HNK Hajduk Split 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 299
danas u 12:33

Nije najbitnije ali da bar dođe ponuda za Hrgu(dok još "ima potencijala") i dovesti lijevog beka, obrana bi bila više manje kompletirana,mada mene taj Marešić još od prve najave žulja "kvalitetom", Raci stagnira debelo, a djeca su djeca,al eto,brojčano smo kompletirani.

Pa onda jednu šesticu i jednu osmicu.Ako ostane Sigur, a Garcia ga vidi u vezi onda "samo" šesticu.

Sumnjam da ce i Sigur i Pukstas otic prije kraja Europe,tako bi bilo logično,mada ako ozbiljna ponuda sleti nema se tu što manevrirati.

I naravno oba krila.

Hebeno koliko posla samo za zakrpati se,i riješiti se još balasta, i koliko potrebitih novaca.Biliću i Ljubo, jel gotova analiza ponude?

Nepopularna misao možda, ali ako za Brajkovića ili Šegu ima ikakvog interesa, njih bi prve prodao dok je još svjež prošlosezonski hype.

Nicolas Velez
Nicolas Velez
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.05.2024.
Poruka: 413
danas u 12:33

Etnik Brutti, Anđelo Šutalo, Alec Van Hoorenbeeck ✅ ajmoo dalje ❤️💙

Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.300
danas u 12:36

Nicolas Velez je napisao/la:

Etnik Brutti, Anđelo Šutalo, Alec Van Hoorenbeeck ✅ ajmoo dalje ❤️💙

Vidi cijeli citat

Samo ljevaci.

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.213
danas u 12:36

Covik je u sezoni 24/25 bia standardan u Twenteu, ukupno 27 nastupa i 3 gola.

Ne virujen da je baš neki levat

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.098
danas u 12:37

Gosn Alec, dobrodošao i puno sreće ti želim u bijelom dresu.

Aleksa, vrati se doma' ponovno u Areni: Brešanov kultni film zatvara Pulu,  a evo što ćemo još gledati - tportal

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.148
danas u 12:37

Poštivan razmišljanje Grafa ,vjv je malo i subjektivan ali ipak bi volia cut mišljenje Vlade Balica za novog igrača.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Rinomeister
Rinomeister
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.08.2024.
Poruka: 23
danas u 12:38

S ovih par zadnjih videa su samo nesluzbeno potvrdili da je GVucevic ima prste u tome oce li se objavljivat videa za dolazak igraca ili ne... Strasno je da si dopustamo da se SD misa u posal marketinga, ali sta smo sve dopustali kojekakvim predsjednicima NO ne cudi me... Jezivo, nemamo ni glavu ni rep

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 575
danas u 12:39

Jameson je napisao/la:

Poštivan razmišljanje Grafa ,vjv je malo i subjektivan ali ipak bi volia cut mišljenje Vlade Balica za novog igrača.

Vidi cijeli citat

Šuti molim te, eno se bavi repkom, neka šuga priđe na njih, pssst

Bilićev sin
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.148
danas u 12:39

LazialZD je napisao/la:

Covik je u sezoni 24/25 bia standardan u Twenteu, ukupno 27 nastupa i 3 gola.

Ne virujen da je baš neki levat

Vidi cijeli citat


A koliko piza dres Twentea naspram bilog dresa? Budimo ozbiljni. 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.988
danas u 12:40

Rinomeister je napisao/la:

S ovih par zadnjih videa su samo nesluzbeno potvrdili da je GVucevic ima prste u tome oce li se objavljivat videa za dolazak igraca ili ne... Strasno je da si dopustamo da se SD misa u posal marketinga, ali sta smo sve dopustali kojekakvim predsjednicima NO ne cudi me... Jezivo, nemamo ni glavu ni rep

Vidi cijeli citat


Ocito da si je dizao ego sa igracima i naslikavanjem sa njima, presicama.

Recimo na ovoj objavi Grafa nema, Alec potpisao ugovor sam sa sobom i sretan je ko malo dite.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
  • Najnovije
  • Najčitanije