Nije najbitnije ali da bar dođe ponuda za Hrgu(dok još "ima potencijala") i dovesti lijevog beka, obrana bi bila više manje kompletirana,mada mene taj Marešić još od prve najave žulja "kvalitetom", Raci stagnira debelo, a djeca su djeca,al eto,brojčano smo kompletirani.
Pa onda jednu šesticu i jednu osmicu.Ako ostane Sigur, a Garcia ga vidi u vezi onda "samo" šesticu.
Sumnjam da ce i Sigur i Pukstas otic prije kraja Europe,tako bi bilo logično,mada ako ozbiljna ponuda sleti nema se tu što manevrirati.
I naravno oba krila.
Hebeno koliko posla samo za zakrpati se,i riješiti se još balasta, i koliko potrebitih novaca.Biliću i Ljubo, jel gotova analiza ponude?
Nepopularna misao možda, ali ako za Brajkovića ili Šegu ima ikakvog interesa, njih bi prve prodao dok je još svjež prošlosezonski hype.