Trenutno, a sad možemo i kazat da znamo neke Gacijine preferencije oko tipa igrača, čini se da bi sezonu mogli startati ovako nekako(ostaviti cu Pukstasa i Sigura u momčadi, dok se ne prodaju igrači su Hajduka, jedni od najboljih).
Silic
Mate,Maresic,Alec,Hrgovic
Sigur,Alberto,Pukstas
Brajkovic,Livaja,Dalisson
Stvarno se nadam jos jednom krilu, pa makar nekom googleši,jer iskreno za mene Brajković koliko god posten trudbenik bio, jednostavno nema što tražiti kao starter, i možda jednom duel igraču sredine terena, jer sumnjam u Žapera koji je trebao biti taj.
Sigur,Pukstas kada se prodaju, a hoce vjerovatno nako euro avanture kakva god bila, ce biti nenadoknadivi bez ozbiljnih ulaganja,a ovo sa Prićevim bombama je sve na dugom štapu, pa ce se vjerovatno ici na opcije sa Hodak,Pajaziti,Brutti,Šutalo,Skoko,što ne mora biti nužno loše za ovakav HNL i trenutnu fazu gradnje momčadi.
Silic/Ivusic
Mate/Karacic-Maresic/Skelin-Alec/Raci-Hrga/Melnjak
Hodak/Brutti-Alberto/Zaper-Pajaziti/Sutalo
?/Brajkovic-Livaja/Sego-Dalisson/Bamba
Što očekivati?A ništa, profiliranje nekog od dovedenih i nekog od mlađih u prvotimce za budućnost, dinamičniju igru ipsk su profili igrača takvi,krvavu borbu za svaki bod jer potencijala ima ali trenutne klase nedostaje i daljnje smanjivanje troška plaća prve momčadi.Nešto na što smo, valjda, spremni.