HNK Hajduk Split 2012/13

Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
12. siječnja 2013. u 13:46

Odigrali su i zatvoreni, bez gledatelja, trening-susret, u navlakama, Hajduk je bio u zelenima, domaći Brotnjo u crvenima. Igralo se 90 minuta na stadionu Brotnja. Inače, Igrači iz Čitluk su tek započeli s pripremama, ovo im je, praktički, bio tek prvi jači trening.

Prva dva gola je zabio Jean Evrard Kouassi, posljednja dva Miro Kovačić. Strijelci su još bili Matej Jonjić i Steven Luštica.

CRVENI (Brotnjo) - ZELENI (Hajduk) 0:6
Strijelci: 0:1 Jean, 0:2 Jean, 0:3 Jonjić, 0:4 Luštica, 0:5 Kovačić, 0:6 Kovačić
ZELENI (Hajduk): Kalinić, Tomaš, Jonjić, Nižić, Jozinović, Kovačić, Sušić, Bencun, Tomičić, Jean, Caput (još su igrali: Stipica, Bašić, Kiš, Stojanović, Ozobić, Luštica)

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 538
12. siječnja 2013. u 13:48
Doktor baluna je napisao/la:

Odigrali su i zatvoreni, bez gledatelja, trening-susret, u navlakama, Hajduk je bio u zelenima, domaći Brotnjo u crvenima. Igralo se 90 minuta na stadionu Brotnja. Inače, Igrači iz Čitluk su tek započeli s pripremama, ovo im je, praktički, bio tek prvi jači trening.

Prva dva gola je zabio Jean Evrard Kouassi, posljednja dva Miro Kovačić. Strijelci su još bili Matej Jonjić i Steven Luštica.

CRVENI (Brotnjo) - ZELENI (Hajduk) 0:6
Strijelci: 0:1 Jean, 0:2 Jean, 0:3 Jonjić, 0:4 Luštica, 0:5 Kovačić, 0:6 Kovačić
ZELENI (Hajduk): Kalinić, Tomaš, Jonjić, Nižić, Jozinović, Kovačić, Sušić, Bencun, Tomičić, Jean, Caput (još su igrali: Stipica, Bašić, Kiš, Stojanović, Ozobić, Luštica)

Vidi cijeli citat


Valjda ce bit na HajdukTVu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
12. siječnja 2013. u 13:50
Znate li koliko u lipu vridi reklama na prsiman oli igrac oli bilo sto drugo? Onoliko koliko je netko spreman platit. Sve ostalo je goli kurac.
Nagleda sam se nekretnina prvi red uz more koje za vlasnika vride milijune, ali se deset godina prodaju, i nikad se nece za tu cifru prodat.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
12. siječnja 2013. u 13:56
Brazilac Gabriel Cassio sletio je u subotu oko 13 sati u zračnu luku Split gdje ga je dočekao sportski direktor Hajduka Sergije Krešić.

Cassio će sutra provesti dan na liječničkim pregledima, a večeras se očekuje i dolazak njegovog kolege Lucasa Patinha.
[uredio Aubameyang - 12. siječnja 2013. u 14:01]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
12. siječnja 2013. u 14:04
Skužaj momak, jes ti možda bila krv?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 538
12. siječnja 2013. u 14:05
Ova bosanska 2. lig je na razini nase 3. lige
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
12. siječnja 2013. u 14:27
Doktor baluna je napisao/la:

Odigrali su i zatvoreni, bez gledatelja, trening-susret, u navlakama, Hajduk je bio u zelenima, domaći Brotnjo u crvenima. Igralo se 90 minuta na stadionu Brotnja. Inače, Igrači iz Čitluk su tek započeli s pripremama, ovo im je, praktički, bio tek prvi jači trening.

Prva dva gola je zabio Jean Evrard Kouassi, posljednja dva Miro Kovačić. Strijelci su još bili Matej Jonjić i Steven Luštica.

CRVENI (Brotnjo) - ZELENI (Hajduk) 0:6
Strijelci: 0:1 Jean, 0:2 Jean, 0:3 Jonjić, 0:4 Luštica, 0:5 Kovačić, 0:6 Kovačić
ZELENI (Hajduk): Kalinić, Tomaš, Jonjić, Nižić, Jozinović, Kovačić, Sušić, Bencun, Tomičić, Jean, Caput (još su igrali: Stipica, Bašić, Kiš, Stojanović, Ozobić, Luštica)

Vidi cijeli citat

Hmm, zanimljivo... Znaci Tomas je na desnom beku, Susic centralni vezni, a Tomicic desetka...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
12. siječnja 2013. u 14:34
Sušić je mislim i kad je bio na probi kod Balakova igrao zadnjeg veznog i navodno ostavio super dojam..dok ga se otkad je došao stalno gura na krilo.
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
12. siječnja 2013. u 14:37
Mislim da će Sušić više odgovarat ova pozicija nego krilo, Tomaš e ovo odigra i kad je debitira, a Tomičić je, čini mi se, baš 10-ka iako je dosad više igra livo krilo. Bit će super ako Sušiću bude ova pozicija odgovarala jer smo tu deficitarni, pa... Zanima me je li Tomičić napravija koju asistenciju iako ne triba ništa sudit po ovim utakmicama koje nisu čak ni službene. Ali fali mi Hajduk, pa me sve zanima 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
12. siječnja 2013. u 14:38
Pa objektivno ako igdi i moze konkurirat kod nas onda je to u sredini, za krilo apsolutno nema predispozicije.
  • Najnovije
  • Najčitanije