HNK Hajduk Split 2026./2027.

Duje
Duje
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.06.2024.
Poruka: 97
danas u 16:16

samočitam je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Čitan ovog Halihodzica, Vahu ... hvali ovog našeg s Madagaskara. 

Šta je taj Vaha i koji je on kuradz napravia u životu da sad i on daje neki osvrt ?! Svašta 

Još samo fali da se javi neki iz Španjolske sta ce cili život bavi nogometom i pohvali Dalissona ili De Morala.

Vidi cijeli citat

Meni također nije jasno što su hrvatski mediji opsjednuti njime. Lik se redovno posvađa s upravom ili predsjenikom gdje god dođe i nakon 6 mjeseci dobije otkaz.

Vidi cijeli citat


Ma strašno.  Ko je on da priča o igračima Nantesa? Radije bi tražila mišljenje Vlade ili Kruna.

Vidi cijeli citat

Ti se prvi ljutiš kada Buljat, Gudelj, Peruzović i ostali krenu komentirati nekoga iz Hajduka, a oni su legende.

Vidi cijeli citat


Duje ,iznimno cijenim kad novi kolege poput tebe ili Coca prate moje pisanje i ne kuze moj sarkazam. To je super i podiže dodatno kvalitetu ove teme . Nemojte nikad otići odavde.

Vidi cijeli citat

Ma da, sada napiši da si se šalio s ovom porukom i da Vahid nije legenda Nantesa. 

Sjediš u kući i svakom živom dociraš šta i kako treba. Najveći stručnjak na forumu za sve oko Hajduka.

Vidi cijeli citat

Hahaha, ja mislio i ti prihvatio sprdnju, ali ti stvarno ne bereš sarkazam?

Vidi cijeli citat

Pričam općenito za Vahida. On i Kek su svaki misec dana na nekom portalu i trazi se njihov komentar. Za Keka razumin, ali za ovoga ne. Sta je on toliko strucan da daje komentare od Hajduku, Dinamu, ligi, reprezentaciji? Dobro kada pogledas ko su HRTu gosti u studiju svakako je kvalificiraniji.

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.254
danas u 16:19

Tobol Kostanay je napisao/la:

Emotional_touch je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

leonida.trolstoy je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:
Pa zasad i nismo jos doveli nijedno pojacanje.

Ovo sto smo doveli bi bila pojacanja mozda za Rudes.

Vidi cijeli citat


jako si sklon lakonskoj relativizaciji i obezvjeđivanju drugih. 

kad je u veljači pobjegao gogi bilo je kako neće hajduk nać sportskoga do ljeta.

onda kad je graf ipak angažiran u travnju bio je da je tudum iz druge poljske.

kad je najavljena opsežna rekonstrukcija igračkog kadra govorilo se da se to ne može.

pa i kad je otpisalo trojicu (samo primjer) teza je bila 'ma igrat će ipak oni i prvu 9.7.'

onda se uvjeravalo hajdučiju da nije moguće dopuniti roster do prve 9.7.

evo samo mali podsjetnik na 16.06.

leonida.trolstoy je napisao/la:
krovinović je izašao protiv tobola na poljud tri dana nakon potpisa ugovora. to mi govori da ima vremena i za krila i za šesticu.

nekako slutim da će roster već 3.7. do kad ga je nužno prijaviti uefi biti poprilično drugačiji nego danas (16.06.). uostalom, transfer window se i ne otvara nego tek za deset dana. 

Vidi cijeli citat

Tobol Kostanay je napisao/la:
3.7. kad sve bude isto kao i sad ces pisati da je prijelazni rok tek otvorio i da si uvjeren da ce roster biti kompletiran do drugog pretkola.

I tako dalje, dok ne dodjemo do onog klasika da pravi igraci vazu do 31.8. i da se ceka kraj prijelaznog roka u Turskoj. 

Vidi cijeli citat

sad kad graf dokazuje da nije lagao kad je na predstavljanju u travnju rekao da 'ima listu igrača po pozicijama' - e sad ni reprezentativci mlade francuske repke nisu pojačanja.

///

poanta ovog upisa: 

još ništa nisi vidio.

Vidi cijeli citat


Evo javno se ispricavam Robertu Grafu sto sam sumnjao u njegovu sposobnost da dovede 4-5 igraca do 3.7.

S obzirom na igrace koje je doveo, bolje za Hajduk bi bilo da sam bio u pravu i da nije doveo nikog.

Vidi cijeli citat

Pa doveo je pojacanja bas u rangu dovljno za 3-4 mjesto ,za bolje treba i platiti ili odstetu ili dati izdasnu placu .

 

Vidi cijeli citat


Ako je to cilj meni je to u redu, medjutim to onda treba jasno i komunicirati, a priliku za to je Poljak imao i propistio.

Takodjer ako je cilj borba za 3. i 4. mjesto u svrhu ostvarivanja veceg dobra (spasavanje od stecaja) onda bi bilo dobro da na jednog Krovinovica kojeg otpises ne dovedes dva nova losija krovinovica za jednake novce (pisem hipotetski jer ne znam kolike su place novim igracima, ali pretpostavljam da nisu puno ispod 300k, ako uopce), a jos bolje bi bilo osloniti se na vlastite juniore da ne bacas dodatne pare na strane skartove.

Vidi cijeli citat

Jeblo majku više s tim komuniciranjem

Graf treba jasno komunicirat nešto samo svom šefu, Bogu, pasu i nikom živom više...

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 307
danas u 16:22

Duje je napisao/la:

samočitam je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Čitan ovog Halihodzica, Vahu ... hvali ovog našeg s Madagaskara. 

Šta je taj Vaha i koji je on kuradz napravia u životu da sad i on daje neki osvrt ?! Svašta 

Još samo fali da se javi neki iz Španjolske sta ce cili život bavi nogometom i pohvali Dalissona ili De Morala.

Vidi cijeli citat

Meni također nije jasno što su hrvatski mediji opsjednuti njime. Lik se redovno posvađa s upravom ili predsjenikom gdje god dođe i nakon 6 mjeseci dobije otkaz.

Vidi cijeli citat


Ma strašno.  Ko je on da priča o igračima Nantesa? Radije bi tražila mišljenje Vlade ili Kruna.

Vidi cijeli citat

Ti se prvi ljutiš kada Buljat, Gudelj, Peruzović i ostali krenu komentirati nekoga iz Hajduka, a oni su legende.

Vidi cijeli citat


Duje ,iznimno cijenim kad novi kolege poput tebe ili Coca prate moje pisanje i ne kuze moj sarkazam. To je super i podiže dodatno kvalitetu ove teme . Nemojte nikad otići odavde.

Vidi cijeli citat

Ma da, sada napiši da si se šalio s ovom porukom i da Vahid nije legenda Nantesa. 

Sjediš u kući i svakom živom dociraš šta i kako treba. Najveći stručnjak na forumu za sve oko Hajduka.

Vidi cijeli citat

Hahaha, ja mislio i ti prihvatio sprdnju, ali ti stvarno ne bereš sarkazam?

Vidi cijeli citat

Pričam općenito za Vahida. On i Kek su svaki misec dana na nekom portalu i trazi se njihov komentar. Za Keka razumin, ali za ovoga ne. Sta je on toliko strucan da daje komentare od Hajduku, Dinamu, ligi, reprezentaciji? Dobro kada pogledas ko su HRTu gosti u studiju svakako je kvalificiraniji.

Vidi cijeli citat

Pa Vahid je doslovno trenirao Matu, pa da je najgori trener normalno da ga se nazvalo za komentar.Čudi me da ga netko iz Hajduka nije nazvao prije angažmana ovog momka, to bi bilo razumno.

Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.127
danas u 16:22

Ako se mogu ukljuciti u raspravu, apsolutno me zaboli k. koga ce dovesti, koliku placu imaju igraci i tko ce biti trener ili SD.

Ako ce na terenu/svlacioni izbiti luzerstinu i da se napokon krene igrati nogomet, a ne da u prvih 11 3 igraca znaju primiti loptu i poslati je dalje, a ostali kao debla.
3 minute mi nebi trajali u klubu. To je osnova jbm

Uostalom, ovo svjetsko je pokazalo smjer nogometa, gdje 2-3 reprezentacije imaju top roster i igru, sa ostalima se moze igrati bez obzira koliko vrijedili. Sve manje i manje je nogometnih liliputanaca, tj. svi igraju nogomet.

Hocu to viditi i u Hajduku, a ne da te malo bolja evropska momcad, ako i dodjes do njih, izigrava kao beba zvecku.

Garcia je hebeni duznik za proslu sezonu, moglo je to i moralo bolje !

Revolucija i giljotina !
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.181
danas u 16:25

Mali francuz je po mom guštu, takve igrače sam htio, i Šutalo spada u tu kategoriju jer kroz 2 godine očekujem od njega puno.

Brutti doveden da popuni klupu i to je pokazao da je sposoban zadnju prijateljsku, igrač je u rangu s Pajazitijem.

Nizozemac svojim CV-em izgleda ime kakvo nema ni u Hajduku ni Žilini i da bi trebao biti jedan od jezičaka na vagi koji bi presudili na našu stranu, ali...dolazili su tu strani stoperi puno jačeg CV-a pa se i nisu pokazali.

Dok za ova dva iz Španjolske ili genijalnost za spomenik izlit ili šarlatanstvo za pljunit i nabit nogom u guzicu.

Vrijeme će pokazat, a ja imam puno pravo sumnjati, bez da me se naziva retajem.

samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 307
danas u 16:27

Bulevar je napisao/la:

Ako se mogu ukljuciti u raspravu, apsolutno me zaboli k. koga ce dovesti, koliku placu imaju igraci i tko ce biti trener ili SD.

Ako ce na terenu/svlacioni izbiti luzerstinu i da se napokon krene igrati nogomet, a ne da u prvih 11 3 igraca znaju primiti loptu i poslati je dalje, a ostali kao debla.
3 minute mi nebi trajali u klubu. To je osnova jbm

Uostalom, ovo svjetsko je pokazalo smjer nogometa, gdje 2-3 reprezentacije imaju top roster i igru, sa ostalima se moze igrati bez obzira koliko vrijedili. Sve manje i manje je nogometnih liliputanaca, tj. svi igraju nogomet.

Hocu to viditi i u Hajduku, a ne da te malo bolja evropska momcad, ako i dodjes do njih, izigrava kao beba zvecku.

Garcia je hebeni duznik za proslu sezonu, moglo je to i moralo bolje !

Vidi cijeli citat

Slažem se za Garciu, dužan je bolje neke stvari, bilo je crnih rupa i čudnih odluka, ne pričam o rezultatu.Kaže naš trener nedavno da će se napokon 100% fokusirati samo na teren, i vraćam se onda na onu konstataciju da nije sve što vidimo u i oko kluba crno bijelo kako se nama odvana čini na prvu.

Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.517
danas u 16:31

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Jeblo majku više s tim komuniciranjem

Graf treba jasno komunicirat nešto samo svom šefu, Bogu, pasu i nikom živom više...

Vidi cijeli citat


Glupost. Svaki ozbiljan klub uoci sezone komunicira navijacima i javnosti svoje ciljeve.

Graf je to i napravio na HDTV-u, ali nije uspio jasno ni izreci da li nam je cilj uci u skupine ove sezone ili iduce (na koju god sezonu da je mislio to je totalno nerealan cilj).

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Duje
Duje
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.06.2024.
Poruka: 97
danas u 16:31

samočitam je napisao/la:

Duje je napisao/la:

samočitam je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Čitan ovog Halihodzica, Vahu ... hvali ovog našeg s Madagaskara. 

Šta je taj Vaha i koji je on kuradz napravia u životu da sad i on daje neki osvrt ?! Svašta 

Još samo fali da se javi neki iz Španjolske sta ce cili život bavi nogometom i pohvali Dalissona ili De Morala.

Vidi cijeli citat

Meni također nije jasno što su hrvatski mediji opsjednuti njime. Lik se redovno posvađa s upravom ili predsjenikom gdje god dođe i nakon 6 mjeseci dobije otkaz.

Vidi cijeli citat


Ma strašno.  Ko je on da priča o igračima Nantesa? Radije bi tražila mišljenje Vlade ili Kruna.

Vidi cijeli citat

Ti se prvi ljutiš kada Buljat, Gudelj, Peruzović i ostali krenu komentirati nekoga iz Hajduka, a oni su legende.

Vidi cijeli citat


Duje ,iznimno cijenim kad novi kolege poput tebe ili Coca prate moje pisanje i ne kuze moj sarkazam. To je super i podiže dodatno kvalitetu ove teme . Nemojte nikad otići odavde.

Vidi cijeli citat

Ma da, sada napiši da si se šalio s ovom porukom i da Vahid nije legenda Nantesa. 

Sjediš u kući i svakom živom dociraš šta i kako treba. Najveći stručnjak na forumu za sve oko Hajduka.

Vidi cijeli citat

Hahaha, ja mislio i ti prihvatio sprdnju, ali ti stvarno ne bereš sarkazam?

Vidi cijeli citat

Pričam općenito za Vahida. On i Kek su svaki misec dana na nekom portalu i trazi se njihov komentar. Za Keka razumin, ali za ovoga ne. Sta je on toliko strucan da daje komentare od Hajduku, Dinamu, ligi, reprezentaciji? Dobro kada pogledas ko su HRTu gosti u studiju svakako je kvalificiraniji.

Vidi cijeli citat

Pa Vahid je doslovno trenirao Matu, pa da je najgori trener normalno da ga se nazvalo za komentar.Čudi me da ga netko iz Hajduka nije nazvao prije angažmana ovog momka, to bi bilo razumno.

Vidi cijeli citat

Trenira ga je neko i prije Vahida. Kažem pričam općenito, ovaj se pojavljuje u medijima svaki misec dana.

Bunker na Subicevcu
Bunker na Subicevcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.03.2023.
Poruka: 1.229
danas u 16:39

Bila bandira je napisao/la:

Mali francuz je po mom guštu, takve igrače sam htio, i Šutalo spada u tu kategoriju jer kroz 2 godine očekujem od njega puno.

Brutti doveden da popuni klupu i to je pokazao da je sposoban zadnju prijateljsku, igrač je u rangu s Pajazitijem.

Nizozemac svojim CV-em izgleda ime kakvo nema ni u Hajduku ni Žilini i da bi trebao biti jedan od jezičaka na vagi koji bi presudili na našu stranu, ali...dolazili su tu strani stoperi puno jačeg CV-a pa se i nisu pokazali.

Dok za ova dva iz Španjolske ili genijalnost za spomenik izlit ili šarlatanstvo za pljunit i nabit nogom u guzicu.

Vrijeme će pokazat, a ja imam puno pravo sumnjati, bez da me se naziva retajem.

Vidi cijeli citat

Drago mi je da nekad pokazes da mozes bit i konstruktivan, lijepo je nesto tako procitat za promjenu. Daj vise toga. 

Ali samo pitanje, zasto, s obzirom da su ti prva 3 ok, su druga 2 za pljunut i nabit nogom u guzicu? Ok, ne svidaju ti se, vjerojatno se na prvu nikome ne previse, vrijeme ce pokazat. Ali taman da se i promasi s njima, a s prvom trojicom pogodi, meni to nije nije za nogom u guzicu. Treba sagledat cijeli kontekst. A nemoguce je pogodit sa svima...

U hrvatskom jezikoslovlju nema atributa koji može označit veličinu Hajduka. Hajduk je, ne samo vječan, neuništiv!
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.254
danas u 16:44

Hajduk je športsko dioničko društvo, za ciljeve i komuniciranje se možemo referirati jedino na skupštinu u ponedjeljak i eventualno tad rasrpavaljati je li nešto trebalo biti bolje iskomunicirano

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
  • Najnovije
  • Najčitanije