HNK Hajduk Split 2020./ 2021.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
15. travnja 2021. u 23:08

A nabijen te na kurac Virujmo stuci, koji k. ti je bio da te baniraju.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2017.
Poruka: 8.505
15. travnja 2021. u 23:09

frane matosic je napisao/la:

Uvatite se vi igrica radije ko i magnus a treniranje i vodenje utakmice ostavite treneru

Vidi cijeli citat


@Potapenko_09 ovo smatram provokacijom i izazivanjem. 

[uredio Magnus Jernemyr - 15. travnja 2021. u 23:10]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.07.2014.
Poruka: 3.843
15. travnja 2021. u 23:17

johnny_m je napisao/la:

redlaki je napisao/la:

a neman pojma, meni on ne izgleda sav svoj, on je prije za slobodnu onu staru nego ode di je relativno normalno haha

Vidi cijeli citat


a ne znan, to je prije mog vrimena, al da čovik nije sav svoj nije....

Ispravi me ako sam u krivu ali on je prije kojih

20 i više godina i radio za SD vezano za Hajduk,

pa je onda nakon učestalog pisanja pizdarija 

"prebačen" na košarku i onda sam mu izgubio 

trag dok se nije opet pojavio na Poljudu.

Vidi cijeli citat


a ne znan, to je prije mog vrimena....

[uredio redlaki - 15. travnja 2021. u 23:18]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.07.2014.
Poruka: 3.843
15. travnja 2021. u 23:19

i kad gube i kad tuku je napisao/la:

Dajte Lakija za administratora, čovik ima iskustva, slipci jedni.

Vidi cijeli citat


ma da nebi, ono je bilo u svrhu napretka boljeg svaćanja a i gradili smo nešto novo, bmk za sportnet da i plate nebi više hahahha

Mateyto
Mateyto
Mali dioničar
Pristupio: 17.07.2016.
Poruka: 7.369
15. travnja 2021. u 23:39

Poruka od šjor struke

#prayforNiža #backinAfrika #mejor entrenador después Ivić #Nisam Za Mamića,ali Loksa mi je ok #Tudor-Inovator,a ne plagijator!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.07.2014.
Poruka: 3.843
15. travnja 2021. u 23:51

a šta je učinija opće?

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.331
16. travnja 2021. u 00:27

Ma kakav ovi članak lik je toliko dobar da je napisa za Nejašmića kako se zove Nejasmić ajd....

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
romeo đerek
romeo đerek
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 12.991
16. travnja 2021. u 02:42

Dugo je i izdrža

Hrvatsko Narodno Kazalište Hajduk Split
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.07.2014.
Poruka: 3.843
16. travnja 2021. u 04:02

danas nek bude vako....hajdučkom igrom!

 

https://www.youtube.com/watch?v=hHpI3WFUdfE

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.07.2014.
Poruka: 3.843
16. travnja 2021. u 04:03
[uredio redlaki - 16. travnja 2021. u 04:45]
  • Najnovije
  • Najčitanije