Doktor baluna je napisao/la:
Odigrali su i zatvoreni, bez gledatelja, trening-susret, u navlakama, Hajduk je bio u zelenima, domaći Brotnjo u crvenima. Igralo se 90 minuta na stadionu Brotnja. Inače, Igrači iz Čitluk su tek započeli s pripremama, ovo im je, praktički, bio tek prvi jači trening.
Prva dva gola je zabio Jean Evrard Kouassi, posljednja dva Miro Kovačić. Strijelci su još bili Matej Jonjić i Steven Luštica.
CRVENI (Brotnjo) - ZELENI (Hajduk) 0:6
Strijelci: 0:1 Jean, 0:2 Jean, 0:3 Jonjić, 0:4 Luštica, 0:5 Kovačić, 0:6 Kovačić
ZELENI (Hajduk): Kalinić, Tomaš, Jonjić, Nižić, Jozinović, Kovačić, Sušić, Bencun, Tomičić, Jean, Caput (još su igrali: Stipica, Bašić, Kiš, Stojanović, Ozobić, Luštica)
Luštica dokazao klasu i kupio si kartu za Tursku. Nije samo gol u pitanju, organizacija igre i taktička odgovornost
lo stile N.Kovač oduševljavaju..