HNK Hajduk Split 2026./2027.

samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 308
danas u 16:27

Bulevar je napisao/la:

Ako se mogu ukljuciti u raspravu, apsolutno me zaboli k. koga ce dovesti, koliku placu imaju igraci i tko ce biti trener ili SD.

Ako ce na terenu/svlacioni izbiti luzerstinu i da se napokon krene igrati nogomet, a ne da u prvih 11 3 igraca znaju primiti loptu i poslati je dalje, a ostali kao debla.
3 minute mi nebi trajali u klubu. To je osnova jbm

Uostalom, ovo svjetsko je pokazalo smjer nogometa, gdje 2-3 reprezentacije imaju top roster i igru, sa ostalima se moze igrati bez obzira koliko vrijedili. Sve manje i manje je nogometnih liliputanaca, tj. svi igraju nogomet.

Hocu to viditi i u Hajduku, a ne da te malo bolja evropska momcad, ako i dodjes do njih, izigrava kao beba zvecku.

Garcia je hebeni duznik za proslu sezonu, moglo je to i moralo bolje !

Vidi cijeli citat

Slažem se za Garciu, dužan je bolje neke stvari, bilo je crnih rupa i čudnih odluka, ne pričam o rezultatu.Kaže naš trener nedavno da će se napokon 100% fokusirati samo na teren, i vraćam se onda na onu konstataciju da nije sve što vidimo u i oko kluba crno bijelo kako se nama odvana čini na prvu.

Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.521
danas u 16:31

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Jeblo majku više s tim komuniciranjem

Graf treba jasno komunicirat nešto samo svom šefu, Bogu, pasu i nikom živom više...

Vidi cijeli citat


Glupost. Svaki ozbiljan klub uoci sezone komunicira navijacima i javnosti svoje ciljeve.

Graf je to i napravio na HDTV-u, ali nije uspio jasno ni izreci da li nam je cilj uci u skupine ove sezone ili iduce (na koju god sezonu da je mislio to je totalno nerealan cilj).

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Duje
Duje
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.06.2024.
Poruka: 97
danas u 16:31

samočitam je napisao/la:

Duje je napisao/la:

samočitam je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Čitan ovog Halihodzica, Vahu ... hvali ovog našeg s Madagaskara. 

Šta je taj Vaha i koji je on kuradz napravia u životu da sad i on daje neki osvrt ?! Svašta 

Još samo fali da se javi neki iz Španjolske sta ce cili život bavi nogometom i pohvali Dalissona ili De Morala.

Vidi cijeli citat

Meni također nije jasno što su hrvatski mediji opsjednuti njime. Lik se redovno posvađa s upravom ili predsjenikom gdje god dođe i nakon 6 mjeseci dobije otkaz.

Vidi cijeli citat


Ma strašno.  Ko je on da priča o igračima Nantesa? Radije bi tražila mišljenje Vlade ili Kruna.

Vidi cijeli citat

Ti se prvi ljutiš kada Buljat, Gudelj, Peruzović i ostali krenu komentirati nekoga iz Hajduka, a oni su legende.

Vidi cijeli citat


Duje ,iznimno cijenim kad novi kolege poput tebe ili Coca prate moje pisanje i ne kuze moj sarkazam. To je super i podiže dodatno kvalitetu ove teme . Nemojte nikad otići odavde.

Vidi cijeli citat

Ma da, sada napiši da si se šalio s ovom porukom i da Vahid nije legenda Nantesa. 

Sjediš u kući i svakom živom dociraš šta i kako treba. Najveći stručnjak na forumu za sve oko Hajduka.

Vidi cijeli citat

Hahaha, ja mislio i ti prihvatio sprdnju, ali ti stvarno ne bereš sarkazam?

Vidi cijeli citat

Pričam općenito za Vahida. On i Kek su svaki misec dana na nekom portalu i trazi se njihov komentar. Za Keka razumin, ali za ovoga ne. Sta je on toliko strucan da daje komentare od Hajduku, Dinamu, ligi, reprezentaciji? Dobro kada pogledas ko su HRTu gosti u studiju svakako je kvalificiraniji.

Vidi cijeli citat

Pa Vahid je doslovno trenirao Matu, pa da je najgori trener normalno da ga se nazvalo za komentar.Čudi me da ga netko iz Hajduka nije nazvao prije angažmana ovog momka, to bi bilo razumno.

Vidi cijeli citat

Trenira ga je neko i prije Vahida. Kažem pričam općenito, ovaj se pojavljuje u medijima svaki misec dana.

Bunker na Subicevcu
Bunker na Subicevcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.03.2023.
Poruka: 1.229
danas u 16:39

Bila bandira je napisao/la:

Mali francuz je po mom guštu, takve igrače sam htio, i Šutalo spada u tu kategoriju jer kroz 2 godine očekujem od njega puno.

Brutti doveden da popuni klupu i to je pokazao da je sposoban zadnju prijateljsku, igrač je u rangu s Pajazitijem.

Nizozemac svojim CV-em izgleda ime kakvo nema ni u Hajduku ni Žilini i da bi trebao biti jedan od jezičaka na vagi koji bi presudili na našu stranu, ali...dolazili su tu strani stoperi puno jačeg CV-a pa se i nisu pokazali.

Dok za ova dva iz Španjolske ili genijalnost za spomenik izlit ili šarlatanstvo za pljunit i nabit nogom u guzicu.

Vrijeme će pokazat, a ja imam puno pravo sumnjati, bez da me se naziva retajem.

Vidi cijeli citat

Drago mi je da nekad pokazes da mozes bit i konstruktivan, lijepo je nesto tako procitat za promjenu. Daj vise toga. 

Ali samo pitanje, zasto, s obzirom da su ti prva 3 ok, su druga 2 za pljunut i nabit nogom u guzicu? Ok, ne svidaju ti se, vjerojatno se na prvu nikome ne previse, vrijeme ce pokazat. Ali taman da se i promasi s njima, a s prvom trojicom pogodi, meni to nije nije za nogom u guzicu. Treba sagledat cijeli kontekst. A nemoguce je pogodit sa svima...

U hrvatskom jezikoslovlju nema atributa koji može označit veličinu Hajduka. Hajduk je, ne samo vječan, neuništiv!
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.258
danas u 16:44

Hajduk je športsko dioničko društvo, za ciljeve i komuniciranje se možemo referirati jedino na skupštinu u ponedjeljak i eventualno tad rasrpavaljati je li nešto trebalo biti bolje iskomunicirano

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Nicolas Velez
Nicolas Velez
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.05.2024.
Poruka: 419
danas u 16:48

Talijani pisu da Hajduk zeli krilo Intera,
Giacomo de Pieri, 19g debitirao za prvu momcad u Ligi prvaka protiv Monaca..

Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.128
danas u 16:50

samočitam je napisao/la:

Bulevar je napisao/la:

Ako se mogu ukljuciti u raspravu, apsolutno me zaboli k. koga ce dovesti, koliku placu imaju igraci i tko ce biti trener ili SD.

Ako ce na terenu/svlacioni izbiti luzerstinu i da se napokon krene igrati nogomet, a ne da u prvih 11 3 igraca znaju primiti loptu i poslati je dalje, a ostali kao debla.
3 minute mi nebi trajali u klubu. To je osnova jbm

Uostalom, ovo svjetsko je pokazalo smjer nogometa, gdje 2-3 reprezentacije imaju top roster i igru, sa ostalima se moze igrati bez obzira koliko vrijedili. Sve manje i manje je nogometnih liliputanaca, tj. svi igraju nogomet.

Hocu to viditi i u Hajduku, a ne da te malo bolja evropska momcad, ako i dodjes do njih, izigrava kao beba zvecku.

Garcia je hebeni duznik za proslu sezonu, moglo je to i moralo bolje !

Vidi cijeli citat

Slažem se za Garciu, dužan je bolje neke stvari, bilo je crnih rupa i čudnih odluka, ne pričam o rezultatu.Kaže naš trener nedavno da će se napokon 100% fokusirati samo na teren, i vraćam se onda na onu konstataciju da nije sve što vidimo u i oko kluba crno bijelo kako se nama odvana čini na prvu.

Vidi cijeli citat


Sve je to Ok, svi oni imaju neku 'svoju istinu', onaj redikul je cak napisao i knjigu o tome.

Ali mene kao nogometnog konzumenta zaboli k za njihove istine, daj mi nogomet, veselje, tugu, a ne da je sve drugo bitno.

Zovem keramicara da mi po standardu postavi plocice. Od onog skupljeg i trazenijieg ocekujem malo bolje, onaj jeftiniji i neiskusniji, malo losije, ali u standardu.

I oni isto imaju neku svoju istinu, ali ako mi fuga nije ravna i pad krivo izveden onda ih ja iskopanm i njemu ih naplatim. Kao onaj koji placa zaboli me za njegovu istinu.
Sve je to isti business: zubar, nogometas, doktor, keramicar, baustelac,...

Zna se sto je standard i sub-standard !

Revolucija i giljotina !
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.521
danas u 16:51

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Hajduk je športsko dioničko društvo, za ciljeve i komuniciranje se možemo referirati jedino na skupštinu u ponedjeljak i eventualno tad rasrpavaljati je li nešto trebalo biti bolje iskomunicirano

Vidi cijeli citat


To je biciklisticka retorika. Borussia Dortmund je isto d.d. pa ih to ne prijeci da uoci svake sezone uredno javno iskomuniciraju koji su im ciljevi.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 308
danas u 16:53

Trenutno, a sad možemo i kazat da znamo neke Gacijine preferencije oko tipa igrača, čini se da bi sezonu mogli startati ovako nekako(ostaviti cu Pukstasa i Sigura u momčadi, dok se ne prodaju igrači su Hajduka, jedni od najboljih).

Silic

Mate,Maresic,Alec,Hrgovic

Sigur,Alberto,Pukstas

Brajkovic,Livaja,Dalisson

Stvarno se nadam jos jednom krilu, pa makar nekom googleši,jer iskreno za mene Brajković koliko god posten trudbenik bio, jednostavno nema što tražiti kao starter,  i možda jednom duel igraču sredine terena, jer sumnjam u Žapera koji je trebao biti taj.

Sigur,Pukstas kada se prodaju, a hoce vjerovatno nako euro avanture kakva god bila, ce biti nenadoknadivi bez ozbiljnih ulaganja,a ovo sa Prićevim bombama je sve na dugom štapu, pa ce se vjerovatno ici na opcije sa Hodak,Pajaziti,Brutti,Šutalo,Skoko,što ne mora biti nužno loše za ovakav HNL i trenutnu fazu gradnje momčadi.

Silic/Ivusic

Mate/Karacic-Maresic/Skelin-Alec/Raci-Hrga/Melnjak

Hodak/Brutti-Alberto/Zaper-Pajaziti/Sutalo

?/Brajkovic-Livaja/Sego-Dalisson/Bamba

Što očekivati?A ništa, profiliranje nekog od dovedenih i nekog od mlađih u prvotimce za budućnost, dinamičniju igru ipsk su profili igrača takvi,krvavu borbu za svaki bod jer potencijala ima ali trenutne klase nedostaje i daljnje smanjivanje troška plaća prve momčadi.Nešto na što smo, valjda, spremni.

FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 161
danas u 16:59

Nicolas Velez je napisao/la:

Talijani pisu da Hajduk zeli krilo Intera,
Giacomo de Pieri, 19g debitirao za prvu momcad u Ligi prvaka protiv Monaca..

Vidi cijeli citat


Piše da ide u Ascoli

  • Najnovije
  • Najčitanije