Ne znan kakvi će ovi igrači bit ali svakako je nešto novo za naše standarde brzo rješavanje igrača po pozicijama. Još posa nije gotov.
Ono šta mi je drago je šta minjamo krvnu sliku ekipe, dovodimo nekolicinu novih igrača i rješavamo se igrača koji dokazano nisu prevaga. Oće se krvna slika prominit niko ne može znat ali svakako neće ostat ista.
Meni osobno otpisivanje Krova znači dosta. Ne jer je loš momak i loš nogometaš nego jer mi je simbol usporenog, gubitničkog i dosadnog Hajduka. Ka i Guillamon. Svi ovi novi šta dolaze sigurno nisu iskopani slučajno, očito Graf ima neku svoju "tekicu".
U našem financijskom stanju to nisu jača i dokazana imena ali to je svak realan triba i očekivat. Ka da smo mi neki faktor od kluba već godinama. Pa nismo skupine igrali od 2010 godine. Sve to utječe i na privlačenje jačih igrača ka i financije, grad u kojem će živit itd.
Neću ocjenjivat nijednog dok se na svoje oči uvjerin jesu škart ili nisu. Ali bitno je prominit radikalno neke stvari. Zasad igrački kadar i način funkcioniranja a nadajmo se i klub iznutra na bitnijim pozicijama.
[uredio Sektor - H - 27. lipnja 2026. u 16:14]