HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
12. siječnja 2013. u 17:13
6 lijevih krila,a ako se proda Caktaš nemamo praktički nijedno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.06.2010.
Poruka: 1.398
12. siječnja 2013. u 17:14
kriticar je napisao/la:
Meni je isto lipo vidit da su Kovacic, Tomicic bar u ovoj utakmici ispri Lustice, Stojanovica. I meni isto fali masu Hajduk, jedva cekan neki video
Vidi cijeli citat


....i da je Kiš i u ovoj i u onoj utakmici rezerva, u ovoj Caputu a u onoj Maglici...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
12. siječnja 2013. u 17:15
Nakon uspješno pogođenog grba i iskazanog divljenja prema ljepotama splitske Rive očekivao sam da će Cassio danas izreći poznate srcedrapajuće fraze o bezuvjetnoj ljubavi prema Hajduku i ispunjenoj dječačkoj želji da odjene bili dres. Razočaran sam što nije slijedio put svojih prethodnika, ali barem je Delku srce na mjestu.

Izgleda da je naš Kvasina zaista i pripravljen od kvalitetnog vina. Ojačao nam je nadu da smo barem dobili "desetku" na Bingu nakon današnjih njegovih zgoditaka.

A što se Hrelje tiče izgleda da ćemo uskoro morati tiskati troznamenkaste brojeve na dresovima.
[uredio sky00 - 12. siječnja 2013. u 18:25]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2010.
Poruka: 4.063
12. siječnja 2013. u 17:21
Zabio je bosanskim amaterima, nadnaravne moći ima.

Gomilanje raznog otpada i taloga nam opet postaje opaka navika, ovaj put u Pralijinoj produkciji. Onda će se čuditi kad se klub ismijava po tiskovinama i portalima.
[uredio ruzina - 12. siječnja 2013. u 17:31]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
12. siječnja 2013. u 17:23
Dakle, pošto malo preciznosti nije na odmet proliće 2012 je bia u juniorima PMFCa, debitira u predzadnjen kolu tih 8 minuta, a na lito ga šalju u drugu ekipu.

Hrelja je svoj seniorski debi ima u kolovozu, ušavši u 70j minuti za Dávida Nagya protiv, ironije li (ne), Nagyatádi FCa. Okrunia je svoj nastup svojim prvim golom, za 4-0 u '92oj minuti. Time je nagrađen iduću utakmicom ulaskom na poluvremenu za istog igrača, čime se zahvalio na povjerenju postigavši svoj prvi žuti karton! Naravno, to nije moglo proći neprimjećeno i već treću utakmicu je počeo u prvih 11, gdje se zadržao i četvrtu utakmicu pa sve do osme, ali tad je izvjesni Tamás Turi, napadač, ušavši za njega da čak 2 gola i eto u 9. kolu našeg Adnana opet u situaciji da ulazi s klupe, kao i u desetom. To se pak osvetilo njima jer izgubiše 3-0, pa eto u 11. kolu opet njega u prvih 11, al taj mučki Turi opet zabija ušavši ka rezerva za njega i Hrelja se vraća na klupu u 12. kolu. Onda, pretpostavljan, gubi ugovor, jer ga u zadnjen, 13. kolu nije uopće bilo.

Statistika (3. mađarska liga, regija Drava, ekipa 5. u njoj): 12 utakmica, 6 njih u prvih 11, 1 gol.
Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.210
12. siječnja 2013. u 17:42
najbolje da nam sad umisto splitski bili daju nadimak nešto tipa Krylya Sovetov.
M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
12. siječnja 2013. u 17:51
Rezerva drugoj ekipi čija je prva ekipa slabija od Zadra ali ipak sam optimističan jer ima 500 takvih igrača na ovom području nebi ga oni iskopali i tražili da nevalja sigurno su ga ranije primjetili mogao bi za koju godinu biti dobra rezerva zasto ne a sigurno mu je plača manja od 10 000 kuna
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2013.
Poruka: 39
12. siječnja 2013. u 18:21
Medica001 je napisao/la:
Rezerva drugoj ekipi čija je prva ekipa slabija od Zadra ali ipak sam optimističan jer ima 500 takvih igrača na ovom području nebi ga oni iskopali i tražili da nevalja sigurno su ga ranije primjetili mogao bi za koju godinu biti dobra rezerva zasto ne a sigurno mu je plača manja od 10 000 kuna
Vidi cijeli citat



tvoja slika govori sve.,tu ste negdi  po pameti
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
12. siječnja 2013. u 18:41
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
12. siječnja 2013. u 18:53
Vidi cijeli citat


Zakon
  • Najnovije
  • Najčitanije