično, bil uvjerljivo najveći panj kojeg sam imal prilike gledati. Čak ga nemrem na guglu naći, radi se o izvjesnom Reginaldu Travesu koji je došel iz portugalske lige. Znam da offtopičarim, al mislim da je ok da podijelimo iskustva 

http://www.index.hr/sport/clanak/reginaldo-traves--prvi-pravi-brazilac-u-hnlu-/115309.aspx

Vidi cijeli citat



O, pa ima ga se nać na guglu, ne brini. Osuđen radi dilanja.
http://www.blogsportnet.com.br/index.php/5798/ex-jogador-do-sport-condenado-por-trafico-de-drogas/

Edit: 4 godine i cca 1720kn a uvaćen sa 4 kila kokaina na aerodromu. Daj ne seri.
[uredio MODD - 11. siječnja 2013. u 13:17]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
11. siječnja 2013. u 13:14
ZADARSKI SIN je napisao/la:
Nadam se da sam u krivu,ali ja stvarno ne vidim perspektivu dovoditi igrače koji nisu ništa bolji od domaćih,a uz to su skuplji dosta
Vidi cijeli citat


A ti si neki skaut pa da znaš jel bolji ili nije
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 516
11. siječnja 2013. u 13:17
Medica001 je napisao/la:
ZADARSKI SIN je napisao/la:
Nadam se da sam u krivu,ali ja stvarno ne vidim perspektivu dovoditi igrače koji nisu ništa bolji od domaćih,a uz to su skuplji dosta
Vidi cijeli citat


A ti si neki skaut pa da znaš jel bolji ili nije
Vidi cijeli citat


jebem te živote,nisan ja ništa,ode na forumu ima ljudi koji znaju puno više od onih jebivjetara u upravama,samo ti oću reći da uglavnom igrači koji dolaze u zemlje poput Hrvatske,Srbije,Bosne su uglavnom goli k.... od igrača,nabroji mi još kojega osim Sammira i Eduarda koji se dokaza i proda
adriano.fegic
adriano.fegic
Mali dioničar
Pristupio: 07.06.2012.
Poruka: 5.981
11. siječnja 2013. u 13:17
Aubameyang je napisao/la:
Ajde, ljudi koji vam je? Momke niko, ali niko nije nikad gledao i sad se pravite tu pametni kao nevaljaju. Tako je većina govorila i protiv Avdije, a sada će donijeti 100 puta više para nego neke provjerene klase a la braća Sharbini.
Vidi cijeli citat

100 * 1, 800 000 = ?  
Digitron mi nema toliko znamenki..

24.10.1984. Rijeka-Real Madrid 3:1
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 13:20
adriano.fegic je napisao/la:
Aubameyang je napisao/la:
Ajde, ljudi koji vam je? Momke niko, ali niko nije nikad gledao i sad se pravite tu pametni kao nevaljaju. Tako je većina govorila i protiv Avdije, a sada će donijeti 100 puta više para nego neke provjerene klase a la braća Sharbini.
Vidi cijeli citat

100 * 1, 800 000 = ?  
Digitron mi nema toliko znamenki..

Vidi cijeli citat


Ako je Anas doveden za nula kuna, onda je računica točna, a pošto nije imaš mahanje
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
11. siječnja 2013. u 13:26
ZADARSKI SIN je napisao/la:
Medica001 je napisao/la:
ZADARSKI SIN je napisao/la:
Nadam se da sam u krivu,ali ja stvarno ne vidim perspektivu dovoditi igrače koji nisu ništa bolji od domaćih,a uz to su skuplji dosta
Vidi cijeli citat


A ti si neki skaut pa da znaš jel bolji ili nije
Vidi cijeli citat


jebem te živote,nisan ja ništa,ode na forumu ima ljudi koji znaju puno više od onih jebivjetara u upravama,samo ti oću reći da uglavnom igrači koji dolaze u zemlje poput Hrvatske,Srbije,Bosne su uglavnom goli k.... od igrača,nabroji mi još kojega osim Sammira i Eduarda koji se dokaza i proda
Vidi cijeli citat

Renan Bressan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
11. siječnja 2013. u 13:28
Cavani je napisao/la:
ZADARSKI SIN je napisao/la:
Medica001 je napisao/la:
ZADARSKI SIN je napisao/la:
Nadam se da sam u krivu,ali ja stvarno ne vidim perspektivu dovoditi igrače koji nisu ništa bolji od domaćih,a uz to su skuplji dosta
Vidi cijeli citat


A ti si neki skaut pa da znaš jel bolji ili nije
Vidi cijeli citat


jebem te živote,nisan ja ništa,ode na forumu ima ljudi koji znaju puno više od onih jebivjetara u upravama,samo ti oću reći da uglavnom igrači koji dolaze u zemlje poput Hrvatske,Srbije,Bosne su uglavnom goli k.... od igrača,nabroji mi još kojega osim Sammira i Eduarda koji se dokaza i proda
Vidi cijeli citat

Renan Bressan
Vidi cijeli citat


Cleo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 13:29
bjeloruski Damir?
  • Najnovije
  • Najčitanije