HNK Hajduk Split 2026./2027.

Bunker na Subicevcu
Bunker na Subicevcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.03.2023.
Poruka: 1.229
danas u 16:00

Zna li netko ima li danas prijenos utakmice igdje osim hdtv?

U hrvatskom jezikoslovlju nema atributa koji može označit veličinu Hajduka. Hajduk je, ne samo vječan, neuništiv!
samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 307
danas u 16:04

Velike mudrosti sada kazati da će Graf pogriješiti,ili da je krive igrače potpisao.Pogodi li naš SD, i svih 8 igrača koje dovede budu pojačanja, treba mu momentalno dati 50+1 dionicu kluba na upravljanje dok ga nije City oteo.Baš smiješno kakvo crno bijelo rezoniranje ljudi imaju o ovom klubu i procesima u njemu.

)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.694
danas u 16:05

samočitam je napisao/la:

Velike mudrosti sada kazati da će Graf pogriješiti,ili da je krive igrače potpisao.Pogodi li naš SD, i svih 8 igrača koje dovede budu pojačanja, treba mu momentalno dati 50+1 dionicu kluba na upravljanje dok ga nije City oteo.Baš smiješno kakvo crno bijelo rezoniranje ljudi imaju o ovom klubu i procesima u njemu.

Vidi cijeli citat


Potpis. I bez tog prethodnog uvjeta.

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 159
danas u 16:10

Na ovoj temi nema dana da nije ratna zona 😂😂😂

Sektor - H
Sektor - H
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.02.2026.
Poruka: 160
danas u 16:12

Ne znan kakvi će ovi igrači bit ali svakako je nešto novo za naše standarde brzo rješavanje igrača po pozicijama. Još posa nije gotov.

Ono šta mi je drago je šta minjamo krvnu sliku ekipe, dovodimo nekolicinu novih igrača i rješavamo se igrača koji dokazano nisu prevaga. Oće se krvna slika prominit niko ne može znat ali svakako neće ostat ista.

Meni osobno otpisivanje Krova znači dosta. Ne jer je loš momak i loš nogometaš nego jer mi je simbol usporenog, gubitničkog i dosadnog Hajduka. Ka i Guillamon. Svi ovi novi šta dolaze sigurno nisu iskopani slučajno, očito Graf ima neku svoju "tekicu".

U našem financijskom stanju to nisu jača i dokazana imena ali to je svak realan triba i očekivat. Ka da smo mi neki faktor od kluba već godinama. Pa nismo skupine igrali od 2010 godine. Sve to utječe i na privlačenje jačih igrača ka i financije, grad u kojem će živit itd.

Neću ocjenjivat nijednog dok se na svoje oči uvjerin jesu škart ili nisu.  Ali bitno je prominit radikalno neke stvari. Zasad igrački kadar i način funkcioniranja a nadajmo se i klub iznutra na bitnijim pozicijama.

[uredio Sektor - H - 27. lipnja 2026. u 16:14]
Duje
Duje
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.06.2024.
Poruka: 97
danas u 16:16

samočitam je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Čitan ovog Halihodzica, Vahu ... hvali ovog našeg s Madagaskara. 

Šta je taj Vaha i koji je on kuradz napravia u životu da sad i on daje neki osvrt ?! Svašta 

Još samo fali da se javi neki iz Španjolske sta ce cili život bavi nogometom i pohvali Dalissona ili De Morala.

Vidi cijeli citat

Meni također nije jasno što su hrvatski mediji opsjednuti njime. Lik se redovno posvađa s upravom ili predsjenikom gdje god dođe i nakon 6 mjeseci dobije otkaz.

Vidi cijeli citat


Ma strašno.  Ko je on da priča o igračima Nantesa? Radije bi tražila mišljenje Vlade ili Kruna.

Vidi cijeli citat

Ti se prvi ljutiš kada Buljat, Gudelj, Peruzović i ostali krenu komentirati nekoga iz Hajduka, a oni su legende.

Vidi cijeli citat


Duje ,iznimno cijenim kad novi kolege poput tebe ili Coca prate moje pisanje i ne kuze moj sarkazam. To je super i podiže dodatno kvalitetu ove teme . Nemojte nikad otići odavde.

Vidi cijeli citat

Ma da, sada napiši da si se šalio s ovom porukom i da Vahid nije legenda Nantesa. 

Sjediš u kući i svakom živom dociraš šta i kako treba. Najveći stručnjak na forumu za sve oko Hajduka.

Vidi cijeli citat

Hahaha, ja mislio i ti prihvatio sprdnju, ali ti stvarno ne bereš sarkazam?

Vidi cijeli citat

Pričam općenito za Vahida. On i Kek su svaki misec dana na nekom portalu i trazi se njihov komentar. Za Keka razumin, ali za ovoga ne. Sta je on toliko strucan da daje komentare od Hajduku, Dinamu, ligi, reprezentaciji? Dobro kada pogledas ko su HRTu gosti u studiju svakako je kvalificiraniji.

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.257
danas u 16:19

Tobol Kostanay je napisao/la:

Emotional_touch je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

leonida.trolstoy je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:
Pa zasad i nismo jos doveli nijedno pojacanje.

Ovo sto smo doveli bi bila pojacanja mozda za Rudes.

Vidi cijeli citat


jako si sklon lakonskoj relativizaciji i obezvjeđivanju drugih. 

kad je u veljači pobjegao gogi bilo je kako neće hajduk nać sportskoga do ljeta.

onda kad je graf ipak angažiran u travnju bio je da je tudum iz druge poljske.

kad je najavljena opsežna rekonstrukcija igračkog kadra govorilo se da se to ne može.

pa i kad je otpisalo trojicu (samo primjer) teza je bila 'ma igrat će ipak oni i prvu 9.7.'

onda se uvjeravalo hajdučiju da nije moguće dopuniti roster do prve 9.7.

evo samo mali podsjetnik na 16.06.

leonida.trolstoy je napisao/la:
krovinović je izašao protiv tobola na poljud tri dana nakon potpisa ugovora. to mi govori da ima vremena i za krila i za šesticu.

nekako slutim da će roster već 3.7. do kad ga je nužno prijaviti uefi biti poprilično drugačiji nego danas (16.06.). uostalom, transfer window se i ne otvara nego tek za deset dana. 

Vidi cijeli citat

Tobol Kostanay je napisao/la:
3.7. kad sve bude isto kao i sad ces pisati da je prijelazni rok tek otvorio i da si uvjeren da ce roster biti kompletiran do drugog pretkola.

I tako dalje, dok ne dodjemo do onog klasika da pravi igraci vazu do 31.8. i da se ceka kraj prijelaznog roka u Turskoj. 

Vidi cijeli citat

sad kad graf dokazuje da nije lagao kad je na predstavljanju u travnju rekao da 'ima listu igrača po pozicijama' - e sad ni reprezentativci mlade francuske repke nisu pojačanja.

///

poanta ovog upisa: 

još ništa nisi vidio.

Vidi cijeli citat


Evo javno se ispricavam Robertu Grafu sto sam sumnjao u njegovu sposobnost da dovede 4-5 igraca do 3.7.

S obzirom na igrace koje je doveo, bolje za Hajduk bi bilo da sam bio u pravu i da nije doveo nikog.

Vidi cijeli citat

Pa doveo je pojacanja bas u rangu dovljno za 3-4 mjesto ,za bolje treba i platiti ili odstetu ili dati izdasnu placu .

 

Vidi cijeli citat


Ako je to cilj meni je to u redu, medjutim to onda treba jasno i komunicirati, a priliku za to je Poljak imao i propistio.

Takodjer ako je cilj borba za 3. i 4. mjesto u svrhu ostvarivanja veceg dobra (spasavanje od stecaja) onda bi bilo dobro da na jednog Krovinovica kojeg otpises ne dovedes dva nova losija krovinovica za jednake novce (pisem hipotetski jer ne znam kolike su place novim igracima, ali pretpostavljam da nisu puno ispod 300k, ako uopce), a jos bolje bi bilo osloniti se na vlastite juniore da ne bacas dodatne pare na strane skartove.

Vidi cijeli citat

Jeblo majku više s tim komuniciranjem

Graf treba jasno komunicirat nešto samo svom šefu, Bogu, pasu i nikom živom više...

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 307
danas u 16:22

Duje je napisao/la:

samočitam je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Čitan ovog Halihodzica, Vahu ... hvali ovog našeg s Madagaskara. 

Šta je taj Vaha i koji je on kuradz napravia u životu da sad i on daje neki osvrt ?! Svašta 

Još samo fali da se javi neki iz Španjolske sta ce cili život bavi nogometom i pohvali Dalissona ili De Morala.

Vidi cijeli citat

Meni također nije jasno što su hrvatski mediji opsjednuti njime. Lik se redovno posvađa s upravom ili predsjenikom gdje god dođe i nakon 6 mjeseci dobije otkaz.

Vidi cijeli citat


Ma strašno.  Ko je on da priča o igračima Nantesa? Radije bi tražila mišljenje Vlade ili Kruna.

Vidi cijeli citat

Ti se prvi ljutiš kada Buljat, Gudelj, Peruzović i ostali krenu komentirati nekoga iz Hajduka, a oni su legende.

Vidi cijeli citat


Duje ,iznimno cijenim kad novi kolege poput tebe ili Coca prate moje pisanje i ne kuze moj sarkazam. To je super i podiže dodatno kvalitetu ove teme . Nemojte nikad otići odavde.

Vidi cijeli citat

Ma da, sada napiši da si se šalio s ovom porukom i da Vahid nije legenda Nantesa. 

Sjediš u kući i svakom živom dociraš šta i kako treba. Najveći stručnjak na forumu za sve oko Hajduka.

Vidi cijeli citat

Hahaha, ja mislio i ti prihvatio sprdnju, ali ti stvarno ne bereš sarkazam?

Vidi cijeli citat

Pričam općenito za Vahida. On i Kek su svaki misec dana na nekom portalu i trazi se njihov komentar. Za Keka razumin, ali za ovoga ne. Sta je on toliko strucan da daje komentare od Hajduku, Dinamu, ligi, reprezentaciji? Dobro kada pogledas ko su HRTu gosti u studiju svakako je kvalificiraniji.

Vidi cijeli citat

Pa Vahid je doslovno trenirao Matu, pa da je najgori trener normalno da ga se nazvalo za komentar.Čudi me da ga netko iz Hajduka nije nazvao prije angažmana ovog momka, to bi bilo razumno.

Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.127
danas u 16:22

Ako se mogu ukljuciti u raspravu, apsolutno me zaboli k. koga ce dovesti, koliku placu imaju igraci i tko ce biti trener ili SD.

Ako ce na terenu/svlacioni izbiti luzerstinu i da se napokon krene igrati nogomet, a ne da u prvih 11 3 igraca znaju primiti loptu i poslati je dalje, a ostali kao debla.
3 minute mi nebi trajali u klubu. To je osnova jbm

Uostalom, ovo svjetsko je pokazalo smjer nogometa, gdje 2-3 reprezentacije imaju top roster i igru, sa ostalima se moze igrati bez obzira koliko vrijedili. Sve manje i manje je nogometnih liliputanaca, tj. svi igraju nogomet.

Hocu to viditi i u Hajduku, a ne da te malo bolja evropska momcad, ako i dodjes do njih, izigrava kao beba zvecku.

Garcia je hebeni duznik za proslu sezonu, moglo je to i moralo bolje !

Revolucija i giljotina !
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.181
danas u 16:25

Mali francuz je po mom guštu, takve igrače sam htio, i Šutalo spada u tu kategoriju jer kroz 2 godine očekujem od njega puno.

Brutti doveden da popuni klupu i to je pokazao da je sposoban zadnju prijateljsku, igrač je u rangu s Pajazitijem.

Nizozemac svojim CV-em izgleda ime kakvo nema ni u Hajduku ni Žilini i da bi trebao biti jedan od jezičaka na vagi koji bi presudili na našu stranu, ali...dolazili su tu strani stoperi puno jačeg CV-a pa se i nisu pokazali.

Dok za ova dva iz Španjolske ili genijalnost za spomenik izlit ili šarlatanstvo za pljunit i nabit nogom u guzicu.

Vrijeme će pokazat, a ja imam puno pravo sumnjati, bez da me se naziva retajem.

  • Najnovije
  • Najčitanije