Tobol Kostanay je napisao/la:
El_Presidente2707 je napisao/la:
Mi se cudimo komentarima sa fejsa itd od random ljudi koji nisu uostalom ko ni ja nikad radili u nogometu pa se laprda istrapa svasta itd.
Al sta ocekivat od njih kad evo recimo osobno slusam ljude koji su radili i rade u nogometu,dapace trenirali i neke prvoligase nase i komentar im krece kojeg je ono nizozemskog panja dovea hajduk za stopera!?
Jebeno smo teska sredina.
Vidi cijeli citat
Pa zasto covjek ne bi imao pravo misliti da je Nizozemac panj?
Vidi cijeli citat
Pa zato jer nema pojma ko je on,eto cak ne zna ni kojeg je drzavljanstva a kamoli ista drugo.
Nije ga nikad vidia kako igra i kako more rec onda za nekog jel panj il ne?
Mozda je,mozda nije ja pojma neman.
Vidia san ovde dosta i upisa u kontekstu toga svaka cast grafu napokon se dovode igraci ranije.
Osobno meni to samo po sebi nije za pohvalu ako se pokazu skovace od igraca,more svak dovest kamion igraca do 1.7 nes ti problema jebate. Izvuces neke klosare potpises i eto pohvala jel si dovea.
S druge strane cemu odma te ocjene kako su neznalice panjevi itd a niko od nas nije ih pogleda ni minute?
Vidit cemo do kraja , triba tu i dosta izlaznih transfera i jos ulaznih i onda vidit kaako ce se pokazat svi ovi igraci sta su dosli pa onda moremo ocjenjivat grafa do tad je to neozbiljno da ne kazen puno predrasuda i zlonamjerno.
[uredio El_Presidente2707 - 27. lipnja 2026. u 15:56]