Bunker na Subicevcu je napisao/la:
Bila bandira je napisao/la:
Mali francuz je po mom guštu, takve igrače sam htio, i Šutalo spada u tu kategoriju jer kroz 2 godine očekujem od njega puno.
Brutti doveden da popuni klupu i to je pokazao da je sposoban zadnju prijateljsku, igrač je u rangu s Pajazitijem.
Nizozemac svojim CV-em izgleda ime kakvo nema ni u Hajduku ni Žilini i da bi trebao biti jedan od jezičaka na vagi koji bi presudili na našu stranu, ali...dolazili su tu strani stoperi puno jačeg CV-a pa se i nisu pokazali.
Dok za ova dva iz Španjolske ili genijalnost za spomenik izlit ili šarlatanstvo za pljunit i nabit nogom u guzicu.
Vrijeme će pokazat, a ja imam puno pravo sumnjati, bez da me se naziva retajem.
Vidi cijeli citat
Drago mi je da nekad pokazes da mozes bit i konstruktivan, lijepo je nesto tako procitat za promjenu. Daj vise toga.
Ali samo pitanje, zasto, s obzirom da su ti prva 3 ok, su druga 2 za pljunut i nabit nogom u guzicu? Ok, ne svidaju ti se, vjerojatno se na prvu nikome ne previse, vrijeme ce pokazat. Ali taman da se i promasi s njima, a s prvom trojicom pogodi, meni to nije nije za nogom u guzicu. Treba sagledat cijeli kontekst. A nemoguce je pogodit sa svima...
Zato što ne vidim perspektivu u dovođenju igrača od 26 godina koji nisu prevaga, čak niti prva postava u svom klubu koji je nižerangiran od Hajduka.
Ili neviđena genijalnost direktora ili navlačenje škarta.
Njih dvoje me neodovljivo podsjećaju na škartove kakvih smo imali zadnjih 15 godina pa neka me Graf i njih dvojica razuvjere.
Krenuli smo dobro, doveli mlađe igrače, igrača koji je igrao u Twenteu, a tome rangu težimo, spominje se Romao koji je isto igrao na jačoj razini i onda bum - rezerve španjolskog drugoligaša ???