HNK Hajduk Split 2019/2020

horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.394
20. srpnja 2019. u 17:17

mitropa kup je napisao/la:

Mateyto je napisao/la:



Nemoš ti to razumit lipi moj....a ni većina nas...a ni njih..ma nebi me ni smetalo šta su gs makli iako je to ludost činit dva dana prije prvenstva...nego šta uopće nisu razmislili o novom treneru...jebe se njih šta momčad radi i trenira zadnjih godinu dana...amo sad opet sve ispočetka

 

Vidi cijeli citat


Da je prije mjesec bila kladionica koji će hnl trener prvi letjet, mislim da bi oreščanin bio na 9. ili 10. mjestu. 

Vidi cijeli citat

Steta, mogla se dobra lova uzet

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.06.2019.
Poruka: 260
20. srpnja 2019. u 17:24

ItalianStalion je napisao/la:

Zašto UNH nije priopćenje poslala poslije najveće blamaže u povijesti a ranije su se oglašavali kad je Kos sudce častio ? Zašto Torcida neće pripremiti sutra transparente protiv Uprave ? Dal se nešto dogovara u tajnosti kada gospar Lukša samouvjerno govori, krpa biti neće ?

Vidi cijeli citat

Zato sta ste ih ti i takvi ka ti prozivali i prigovarali im prosli put kad su isli cistit nered iza NO... da sad opet interveniraju, ti bi za 2 miseca udria post protiv njih i prigovoria im sta su smijenili Brbica.

cro4life
cro4life
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.06.2008.
Poruka: 796
20. srpnja 2019. u 17:25

koje kmecanje za Sixom...

Six je autor najvece sramote u povijesti kluba i mora letit...TOCKA!!!

To sto su vam prali mozak i prikazivali Sixa ko vanzemaljca je druga stvar....

Problem je sto nijedan klasni trener ne zeli doc u Hajduk...opet cemo se krpat do novog debakla i tako u krug....57

igrajte za nju,nasu voljenu!
zwizdan007
zwizdan007
Dokazano ovisan
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 12.095
20. srpnja 2019. u 17:26

Mateyto je napisao/la:

mitropa kup je napisao/la:

Kvrga je napisao/la:



Ali je za Hajduk korak nazad... 56

Vidi cijeli citat


Pa svaki će biti korak nazad, šta su onda potirali čovjeka.

Vidi cijeli citat


Nemoš ti to razumit lipi moj....a ni većina nas...a ni njih..ma nebi me ni smetalo šta su gs makli iako je to ludost činit dva dana prije prvenstva...nego šta uopće nisu razmislili o novom treneru...jebe se njih šta momčad radi i trenira zadnjih godinu dana...amo sad opet sve ispočetka

 

Vidi cijeli citat


Ma šta nisu razmislili o novon treneru? Pa Šolta je u niskon startu od dana kad je brbljava kreatura došla u klub. Samo se čekala situacija sa potirat Sixa. I da je proša u playoff i onde ispa od recimo Eintrachta ili Espanyola, dobija bi otkaz jer je takva agenda ušnog bolida i mafije koja š njin upravlja. 

#JeSuisML10 #DoćuJaGori // Prgava Familija ˃ HNS famiGLia // Dalmacija kuća od tri brata: Vlaha, Duje i Donata❤️💙// 🟧✌️👇
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.01.2015.
Poruka: 2.797
20. srpnja 2019. u 17:31

cro4life je napisao/la:

koje kmecanje za Sixom...

Six je autor najvece sramote u povijesti kluba i mora letit...TOCKA!!!

To sto su vam prali mozak i prikazivali Sixa ko vanzemaljca je druga stvar....

Problem je sto nijedan klasni trener ne zeli doc u Hajduk...opet cemo se krpat do novog debakla i tako u krug....57

Vidi cijeli citat


Sta ne zeli, daj lovu i dolazi odma bilo koji klasni trener. To je mantra za malu dicu.

Uostalom i Pep bi se tuka rukama i nogaman za doc ovde 3 miseca, sunce,more,piplice,... i onda dovidjorno sa punim plijenom u rukama.

highlanderSINJ
highlanderSINJ
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.06.2010.
Poruka: 1.567
20. srpnja 2019. u 17:31

Ja san čuo da je Goran Sablić u kombinaciji 24

Jako ili nikako
Hajdukfans
Hajdukfans
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 457
20. srpnja 2019. u 17:33

DAMIR BURIC novi trener Hajduka

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2014.
Poruka: 11.182
20. srpnja 2019. u 17:39

Krepaj Brbiću 

Hajdukfans
Hajdukfans
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 457
20. srpnja 2019. u 17:41

od mene ima podrsku

u zadnjem mandatu je ima puno losiju ekipu

al pamtin da je Caktas pod njim igra odlicno

sad ima skoro sve slozeno sad je vrime da se dokaze ka trener

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.179
20. srpnja 2019. u 17:41

 

Ovi ce stvarno burica stavit  19

Bože ima li te??

 

pa da ne mozemo bar jednu jebenu sezonu gledat normalan nogomet

 

jebeni vulici, burici i slicne picke materine zapele u nogometu od prije 40 godina

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
  • Najnovije
  • Najčitanije