HNK Hajduk Split 2026./2027.

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.043
danas u 15:52

maestro82 je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Eno Mate iza pjace zadovoljan Brazilcem iz španije

Vidi cijeli citat

Mate otkad nije u Uskoka sa svime zadovoljan

Vidi cijeli citat

di si gleda? partenon ili hdtv?

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 380
danas u 15:54

Ne mogu drugo je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Eno Mate iza pjace zadovoljan Brazilcem iz španije

Vidi cijeli citat

Mate otkad nije u Uskoka sa svime zadovoljan

Vidi cijeli citat

di si gleda? partenon ili hdtv?

Vidi cijeli citat

Patreon.

Ovi što plate dobiju prvi.

samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 307
danas u 15:56

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Čitan ovog Halihodzica, Vahu ... hvali ovog našeg s Madagaskara. 

Šta je taj Vaha i koji je on kuradz napravia u životu da sad i on daje neki osvrt ?! Svašta 

Još samo fali da se javi neki iz Španjolske sta ce cili život bavi nogometom i pohvali Dalissona ili De Morala.

Vidi cijeli citat

Meni također nije jasno što su hrvatski mediji opsjednuti njime. Lik se redovno posvađa s upravom ili predsjenikom gdje god dođe i nakon 6 mjeseci dobije otkaz.

Vidi cijeli citat


Ma strašno.  Ko je on da priča o igračima Nantesa? Radije bi tražila mišljenje Vlade ili Kruna.

Vidi cijeli citat

Ti se prvi ljutiš kada Buljat, Gudelj, Peruzović i ostali krenu komentirati nekoga iz Hajduka, a oni su legende.

Vidi cijeli citat


Duje ,iznimno cijenim kad novi kolege poput tebe ili Coca prate moje pisanje i ne kuze moj sarkazam. To je super i podiže dodatno kvalitetu ove teme . Nemojte nikad otići odavde.

Vidi cijeli citat

Ma da, sada napiši da si se šalio s ovom porukom i da Vahid nije legenda Nantesa. 

Sjediš u kući i svakom živom dociraš šta i kako treba. Najveći stručnjak na forumu za sve oko Hajduka.

Vidi cijeli citat

Hahaha, ja mislio i ti prihvatio sprdnju, ali ti stvarno ne bereš sarkazam?

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.043
danas u 15:56

CoccoBill je napisao/la:

Ne mogu drugo je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Eno Mate iza pjace zadovoljan Brazilcem iz španije

Vidi cijeli citat

Mate otkad nije u Uskoka sa svime zadovoljan

Vidi cijeli citat

di si gleda? partenon ili hdtv?

Vidi cijeli citat

Patreon.

Ovi što plate dobiju prvi.

Vidi cijeli citat

pa placan hdtv.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.639
danas u 15:59

Ne mogu drugo je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Eno Mate iza pjace zadovoljan Brazilcem iz španije

Vidi cijeli citat

Mate otkad nije u Uskoka sa svime zadovoljan

Vidi cijeli citat

di si gleda? partenon ili hdtv?

Vidi cijeli citat


Šta san gleda?

Bunker na Subicevcu
Bunker na Subicevcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.03.2023.
Poruka: 1.229
danas u 16:00

Zna li netko ima li danas prijenos utakmice igdje osim hdtv?

U hrvatskom jezikoslovlju nema atributa koji može označit veličinu Hajduka. Hajduk je, ne samo vječan, neuništiv!
samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 307
danas u 16:04

Velike mudrosti sada kazati da će Graf pogriješiti,ili da je krive igrače potpisao.Pogodi li naš SD, i svih 8 igrača koje dovede budu pojačanja, treba mu momentalno dati 50+1 dionicu kluba na upravljanje dok ga nije City oteo.Baš smiješno kakvo crno bijelo rezoniranje ljudi imaju o ovom klubu i procesima u njemu.

)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.694
danas u 16:05

samočitam je napisao/la:

Velike mudrosti sada kazati da će Graf pogriješiti,ili da je krive igrače potpisao.Pogodi li naš SD, i svih 8 igrača koje dovede budu pojačanja, treba mu momentalno dati 50+1 dionicu kluba na upravljanje dok ga nije City oteo.Baš smiješno kakvo crno bijelo rezoniranje ljudi imaju o ovom klubu i procesima u njemu.

Vidi cijeli citat


Potpis. I bez tog prethodnog uvjeta.

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 159
danas u 16:10

Na ovoj temi nema dana da nije ratna zona 😂😂😂

Sektor - H
Sektor - H
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.02.2026.
Poruka: 160
danas u 16:12

Ne znan kakvi će ovi igrači bit ali svakako je nešto novo za naše standarde brzo rješavanje igrača po pozicijama. Još posa nije gotov.

Ono šta mi je drago je šta minjamo krvnu sliku ekipe, dovodimo nekolicinu novih igrača i rješavamo se igrača koji dokazano nisu prevaga. Oće se krvna slika prominit niko ne može znat ali svakako neće ostat ista.

Meni osobno otpisivanje Krova znači dosta. Ne jer je loš momak i loš nogometaš nego jer mi je simbol usporenog, gubitničkog i dosadnog Hajduka. Ka i Guillamon. Svi ovi novi šta dolaze sigurno nisu iskopani slučajno, očito Graf ima neku svoju "tekicu".

U našem financijskom stanju to nisu jača i dokazana imena ali to je svak realan triba i očekivat. Ka da smo mi neki faktor od kluba već godinama. Pa nismo skupine igrali od 2010 godine. Sve to utječe i na privlačenje jačih igrača ka i financije, grad u kojem će živit itd.

Neću ocjenjivat nijednog dok se na svoje oči uvjerin jesu škart ili nisu.  Ali bitno je prominit radikalno neke stvari. Zasad igrački kadar i način funkcioniranja a nadajmo se i klub iznutra na bitnijim pozicijama.

[uredio Sektor - H - 27. lipnja 2026. u 16:14]
  • Najnovije
  • Najčitanije