HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
13. siječnja 2013. u 01:03
Ali i cila ta ekipa je bila ajme, kad se sitin uzvrata kontra Uniree i Mrkija & co.

Pandža je sredija ligamente, 6 miseci je aut.
[uredio Cavani - 13. siječnja 2013. u 01:04]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
13. siječnja 2013. u 01:07
Cavani je napisao/la:
Ali i cila ta ekipa je bila ajme, kad se sitin uzvrata kontra Uniree i Mrkija & co.

Pandža je sredija ligamente, 6 miseci je aut.
Vidi cijeli citat


nisam znao, šteta
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
13. siječnja 2013. u 01:09

Jarni: Alo toreadoru…
Krešić: E sine vitra…
Jarni: Triba bi vas jednu uslugu.
Krešić: Za te sve.
Jarni: Ma priki malome nema škole, dosadno mu je pa bi malo na pripreme s Hajdukom. Ono da se malo ispuše, ubije vrime, smršavi….
Krešić: Ne more tako, samo pošteno po kvalifikacijaman i Kodeksu. Kakvi je profil igrača?
Jarni: Za razred igra u napadu.
Krešić: A je li stasit?
Jarni: Kus momčine, žive vage 120 kila.
Krešić: Nači ki Nikica Jelavić jak. A je li potentan?
Jarni: Više impotentan, ćaća kaže da ništa ne jebe.
Krešić: Rećemo ofanzivni vezni pa ne dolazi toliko u priliku za gol ka Modrić. A li brz?
Jarni: Ala Cernat.
Krešić: Znači spoj Modrića, Cernata i Jelavića. Moramo momku dat priliku.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
13. siječnja 2013. u 01:13
pretjeruješ, brate
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
13. siječnja 2013. u 01:33
Cavani je napisao/la:
Ali i cila ta ekipa je bila ajme, kad se sitin uzvrata kontra Uniree i Mrkija & co.

Pandža je sredija ligamente, 6 miseci je aut.
Vidi cijeli citat


ne mogu nać taj video iza Uniree, ali evo Mrkija ode
na 2:30 - http://www.youtube.com/watch?v=Df9tJ0XIgaI

majko mila
darmar
darmar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.04.2006.
Poruka: 2.680
13. siječnja 2013. u 10:20
ako stvarno turska banka postane glavni sponzor Hajduka, odmah tekuće račune prebaciti u njihovu banku možda visina sponzorskog ugovora bude kao i sa hajdučkim pivom, što više korisnika više novaca u vidu dodatnih bonusa
[uredio darmar - 13. siječnja 2013. u 10:20]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
13. siječnja 2013. u 12:19
Antonio Jakoliš neće sa suigračima dočekati kraj priprema u Međugorju (srijeda), zbog bolova u stopalu koji su ga posljednjih dana udaljili od treninga punog intenziteta, vratio se u Split gdje će obaviti dodatne zdravstvene preglede i terapijom se pokušati priključiti redovnom ritmu uoči polaska u Tursku (petak). Zbog lakših zdravstvenih problema odvojeno od momčadi rade i Slavko Bralić, Ivan Tomičić, Dino Mikanović, a preventivno i Mario Maloča koji se postepeno vraća nakon problema koje je imao u završnici prvog dijele sezone. 

- Jakoliš je otišao u Split zbog lakše ozljede stopala koja zahtijeva rehabilitaciju od nekoliko dana koju možemo uspješno odratiti na Poljudu. Kod ostalih navedenih igrača radi se isključivo o blažim simptomima prenaprezanja, uglavnom lakšim ozljedama, koje zahtijevaju kraću poštedu, a s obzirom na to da je u ovoj fazi priprema vrlo visok intenzitet treninga – pojasnio je Hajdukov liječnik dr. Boris Bećir.

Sinoć je prvi trening u Međugorju odradio Adnan Hrelja koji je stigao na probu, a početkom tjedna će Hajdukova baza u hotelu Cesarica biti pojačana i Brazilcima Cassijom i Patinhom. U petak će u Turskoj nastaviti raditi 25 igrača i trojica vratara.

Inače, nakon vedre subote, u Čitluku i Međugorju danas je kišno vrijeme, ali ugodno za rad. Jutros se od 9:15 do 11:45 sati radilo na igralištu Krehin Gradac, a poslijepodne je slobodno.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.01.2013.
Poruka: 5
13. siječnja 2013. u 12:20
"Antonio Jakoliš neće sa suigračima dočekati kraj priprema u Međugorju (srijeda), zbog bolova u stopalu koji su ga posljednjih dana udaljili od treninga punog intenziteta, vratio se u Split gdje će obaviti dodatne zdravstvene preglede i terapijom se pokušati priključiti redovnom ritmu uoči polaska u Tursku (petak). Zbog lakših zdravstvenih problema odvojeno od momčadi rade i Slavko Bralić, Ivan Tomičić, Dino Mikanović, a preventivno i Mario Maloča koji se postepeno vraća nakon problema koje je imao u završnici prvog dijele sezone. 

- Jakoliš je otišao u Split zbog lakše ozljede stopala koja zahtijeva rehabilitaciju od nekoliko dana koju možemo uspješno odratiti na Poljudu. Kod ostalih navedenih igrača radi se isključivo o blažim simptomima prenaprezanja, uglavnom lakšim ozljedama, koje zahtijevaju kraću poštedu, a s obzirom na to da je u ovoj fazi priprema vrlo visok intenzitet treninga – pojasnio je Hajdukov liječnik dr. Boris Bećir.

Sinoć je prvi trening u Međugorju odradio Adnan Hrelja koji je stigao na probu, a početkom tjedna će Hajdukova baza u hotelu Cesarica biti pojačana i Brazilcima Cassijom i Patinhom. U petak će u Turskoj nastaviti raditi 25 igrača i trojica vratara.

Inače, nakon vedre subote, u Čitluku i Međugorju danas je kišno vrijeme, ali ugodno za rad. Jutros se od 9:15 do 11:45 sati radilo na igralištu Krehin Gradac, a poslijepodne je slobodno."



Meni drago što Kvasi izgleda dobro podnosi ove treninge.
mozda
mozda
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 351
13. siječnja 2013. u 14:02
Meni se taj Jakolis ni malo ne svidja,to jest njegovo dovodjenje smatram promasajem desetljeca.nikako mi se ne svidja,neznam zasto.eto sad se i povriejdio.da je cemu ,daltoni  bi ga odslepali u maximirsku sumu.a sta se brazilaca tice,mislim da bi nesto i moglo biti.i ta njihova cetvrta liga nije bitno slabija o nase prve,ako uopce i jest.dao bog da se pokazu pojacanjima.a onaj muslic..ahhhhah...boze sacuvaj...na osnovu onakog videa i ja sam igrac za arsenal.nadam se da ce to miso rijesit.

Vidim da prirodna selekcija opet radi svoje.bravo miso.samo ih nagazi.

 

....bit ce bolje ,neko vice...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
13. siječnja 2013. u 14:17
mozda je napisao/la:
Meni se taj Jakolis ni malo ne svidja,to jest njegovo dovodjenje smatram promasajem desetljeca.

Vidi cijeli citat


Još nije ni zaigrao da bi ga mogao na tu listu svrstati a nije ni da je konkurenencija slaba što se tiče promašaja u prošlosti. Financijaski to ne može biti toliki promašaj obzirom da mu je plaća 15 tisuća kuna. I meni se on trenutno čini kao višak pogotovo ako odluče zadržati Kvasinu.

  • Najnovije
  • Najčitanije